Live-Streamid

Kasiinoboonused.com

Spordipanustamist on võimalik mitmetes spordiennustuse portaalides teha nii eesolevatele kui ka reaalajas toimuvatele spordialadele ja -mängudele. Panustades tuleb ennustada ning panna oma rahaline panus ennustatavale lõpp-resultaadile ja kui tulemus ostutub õigeks, võidab panustaja selle ennustamise arvelt oma mängukontole raha.

Raha arvestatakse spordipanustamise keskkonnas koefitsiendi alusel, mis tähendab, et panustaja peab eelkõige keskkonna reeglitega tutvuma ja kui panustamisega kaasnevad mingid lisakohustused, siis nendega ka arvestama. Koefitsiendid on keskkondades eraldi välja toodud tabelitena ning keskkonna reeglid on ühetaolised ja panustajatele kohustusliku iseloomuga.

Spordisündmuste jälgimine

Tasub hasartmängudele omaselt meeles pidada, et spordipanustamine on sobilik ja legaalne vaid isikutele alates 18-eluaastast. Hasartmängude vahendajad pakuvad mugavat spordikeskkonda kas kasiinode spordiennustamiseks eraldatud ruumides, mis on varustatud suurte live-mänge edastavate teleritega või veebikeskkondades, mida saab kasutada mängude jälgimiseks kodustes tingimustes või isegi looduses puhke hetkedel.

Kuna spordiennustamine pakub nii meelelahutust kui ka hasarti – näiteks reaalajas mängude jälgimine on kindlasti väga põnevusttekitav, eriti kui panustajal on isiklik huvi mõne spordimeeskonna resultaadi vastu. Mõned spordiennustust pakkuvad keskkonnad pakuvad vaid panustamist tuleviku mängudele, kuid mõnel on kõrgel tasemel mängukeskkond ja panustamissüsteem loodud mängude jälgimisele ja panustamisele just reaalajas. Reaalajas panustamist saab mitmetes mängukeskkondades jälgida ka tasuta, panustajal on vaid vaja mängukeskkonnaga liituda ja olla veendunud, et mängukontol on vähemalt miinimumulatuses raha kantud.

Otseülekanded veebis

Kuna internet on tänapäeval niivõrd laialt levinud, pakub see mõistagi konkurentsi televisioonis edastavatele spordikanalitele. Otseülekanded ongi loodud eelkõige mängijate püüdluste täitmiseks, et kihlvedude ning otseülekannete ühendamine oleks võimalikult levinud ja atraktiivne panustajatele. Seetõttu pakutakse otseülekandeid andmeedastusena, kus sündmuse jälgija näeb mängu kaadrite salvestuse ajal ning teenuse populaarsuse tõttu on loodud tohutult palju spordisündmuste otseülekannete jaoks Live Stream ettevõtteid, kes lisaks pakuvad mängu jälgijale palju muid lisaväärtusi, seal hulgas ka statistilisi analüüse.

Panustamine on äärmiselt põnev just eelkõige siis, kui veebis on mängud ja panustamine jälgitav ning selle jaoks ei ole vaja kuskile spetsiaalselt kohale minna – mängud on jälgitavad mis tahes sobival ajal ja kohas internetiga varustatud seadme abil. Pole ka harv juhus, kui nutiseadmes edastatavad ülekanded töötavad tänu ülisujuvale ühilduvusele paremini kui näiteks arvutist spordisündmust jälgides.

Kõik otseülekandega kaasnevad lisatasud selgitatakse välja keskkonnas ettenähtud korras ning küsimustega saab läbi veebikeskkonna kontakteeruda klienditoega. Kuna spordisündmused on sageli sarnaselt veebikeskkondadele ka ööpäevaringselt jälgitavad, pole harv juhus, kui ka klienditeenindus parema teeninduse huvides on väga paindliku tööajaga.

Lisaks tänu kasiino keskkondadele ja neid promovatele veebilehtedele, saavad panustajad olla alati kursis parimate lisahüvedega, mida neile liitumise, panustamise või püsikliendiprogrammi raames pakutakse. Olgu selleks tasuta panustamise võimalus, sissemakse eelduse korral sissemaksega kaasnevad lisaboonused, erinevad boonuskoodid ja nõnda edasi. Kasiino ja spordikeskkonnad on igati huvitatud, et klient panustaks ja jälgiks mängu läbi nende keskkonna, seega pakutavad atraktiivsed lisahüved kindlasti annavad spordisündmustele panustajaid juurde ning hoiavad live-sektsiooni aktiivsena.

Live-mängude jälgimine tasuta

Live-mängude jälgimise võimalust pakuvad mängukeskkonnad nagu BetSafe, Unibet, Bet365 ja Olybet, mis on tuttavad panustajatele juba oma pika staaži, usaldusväärsuse või mängukeskkonna mitmekesise valiku poolest. Live-spordiennustamist pakutakse veebikeskkondades Olybet´is, Tonybet´is, Unibet´is, Optibet´is, Paf´is ja Betsafe´s.

Kõik veebikeskkonnad, kes pakuvad võimalust spordiülekandeid otse jälgida ning sageli on pakutud ka lisateenusena HD-otseülekanne, mis viibivad vaid mõne sekundi võrra ja mäng on jälgitav reaalajas. Eelnevalt nimetatud teenus on eranditult pakutud kõikidele klientidele, kes omavad oma mängukontol raha ning kõnealuse nõutud summa ulatus on igas keskkonnas erinev.

Spordikanalid ja -pakkujad

BetSafe on Rootsis asutatud kasiino, kes pakub otseülekandeid jalgpalli-, käsipalli-, tennise- ja korvpallimängudele. Reaalajas mängude vaatamiseks peab kliendikontol olema kindlas ulatuses raha deponeeritud. Samas kui näiteks Bet365 pakub täiesti tasuta reaalajas voogesitust mängudele, eeldab aga Olympic Casino hallatav Olybet, pakkudes otsevaates populaarsemaid spordialasid nagu tennist, jalgpalli, korvpalli ja ka jäähokit, et otseülekande jälgimiseks on vaja kasutajakontot ning seal omada vähemalt miinimumulatuses deponeeritud rahasummat. Reaalajas mängud on leitavad Olybet´is live-panustamise sektsioonist.

Unibet on Malta päritolu ning ülilevinud hasartmängukeskkond ülemaailmselt, pakkudes hasartmänge aastast 1997. Otseülekanded on kliendile täiesti tasuta, kuid ainukeseks eelduseks on, et mänguraha peab olema deponeeritud ning kontol peab olema vähemalt 0.01 eurot või vastupidine tingimus, et ööpäeva jooksul on kontolt väljamakse tehtud. See sisuliselt tõendab, et konto on olnud aktiivne ning kasutusel. Unibet pakub reaalajas otseülekandeid spetsiaalselt loodud samanimelise TV-kaubamärginime alt ning kõik live-mängud on kergesti leitavad ja kogu vajalik informatsioon kättesaadav. Unibet pakub ka parimat lahendust nutiseadme kasutatajale, pakkudes mobiilirakendust live-mängude reaalajas vaatamiseks. Tänu Unibet TV-le on eelnevalt nimetatud veebikeskkond välja teeninud oma laitmatu maine ja populaarsuse kasutajate seas ning turul üldiselt.

E-Spordi otseülekanne

Kuna E-Sports on üks kiiremini arenevaid ja levinumaid mänge globaalses mõttes, siis on tänaseks mugavalt jälgitavad ka kõik e-Spordi turniirid otseülekannetena. Kuna e-Sport on ka panustajate seas äärmiselt populaarne, siis on ka paljud Eesti veebikasiino keskkonnad huvitatud e-Spordi panustamise vahendamisest nagu näiteks Unibet, Olybet, BetSafe ja teised.

E-Sports mängud

E-Spordi mängud ja turniirid on näiteks Counter-Strike: Global Offensive turniirid, Dota 2, League of Legends, Starcraft 2, Heartstone match´id ja nõnda edasi. Eesti veebilehtedest pakuvad e-Spordi vahendamist ja panustamist mitmed pakkujad, kellest jällegi tuntuimad on Unibet, BetSafe ning Bet365.

E-Sports Eestis

E-Sport on ka Eestis laialt tähelepanu saanud tänu silmapaistvatele tulemustele Eesti päritolu mängijatele nagu näiteks Eesti 2018 aasta edetabeli tipust alustades Clement “Puppey” Ivanov ja Robin “ropz” Kool, samuti Kevin “UNBELIVABLE” Rahu, Martin “HeaQ” Kordmaa, Kristjan “FeitZ” Allsaar, Martin “Cudtastic” Kalamees ja teised.
Tänu internetile ning tehnoloogia ülikiirele arengule on e-Sport ka kõikides nutiseadmetes kättesaadav, perfektselt seadmetega ühilduv ning turniirid ja nendele panustamine on ka nutiseadmete kasutajatele seetõttu kättesaadavam.