Snuukeri ennustus

Kasiinoboonused.com

Snuuker on piljardiga sarnanev mäng, milles võistlevad omavahel kaks võistlejat või meeskonda. Mängu mängitakse piljardilauaga väga sarnasel, kuid suuremal laual ning mängimiseks kasutatakse kiisid, punaseid palle ja värvilisi palle.

Võrreldes näiteks jalgpalli või jäähokiga on snuuker tunduvalt vähem populaarne spordiala. Seda aga vaid suurte masside seas, sest snuukeril on tegelikult aina kasvav ja väga lojaalne fänkond. Professionaalsed snuukerimängijad ei jää oma oskustelt samuti kuidagi teiste professionaalsete sportlaste meisterlikkusele alla. Kahe snuukeri suurmeistri omavahelist mängu on tõeliselt nauditav vaadata.

Sarnaselt teistele maailma tasemel spordialadele korraldatakse snuukeris ka arvukalt rahvusvahelisi tippturniire. Kuigi staadionispordiga võrreldes on üldise lärmi poolest tegemist väga vaikse spordialaga, on snuukeri matšidel alati mõnus pinge õhus. Et seda pinget enda jaoks veelgi magusamaks muuta, tasub snuukeri vaatamiseks teha ka mõni spordiennustus.

Kui ennustus täide läheb, siis on mängukogemus seda parem. Ennustamist tuleks aga võtta kui meelelahutust. Spordiennustamine on siiski õnnemäng ning kaotamine on selles samasugune reaalsus nagu võitminegi.

Snuukeri suurturniirid

Snuukeri populaarsus maailmas aina kasvab. Paljudes maades nagu ka Eestis on snuuker veel amatöörspordiala. Briti saarestiku riikides ja mujalgi on tegemist aga tippspordiga. Seda peegeldab ka snuukerimaailma turniiride suur mitmekesisus.

Ametlikke edetabeliga suurturniire on palju. Nendeks on Riia meistrite turniir, rahvusvahelised meistrivõistlused, Hiina meistrivõistlused, Inglismaa avatud võistlus, maailma avatud võistlus, Põhja-Iirimaa avatud võistlus, Šotimaa avatud võistlus, Euroopa meistrite turniir, Saksamaa meistrite turniir, ülemaailmne Grand Prix, Walesi avatud mängud, Snookeri Shoot Out, Gibraltari avatud võistlus, India avatud võistlused, Hiina avatud võistlused ja ülemaailmne avatud snuukeri meistrivõistlus.

Lisaks edetabeliga turniiridele mängitakse snuukerit ka edetabelita turniiridel, kuhu pääseb mängima vaid kutsega. Kõige olulisem edetabelita turniir on The Masters. Snuukerimaailma kõige suuremad ja olulisemad turniirid on aga Kolmikkrooni alla kuuluvad Ühendkuningriikide meistrivõistlused, The Masters ehk meistrite turniir ja snuukeri maailmameistrivõistlus. Just neist tulebki järgmistes lõikudes juttu.

Kuna snuukeriturniire on nii arvukalt, siis leiavad spordiennustajad panuste tegemiseks pakkumisi ka Eesti ennustusportaalidest. Tegemist on siiski küllaltki nišispordialaga, kuid vähemalt Kolmikkrooni ja naabrite turniiride ennustusi peaks leidma küll.

Snuukeri maailmameistrivõistlused

Snuukeri maailmameistrivõistlused on snuukeri maailmas ülimalt prestiižsed üritused. Seda nii auhinnaraha kui ka tuntuse poolest.

Esimene snuukeri maailmameistrivõistlus peeti juba 1927. aastal Inglismaal. Siis krooniti meistriks inglane Joe Davis. Sama mees võitis turniiri ka järgmised viisteist korda, enne kui ta lõpuks alistamatult erru läks.

Snuukeri maailmameistrivõistlused põhinevad elimineerimisel. Turniiri alustavad kolmkümmend kaks mängijat ning veidi alla kolme nädalaga selgub neist parim. Ürituse võidufondis on kokku aga enam kui kaks miljonit naela. Meister saab auhinnaks suure hõbedase karika ning küllusliku rahalise auhinna.

Turniir leiab aset aprillis ja mais. 2019. aastal tuli turniiri meistriks inglane Judd Trump, kelle jaoks oli tegemist esimese tiitliga.

The Masters

The Masters ehk Meistrid või lihtsalt meistrite turniir on snuukerimaailma kõige olulisem ilma edetabelita üritus, mida peetakse igal aastal. Esimene turniir peeti Inglismaal 1975. aastal. Tegemist on professionaalide võistlusega, kuhu pääseb vaid kutsetega. Turniiri algusaegadel oli kutsutute hulgas vaid kümme parimat mängijat.

Aja jooksul on kutsutute nimekiri aeglaselt pikenenud ning tänapäeval mängivad turniiril tavaliselt kuusteist maailma parimat snuukerimängijat. Võidufondis on kuussada tuhat naela.

Eelmise, 2019. aasta turniiri võitjaks kuulutati snuukeri maailmameister Judd Trump. Kõige rohkem turniirivõite on aga inglasel Ronnie O’Sullivanil. O’Sullivani jaoks oli tegemist juba seitsmenda Meistrite võiduga. See tegi temast ka turniiri kõige enam võidutiitleid omava mängija.

UK Championship

UK Championship ehk Ühendkuningriikide meistrivõistlus on snuukeri maailmameistrivõistluste järel suuruselt teine edetabeliga võistlus. Esimene turniir peeti 1977. aastal Inglismaal. Turniir oli esialgu avatud vaid Ühendkuningriikide kodanikele, kuid 1984. aastal muudeti reegleid ning turniir avanes ka teistele maailma tasemel snuukerimängijatele.

Meistrivõistluste võidufondis on veidi alla kaheksasaja tuhande naela. Kõige enam turniiri meistritiitleid on Ronnie O’Sullivanil, Steve Davisel ja Stephen Hendry. Tiitlite arvuks on vastavalt seitse, kuus ja viis. 2019. aasta meistriks krooniti aga hiinlane Ding Junhui, kelle jaoks oli tegu kolmanda võiduga. Välismaalastest on lisaks hiinlasest Junhuile turniiri võitjaks tulnud ka austraallane Neil Robertson.

Turniiri peetakse iga aasta lõpus ning seda kannab üle ka BBC.

Kuidas snuukeris panustada?

Spordiennustuste tegemine pole sugugi nii keeruline, kui see täielikule võhikule alguses tunduda võib. Ennustamise alustamiseks tuleb mõnda sobivasse ennustusportaali konto teha ning sisse logida. Seejärel tuleb ennustamise alt üles leida soovitud snuukeri võistlused ning konkreetsed sündmused. Kui ka panuse summas on selgusele jõutud, siis tuleb edasi koefitsiente vaadata.

Koefitsient määrab ära selle, kui suurelt võid võita. Lisaks annab see vihje selle kohta, kui tõenäoliseks ennustusportaal seda konkreetset tulemust peab. Kõrge koefitsiendiga ennustuste täitumisel võid võita päris palju, kuid võitmise tõenäosus võib kohati kaduvväike olla. Madala koefitsiendiga võidad seevastu suure tõenäosusega. Sel juhul jäävad võidusummad aga pisikeseks: oma originaalsele panusele lisaks võid saada vaid mõne euro.

Peale madala ja kõrge koefitsiendi on olemas veel ka neutraalsed koefitsiendid. Need on tavaliselt kaks. See tähendab, et võitmise tõenäosus on 50-50 ning võidu puhul saad oma panuse kahekordselt tagasi. Pärast koefitsiendi valimist polegi enam muud, kui panus ära teha ja mängutulemusi ootama jääda.

Snuukerile panustades võib kasutada mitmeid strateegiaid. Neist kaks populaarsemat on oodatud tulemuse vastu panustamine ning üldiselt matši kohta ennustamine. Viimasel juhul püütakse lihtsalt ära arvata, kui tasavägine võistlus üle nelja sessiooni olema saab.

Esimesel juhul on soovitatav aga enne ennustamist korralikult eeltööd teha. See strateegia töötab vaid siis, kui suudad ära arvata need mängud, mille eeldatav tulemus pole sugugi nii ilmne, kui näib. Sageli võivad sellisteks mängudeks olla just võistlused, mis toimuvad oskusliku vanameistri ja tugeva tõusva noore mängija vahel.

Siiski peab arvestama, et ennustamises pole midagi ettemääratut. Nii tasub panustada ainult selle summa peale, mille oled valmis reaalselt kaotama.

Parimad snuukeri ennustuslehed

Enne panustamist tuleks Eesti kasiinode ja nende poolt pakutud boonustega lähemalt tutvuda. Nii võid leida isegi tasuta või riskivabasid ennustusi. Tasuta boonuste puhul annavad kasiinod ennustajatele mõnikord ennustamiseks lisavõimalusi. Riskivabade ennustuste puhul saad aga oma panuse tagasi, kui ennustus ebaõnnestuma peaks.

Peale boonuste tasub õiget kasiinot valides pöörata tähelepanu sellele, kas neil on Eesti Maksu- ja Tolliametilt vastav litsents. Nii saad olla kindel, et saad oma võidud ka kätte ning sinu isikuandmed on samuti igati kaitstud.

Kasiinosid, mis pakuvad häid ennustusboonuseid, on Eestis palju. Kõigil allolevatel kasiinodel on olemas ka vastav litsents. Näiteks pakuvad kvaliteetseid snuukeri ennustusi Unibet ja Optibet kasiinod. Unibeti peetakse ühtlasi ka Eesti kõige kasutajasõbralikumaks mänguportaaliks ning Optibetil on väga kiire mobiilne versioon, millega oma ennustuste saatust ka käigu pealt jälgida.

Snuukeri ennustusi pakub ka Eesti kõige paremaks ennustusportaaliks peetav Coolbet. Bet365 on aga maailma kõige suurem ennustusportaal ning nende spordiennustuste valikus on olemas ka snuuker. Väga tõenäoliselt leiab portaalist ennustusi ka paljudele nendele snuukerivõistlustele, mida teistest ennustusportaalidest ei leia.