Riskivaba panus

Kasiinoboonused.com

Spordiennustamises tähendab panustamine spordimängu tulemusele raha panemist ehk võidu lõpptulemuse ennustamist. Panustamisel moodustuvad võidukoefitsiendid ning hiljem nende alusel võimalik võitmine ehk siis eelnevaltnimetatud koefitsientide alusel toimubki võidusumma lõplik kujunemine. Arvesse tasub võtta, et keskkond ise on vaid spordisündmuse panustamise vahendajaks. Lisaks pakuvad paljud keskkonnad erinevaid üliatraktiivseid kampaaniaid, mis potentsiaalses uues kliendis tähelepanu äratavad ning tekitavad soovi veidi õnne proovida. Parim reklaam on pakkuda niiöelda „tasuta raha“ – seda kasutatakse sageli boonusraha ja tasuta panustamiste raames. Panustamine on nii meeldiv ajaviide kui ka suurepäraste teadmiste korral lisatulu allikaks – seega, kampaaniaid pakutakse lisaks uutele registreerunutele ka lojaalsematele klientidele.

Riskivabad panused

Riskivaba panust saab sageli kasutada vaid kord ja kindlale ennustusele – kui panustaja võidab, siis jäetakse võit panustajale. Kui aga kaotab, siis asendatakse panustatud summa boonusrahaga ja mängija ei kaota sellel korral oma raha.

Selle boonusega kaasnevad siiski vahel, kuid mitte alati, mõned reeglid – näiteks kindel aeg, mille jooksul tuleb panus ära kasutada või riskivabast panusest saadud võidusumma läbimängimiskohustus. Võidusumma muuhulgas arvestatakse selliselt, et kogusummast arvestatakse maha riskivaba panus ning saadud number tuleb vähemalt kõige väiksema koefitsiendiga uuesti läbi panustada. Läbimängimistingimused on sageli erinevad kõikides keskkondades ja riskivaba panuse saamiseks on mitmeid võimalusi – uue kliendi liitumine, kampaaniatega liitumine, teatud summade eest panustamine, kindlal päeval kontole sisselogimine ja nõnda edasi.

Sarnaselt kasiinomängudele, on ka online keskkonnas boonuse kampaaniad pakutavad vastavalt seadmele, millega panustaja sisse on loginud. Seega, lugedes korralikult kampaania tingimusi, tuleb tähele panna, millistel juhtudel riskivaba boonust saab kasutada ning millised on muud kaasnevad lisahüved ja kohustused.

Boonused on hea viis suurendada võidusummat olenemata sellest, kas panustaja on kogenenud või uus mängija. Keskkonnad pakuvad atraktiivseid pakkumisi ka nendele, kes oma raha ei soovigi panustada – sellisel juhul tuleb tutvuda panustamise reeglitega ning kaaluda oma teadmiste ja õnne proovilepanekut. Parimal juhul võib panustaja kena summa võrra õnnelikumana keskkonnast välja logida.

Teised spordiennustuse boonused

Parimad kasiinod pakuvad võimalust spordiennustustes panustada ka reaalselt oma rahaga riskimata, pakkudes võimalust oma keskkonnas riskivabu ja tasuta panuseid teha. See ühtlasi on ka üks põhjustest, miks spordiennustuse keskkonnad niivõrd populaarsed on – panustades riskivabalt, jääb panustajale tunne, et ta pole kaotuse korral mitte midagi kaotanud. Riskivabalt panustamise pakkumine ajendab pingevabamalt keskkonnaga tutvuma ning ühtlasi ka õnne ja teadmisi proovile panema. Selleks, et boonusraha saaks kasutada päris rahana, tuleb seda eelnevalt reeglitekohaselt kas läbi mängida või vastavalt reeglitele mitmekordselt panustada. Enne nende tingimuste täitmist üldjuhul boonust päris rahaks teha ei saa aga vahel teevad keskkonnad erandeid pakkudes uutele kui lojaalsematele klientidele atraktiivseid kampaaniaid.

Tervitusboonus

Tervitusboonus on kõige esimene boonus, mida kasiinod kasutavad uute klientide saamiseks ja mängude tutvustamiseks. Maapealsetes keskkondades kasutatakse selleks vouchereid – igale uuele kliendile pakutakse panustamise jaoks voucher. Sageli on see seotud kindla mänguga ning on panustajale suur boonus, eriti kui just nimelt selle mängu jaoks on spordibaari tuldud. Online keskkondades kasutatakse tervitusboonustena näiteks tasuta panuseid ning tutvudes nendega kaasnevate tingimustega, võib panustaja seda boonust kasutades oma võidusummat kenasti suurendada.

Lojaalsematele klientidele pakutakse lisaks tasuta boonusrahale ja suurendatud võidukoefitsientidele ka mitmeid hooajalisi boonuseid nagu riskivabasid panuseid, cash-back kampaaniaid, sissemakseboonuseid, et panustaja saaks alustada suurema panustamissummaga ning muid lojaalsuspreemiaid nagu VIP-punkte.

Tasuta panustamine

Tasuta panused kaasnevad üldiselt mõne kampaaniaga või suurema spordisündmusega. Kampaaniate raames pakutavad boonused hõlmavad endas sageli teatud tingimusi nagu kindlale mängule panustamine või panustamine teatud summa ulatuses. Sellisel juhul on tegemist vaid teatudlaadi boonusega, mis aitab panustajal hea õnne ja võidu korral oma võidusummat suurendada. Lisaks pakub online panustamine riskivaba panustamist, cash-back panuseid, tervitusboonuseid ehk sissemaksejärgseid tasuta panuseid, lojaalsuspreemiaid, suurendatud koefitsiente ja palju muud.