Tasuta keerutused

Kasiinoboonused.com 2019-09-03 2019-10-28

Kasiinod pakuvad sageli online keskkondades tasuta keerutusi või tasuta mänguraha, et mängija võiks riskivabalt proovida värskeid ülipõnevaid slotte. On teada, et online kasiinodes on äärmiselt lai mänguautomaatide valik, moodustades mänguvalikust suurema osa ning nende kvaliteet ja temaatika on järjepidevalt koos tehnoloogiaga arenemas.

Kuna konkurents on keskkondade vahel tihe ning selleks, et mängijad tunneksid huvi proovida ka uusi slotikaid klassikaliste kõrval, premeerib kasiino mängijaid just tasuta keerutustega kindlatel videoautomaatidel. Just nimelt lisafunktsioonid mänguautomaatidel pakuvad suuremat võiduvõimalust ning tasuta keerutustega avaneb mängijal lisaks uue slotika tundma õppimisele ka võimalus kergemal moel raha võita.

Eelised ja miinused

Tasuta keerutusi pakuvad mitmed kasiinod just erikampaaniate raames mängijate keskkonda tagasi kutsumiseks ning uute mängude tutvustamiseks. Tasuta keerutused annavad mängijatele võimaluse tasuta, riskivabalt mänge mängida, uudistada uute mängude keskel ning saada täielikult riskivaba mängukogemuse osaliseks ja võimaluse võita nii suuri kui ka veidi väiksemaid võidusummasid.

Vahel aga selgub reeglitest, et tasuta keerutused eeldavad kõrget läbimängimiskohustust, tasuta keerutused on kindlatele mängudele – seega veidi piiratult, mis vahel pole mänguvalik mängijale kuigivõrd huvitav just tema mängueelistuste tõttu ning pakkumised võivad olla vaid madaima panuste väärtustega, mis tähendab ühtlasi, et võita pole võimalik kuigi suuri summasid.

Küll aga jälgides aktiivselt kasiinode kampaaniaid ja eripakkumisi, võib mängijat rõõmustada just üllatuslikult helded lojaalsusboonused, tervituspaketid ning eksklusiivsed lisaboonused sissemaksete korral.

Lojaalsusboonus

Tasuta keerutused on kasiinoboonustest üks levinumaid, mida pakutakse nii uutele mängijatele mängukeskkonda meelitamiseks kui mängijatele, kes on juba lojaalsemad mängurid, et neid premeerida truu koostöö eest boonusena. Samuti pakutakse tasuta keerutusi, et aktiveerida vaiksemaks jäänud kliente kui ka selleks, et tutvustada mängijatele uusi videomänge.

Teade tasuta keerutuste pakkumisest antakse üldjuhul edasi kas meiliaadressi kaudu või mobiiliseadmesse saadetud SMSi teel. Samuti tasub olla tähelepanelik, sest vahel pakutakse eksklusiivseid tasuta keerutusi ka vaid nutiseadmes näiteks mobiilis mängimiseks. Selle boonuse rakendumiseks tuleb siseneda läbi nutiseadme kasiino keskkonda, alla laadida vastav rakendus või kasutada selleks kindlat boonuskoodi. Boonuskoodide pakkumisi on veel võimalik leida mitmelt kasiinosid promovatelt internetilehtedelt kui ka kasiino oma kodulehelt.

Sissemakseta tasuta keerutused

Sageli, vastavalt konkurentsile kasiinode vahel, pakutakse tasuta keerutusi eripakkumisena, mis tunduvad liiga head, et tõsi olla. Just sellisel juhul tasub tutvuda pakkumise reeglitega, et hiljem ei tekiks läbimängimiskohutuse tõttu arusaamatusi. Kõikide arusaamatuste puhul tasub pöörduda kasiino klienditoe poole, kes abistavad ja lahendavad kõik tekkinud küsimused. Kasiino klienditugi on kättesaadav igas kasiinos erinevatel aegadel, kuid sageli vastatakse väga operatiivselt.

Tasuta keerutusi pakutakse nii sissemaksega, sissemakseta kui ka tervitusboonuse osana. Sageli sissemakseta boonus jätab mängijale mulje, et tegemist on just kui „tasuta rahaga“, sest pakutakse võimalust tavaliselt näiteks kümme kuni kolmkümmend korda mõnel slotil keerutada, raha võita ning otsustada, kas mängija soovib mängimist jätkata või võidetud raha välja võtta. Just siinkohal tasub veenduda, et läbimängimisnõue puudub ning takistusi ei teki.

Veel pakutakse tervitusboonusena tasuta keerutusi, mis on kombineeritult osa sissemakseta ja suurem osa aga sissemaksega. Seega tasub mängijal veenduda reeglites, lugeda nädalapakkumisi, olla kursis uute mängude tulekutega ning nõustuda uudiskirjapakkumiste ja erikampaaniate saatmisega mängija isiklikule meiliaadressile, sest just nendel juhtudel pakutakse kõige sagedamini personaalseid tasuta keerutusi ilma sissemakseta.

Läbimängimiskohustus

Läbimängimiskohustus tähendab, et tasuta spinnidega võidetud summa tuleb fikseeritud kordade ulatuses enne väljamakse tegemist läbi mängida. Tavapärane läbimängimise kordade arv on kuni kolmkümmend viis korda (35x), sest selles ulatuses on panustamine üldiselt veel mängijatele jõukohane. Tasub meenutada veel seda, et ka läbimängimiskordade jooksul on mängijal võimalik võita ning kasiino mängude eesmärk on pakkuda põnevust, meelelahutust ja atraktiivseid võite. Lisaks mängides jackpot´iga mänge, siis peavõitu võites pole läbimängimisnõue kohustuslik ning võidusumma saab välja võtta koheselt.

Pakkumised

Sageli pakutakse tasuta keerutusi uutele slotikatele aga ka oma võiduomadustega silmatorkavatele vanemat tüüpi mänguautomaatidele, mis on juba tõestanud oma kvaliteeti. Sellisteks slotikateks on näiteks Mega Fortune, Mega Fortune Dreams, Gonzo´s Quest ja Starburst, mis võivad mängijast ühe päevaga kasiinomiljonäri teha.

Näiteks pakub Betsafe mängijale liitumise korral kuni viissada tasuta keerutust slotikal Jumanji. Samas, kui Chanz pakub tasuta keerutusi rohkematele mängudele nagu Aloha videomänguautomaadil, kus läbimängimisnõue täielikult puudub ja ka slotikatel Esqueleto Explosivo, jackpotiga Starburst ja The Rift. Mega Fortune Dreams jackpot´iga videoslotil saab tasuta sada keerutust läbi Maria Casino esmasel registreerumisel ja Olybet pakub tasuta keerutusi Berry Burst mänguautomaadil mängimiseks.

Mitte aga kõik keskkonnad ei anna tasuta keerutusi vaid kindlatele slotikatele – näiteks KingsWin pakub esimese paari sissemakse järel tasuta keerutusi ükskõik millisele kasiino mänguvalikus slotikale – näiteks võib neid kasutada lisaks boonusele, mis on suunatud Book of Oz mängule. See annab ühtlasi võimaluse veidi keskkonnas ringi vaadata, milline mänguautomaat mängijale kõige paremat muljet avaldab.

Eksklusiivseid pakkumisi teevad näiteks Betsafe, pakkudes tasuta keerutusi uuele slotile Turn Your Fortune. Sealjuures on Betsafe üks vähestest kasiinodest Eestis, kes pakub tervitusboonusena tasuta keerutusi ka sissemakset tegemata. Eksklusiivseid pakkumisi tuleb tähelepanelikult otsida – nimetatud pakkumised kehtivad vaid kindlate reeglitega kooskõlastatult, sageli boonuskoodidega ning boonused sealjuures on ülimalt ligitõmbavad.