Tervitusboonused

Kasiinoboonused.com 2019-05-17 2019-09-16

Kui päris kasiinodes kingitakse liitunud mängijatele vouchereid, mida nad saavad esimesel külastusel kasutada, siis internetikasiinodes on uute klientide meelitamiseks mõeldud spetsiaalne boonuse liik, mis hakkab kehtima alates liitumisest kasiino keskkonnaga. Sellist boonuse liiki nimetatakse tavaliselt tervitusboonuseks, -paketiks või lihtsalt -pakkumiseks, millega lubatakse uuele mängijale kas tasuta lisaraha, tasuta keerutusi, loosipileteid või muid hüvesid. Enne õhinasse sattumist ja läbimõtlemata tegutsemist soovitatakse läbi lugeda kasiino keskkonna sisereeglid, boonuspakettidega kaasnevad kohustused ja piirangud ning küsimuste tekkimisel pöörduda online kasiino klienditeeninduse poole. Enamasti on klienditeenindus chati vormis, kuid on ka kasiinosid, kus teenusepakkujale saab küsimused esitada meili teel taasesitatavas vormis.

Kasiino boonus:
Ninja aarded - Iga päev tasuta spinnid ja eripakkumised

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 5 tasuta keerutust

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 55 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
200% kuni €100 sissemakseboonus + 500 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kuna tervituspaketid on kõige ihaldusväärsemad ja atraktiivsemad ning ühtlasi määravad ära, kas keskkonnaga liitub palju uusi mängijaid või jääb uute klientide arv pigem kesisemaks. Kõige olulisem on viia end kurssi reeglitega, sest ka kasiinode huvi on end kaitsta erinevate kavalate petuskeemide eest. Samuti on reeglid selleks, et ära hoida arusaamatusi ja täpsustada üle tervitusboonusega võimalikud kaasakäivad tingimused, olgu nendeks siis läbimängimise tingimused, teatud sissemakse või muud piirangud, siis on tegemist siduvate boonustega. Kui aga reeglitest selgub, et muid tingimusi peale liitumise pole ja antakse peale liitumist mängijale huvipakkuvaid hüvesid ja boonuseid, on tegemist mittesiduva boonusega, mis tavaliselt ka vastu võetakse.

Pole väga harv juhus, kui mittesiduva boonusega tervituspaketis antakse kaasa teatud kindla slotikaga tasuta keerutusi, mis on kasiino poolt kaval reklaamitrikk näiteks uus mänguautomaat populaarsemaks muuta. Sageli tervitusboonused just promomisega seotud ka on ja sellised võtted pakuvad seetõttu mõlemale poolele hüvesid – olgu selleks siis mängu populaarsuse tõstmine või tasuta riskivaba tutvumise võimaldamine kasiino mänguautomaatidel. Sirvides veidi parimate tervituspakkumistega kasiinode tervitusprogramme, siis paistavad eredamalt silma kasiinod, mis pakuvad rahalist liitumisboonust (ka deposiidita), tasuta turniiripileteid ja spinne, suure protsendiga väljamaksevõimalusi ehk cashback´e, duubeldatud sissemakseid ja palju muud – kusjuures tihti pakutakse neid hüvesid kombineerituna. Mõni pakkuja isegi jätab mulje just nagu annaksid kasiinod ära täiesti niisama tasuta raha uue mängija liitumise korral, mis on üliefektiivne võte kasiinot laiemalt reklaamida, sest inimeste loomus on juba selline, et soovitakse saada häid asju ilma rahata.

Üks väga sage võte siduvate boonuste puhul on lisada tingimustesse läbimängimise kohustus, mis on määratud vahel ka lausa mitmekümnekordseks. See tähendab, et enne võidetud raha väljamaksmist nõuab kasiino läbi slotimängude panustada vastavalt reeglitele mitmekordselt. Sageli on selleks umbes 35x, mis tähendab, et kui kasiino pakkus mängijale esimesel sissemaksel pärast liitumist kuni 100 eurost tervitusboonust ja mängija kasutas seda täies ulatuses, on mängija kontol 2×100 eurot. Kui aga reeglites on läbimängimise tingimuseks 35x, siis tuleb enne mängija kontole raha väljamaksmist sissemaksusumma vastavates kordades läbi mängida, mis teeb lõpuks välja eurodes 3500. Teine üldlevinud nõue on mänguautomaatidel panustamisnõuete kuni 100%-line täitmine, kuid laua- ja kaardimängude puhul on see protsent tunduvalt väiksem. Vahel on kurb tõsiasi, et läbimängimise tingimusi on raske täita kuna kehtestatud võib olla teatud ajapiirang või eksitakse mingil muul juhul reeglite vastu ning kõik boonus ja boonusrahast tulenevad võidud tühistatakse.

Kasiino boonus:
500% kuni €50 sissemakseboonus. Boonuskood: CME2

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 100 tasuta keerutust

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
200% kuni €200 sissemakseboonus. Boonuskood: CAS200

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni 100€ boonus + 50 spinni. Boonuskood: CHANZ1

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €500 sissemakseboonus. Boonuskood: OPTIBET1

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €300 sissemakseboonus. Boonuskood: RESOLUTION300

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €300 sissemakseboonus + 100 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
5-25 tasuta keerutust ilma sissemakseta ja 10€ sissemakseboonus

Mängi kohe »

Üks lihtsama sisuga boonuseid on tasuta spinnid ja üha enam internetikasiinod ei rakenda nendega võidetud summadele läbimängimise tingimusi ning võidud kantakse mängija kontole lausa päris rahana – siit järeldades võib öelda, et kasiinod jagavad tõepoolest oma klientidele tasuta raha. Tasuta keerutusi pakutakse sageli tervitusboonuste pakettides, erinevate kampaaniate raames kui ka sissemakseboonuste kasutamisel. Tasuta keerutustega saavad mängijad tutvuda kasiino mänguautomaatide valikuga ning ka kasiino saab kindlaid automaate mängijate seas promoda. Parim reklaam on pakkuda mängijale häid emotsioone, sest ainult siis võib loota, et mängija ka tulevikus selle sama slotika juurde naaseb.

Vahel pakutakse uutele mängijatele tervituseks ka tasuta loosipileteid või muid kingitusi, et tänada neid liitumise eest. Spordiennustustes pakutakse ka riskivabasid panuseid, boonuskoode, täiesti tasuta ennustusmänge, lisaraha vastavalt sissemaksetele ja muud head-paremat, et motiveerida uut klienti keskkonnaga liituma ja meelsamini ringi liikuma ja panustama, sest kui mängija teab, et tal midagi kaotada pole, siis mängitakse kergema südamega mängudel, mida veel väga hästi ei tunta, kuid mis võivad heade kogemuste läbi uuteks lemmikuteks saada. Ka siinkohal on võitnud mõlemad osapooled – uued mängijad on aktiivsemad keskkonna kasutajad ja kasiino saab tänu mängijate aktiivsusele pakkuda põnevamaid kampaaniaid ning premeerida võitjaid väärtuslikemate auhindadega.