Taaslaadimisboonused

Kasiinoboonused.com

Online kasiinodes pakutakse mängijatele sageli boonuseid. Tavapäraselt pakutakse stardiboonuseid neile mängijatele, kes alles alustavad mängimist, kuid ka neile, kes on juba kasiinoga liitunud ning jätkavad mängimist. Neid boonuseid nimetatakse taaslaadimisboonusteks.

Kui mängija kannab oma kasiinoarvele lisaraha, et mängimist jätkata, siis on tegemist taaslaadimisega ning kasiino võib lisada sel puhul omalt poolt mängija arvele teatud protsendi ülekantud summast – seda nimetatakse taaslaadimisboonuseks. Mõningatel juhtudel võib taaslaadimisboonuse suuruseks olla kuni 150%. Seda boonust ei saa mängija rahas välja võtta vaid peab kasutama mängimiseks. Taaslaadimisboonuse pakett võib lisaks boonusele sisaldada ka tasuta mängukordasid (spins).

Paljud kasiinod on valmis premeerima mängijaid atraktiivse ning aja jooksul kasvava taaslaadimisboonusega, et suurendada mängija huvi kasiinosse tagasi pöördumiseks. Kui mängija mängib sageli ühes ja samas kasiinos, niimoodi näidates oma lojaalsust, on tõenäoline, et kasiino poolt pakutavad boonused aja jooksul suurenevad.

Taaslaadimisboonuste tingimused

Taaslaadimisboonus on mängija jaoks suurepärane võimalus selleks, et saada rohkem krediiti mängimiseks, kuid tavaliselt seatakse pakutavatele boonustele siiski teatud tingimused.

Eelnevalt juba mainitud boonussumma rahas välja võtmise keelule lisaks on näiteks võimalik, et boonust saab kasutada alles pärast seda, kui mängija poolt panustatud summa on mängimiseks ära tarvitatud. Samuti seatakse tihtipeale tingimuseks teatav mängukordade arv, enne kui on võimalik boonust kasutades võidetud summasid võiduna välja võtta.

Kasiino poolt taaskasutusboonustele seatud tingimused on kirjas kasiino veebisaidil, boonuse kirjelduse juures ning nendega tuleks alati enne boonuse kasutamist põhjalikult tutvuda.

Boonuse lisamine kontole

Boonuse kasutamiseks annavad kasiinod koodi, mida reklaamitakse kasiino veebisaidil või saadetakse mängijale personaalse emailiga. Mõnedel juhtudel jagatakse kood pärast seda, kui mängija on uue summa oma kasiinokontole kandnud, kuid samuti pole harvad juhused, kus boonus lisatakse mängija arvele automaatselt kohe pärast taaslaadimist.

Taaslaadimisboonuste variandid

Erinevate boonuste kasutamisel tuleks kindlasti põhjalikult tutvuda boonustele seatud tingimustega, sest erinevates kasiinodes on tingimused erinevad. Taaslaadimisboonus võib näiteks olla seatud vaid uutele mängijatele või siis kasutamiseks teatud aja jooksul.

On taaslaadimisboonuseid, mis on välja töötatud spetsiaalselt neile mängijatele, kes ei mängi väga palju ning sel juhul on võimalik, et taaslaadimisboonuste pakkumisi saadetakse emailiga. Osad taaslaadimisboonused on seotud kindla ajavahemikuga, näiteks nädalalõppude või teatud sündmustega.

Taaslaadimisboonuste variantide näidised

  • Teise ja kolmanda taaslaadimise boonused. Need boonused võivad sageli olla sama ahvatlevad, kui stardiboonus
  • Nädala- ja kuupõhised taaslaadimisboonused. Nende boonuste peamiseks plussiks on nende regulaarsus.
  • Spetsiaalsed taaslaadimisboonused. Kuu esimese kuupäeva boonused või siis näiteks kasiino sünnipäevaboonused.

Näiteid taaslaadimisboonustest

  • Kui mängija taaslaadimise panus on 10-150 euri, siis lisab kasiino omalt poolt 50% panusest. Lisatingimuseks võib olla seatud, et mängija peaks boonussummat kasutama vähemalt kolmekümneks mänguks, enne kui on võimalik boonussummalt teenitud võit välja võtta.
  • Kasiino pakub 30% boonust summale, mille mängija on panustanud, tingimusel, et panuse suurus ei ületa 350 euri. Sellele järgnevat nelja taaslaadimisboonust pakutakse vaid juhul, kui need toimuvad 72 tunni jooksul alates esimesest laadimisest. Kokkuvõttes peaks esimesed viis panust olema tehtud ühe nädala jooksul.
  • Taaslaadimise puhul pakutakse kuni 500 euro suurusele panusele 50% boonust ning sellele lisaks 50-100 tasuta spinni valitud mänguautomaatidel, mille peaks ära kasutama 72 tunni jooksul. Boonused tuleks ära kasutada 30 päeva jooksul, vastasel korral need aeguvad.

Taaslaadimisboonus on tavapanusest eraldi ning seda peaks kasutama vähemalt 35 mängu puhul, enne kui seda on võimalik võiduna välja võtta.

Stardiboonuse ja taaslaadimisboonuse erinevused

Peamine stardiboonuse ja taaslaadimisboonuse erinevus seisneb selles, et stardiboonust on võimalik saada ainult üks kord, kui mängija liitub kasiinoga, kuid taaslaadimisboonust on võimalik saada korduvalt, kui juba ollakse kasiinoga liitunud.

Stardiboonused on taaslaadimisboonustega võrreldes küll mahukamad, kuid see-eest kaasnevad taaslaadimisboonused mitmetel edaspidistel – võimalik, et kõigil taaslaadimistel – nii et kokkuvõttes võivad mängija boonus taaslaadimistel osutuda isegi suuremaks kui stardiboonus.

Paljud online kasiinod pakuvad taaslaadimisboonuseid regulaarselt ning nende paremaks kasutamiseks mängija huvides tuleks olla kursis kasiino veebisaidil leiduva informatsiooniga.

Taaslaadimisboonuse kasutamine

Nagu eelnevatest näidetest nähtub, on kasiinode poolt seatud boonuste kasutustingimused erinevad ning just seetõttu on väga oluline, et mängija oleks tutvunud boonustele seatud tingimustega enne mängima asumist.