Live-ennustamine

Kasiinoboonused.com

Spordiennustamine on lühidalt öeldes panustamine mõne spordisündmuse resultaadile ja kui tulemus osutub õigeks, võidab panustaja selle eest kasiino keskkonnalt koefitsiendi alusel raha. Koefitsiendid on sageli tabelite alusel välja toodud.

Peamiselt on spordipanustamine niivõrd populaarne, sest tegemist on meelelahutusega, kus on võimalik oma asukohta muutmata mängu jälgida ning loota, et panustatud tulemus osutub õigeks ja panustaja võidab. Sageli ilmneb aga spordiennustuse absoluutne võlu, kui panustaja lemmikvõistkond jälgitava mängu võidab ning panustatud summa mitmekordistub.

Mis on live-panustamine?

Kuna spordiennustust on võimalik teha mitmetele eesolevatele kui ka reaalajas toimuvatele sündmustele spordis ja panustades erinevatele tulemustele, siis on näiteks reaalajas toimuvaid sündmusi võimalik samal ajahetkel ka jälgida ning panuseid igal võimalusel muuta. Selliseid reaalajas toimuvatele mängudele panustamist nimetatakse live-panustamiseks (inglise k livebet, tuttav ka kui bettimine), ning kuna mängutulemused võivad iga hetkega muutuda, peab panustaja olema väga kiire, ettenägelik ning tuleks kasuks ka mõned põhiteadmised ennustatavast spordialast, et mängija võiks oma võiduvõimalust suurendada, teades ette, millal võiks tulemus olla pigem viigilähedasem või kui ühele spordimeeskonnale on teise ees mõni eelis tekkinud.

Live-panustamist on võimalik teha väga laiale valikule spordialadest nagu korvpalli-, jalgpalli-, tennise-, jäähoki-, võrkpalli- või teistele spordimängudele nagu e-sport, mis tänaseks juba üsnagi levinud on. Lisaks live-panustamisele on võimalik mõndades mängukeskkondades ka tasuta otseülekandeid jälgida. Sellist veebikeskkonna teenust pakub panustajatele vanusest 18 eluaastat Unibet ja Betsafe, varem ka Olybet. Vajalik on online keskkonnas näiteks konto registreerimine keskkonda ning mängijale avanebki rubriik spordiennustuste valikute kohta. Live-spordiennustamist pakuvad mitmed hasartmängukorraldajad nagu Olybet, Betsafe, Paf, Tonybet, Optibet ja Unibet.

Olybet

Olybet pakub live-panustamise tegemise võimalust oma spordibaarides kui ka internetikeskkonnast sektsioonist Livebet. Live-panustamist saab teha lisaks spordimängudele nagu jalgpalli-, korvpalli-, pesapalli-, tennise-, jäähoki ja võrkpalli- ka Ameerika jalgpalli- ja käsipallimängudele. Samuti pakutakse võimalust panustada maahoki-, lauatennisemängudele, MMA turniiridele ja Vormel 1-le. Hetkel reaalajas mänge mängukeskkonna veebilehel vaadata ei saa, kuid varasemalt on see võimalus olemas olnud. Olybet pakub spordiennustamises spetsiaalset boonusraha ja läbimängimistingimusteta tasuta keerutusi kasiinomängudele.

Betsafe

Betsafe aga pakub oma ennustusportaalis live-panustamist jalgpalli-, korvpalli-, tennise-, jäähoki-, käsipalli- ja sulgpallimängudele aga ka on võimalik panustada e-spordi, ragbi-liigadel ja pesapallimängudele. Betsafe pakub sageli rahalisi eriboonuseid, mida võiks kasutada ka spordiennustuses ning veebikeskkonnas tasuta otseülekannete jälgimist.

Unibet

Unibet paistab silma eelkõige selle poolest, et pakub sarnaselt Betsafe´le tasuta otseülekandeid Unibet TV-st kas või läbi mobiili aga ka CashOut funktsiooni, mis tähendab, et vaid ühest Eesti spordiennustuskeskkonnast on võimalik panus lõpetada enne, kui mängu lõpp-seis on lõplikult välja kuulutatud. See eelis pakub panustajale võimalust oma kaotusi teadlikult vähendada, kui selgub, et mängu kulgemine on panustaja jaoks vägagi teistsuguseks kujunenud. Veel on mänguvalikutest esindatud kõik populaarsemad spordialad live-ennustuses, sealhulgas eSports, jalgrattasport, kriket, male, auto- ja motosport, golf ja nõnda edasi. Unibet´i live-ennustuses on sarnaselt teistele keskkondadele pakutud registreerunud kasutajale tasuta keerutusi ja boonusraha.

Optibet ja Tonybet

Optibet ja Tonybet pakuvad live-panustamises sarnaseid võimalusi – Tonybet´is näiteks viite alt Livepanus. Mõlemas keskkonnas on esindatud parim ja populaarseim valik korvpalli-, jalgpalli-, tennise-, jäähoki-, pesapalli-, võrkpalli-, saalijalgpalli-, kriketi-, käsipalli-, sulgpallimängudele ning ka rubriik eSports. Optibet pakub panustajale võimalust teha „ühe kliki panus“, mille all mõeldakse, et panustamise hetkel ei küsita lisakinnitust – see funktsioon aitab panustajaid kiirel ajahetkel live-ennustamises panuseid muuta ja kuna koefitsiendid on pidevas muutumises läbi mängu, on just kiirus panustamisel üks võtmesõnadest. TonyBet pakub pakub mängijale boonusraha, samas kui Optibet trumpab keskkonda üle läbimängimistingimusteta boonusraha pakkumisega.

Paf

Paf on spordiennustusportaal, mis pakub lisaks tavalisele spordiennustusele ka live-panustamist spordialadele nagu jalgpall, korvpall, pesapall, võrkpall, käsipall, auto- ja motosport, tennis, jäähoki, golf, eSports, kriket, ragbi ja snuuker. Esimene Paf keskkonna lehel tehtud panus oli kolmekordne kombopanus ning tegemist on ühe esimese veebis tegutseva mänguettevõttega. Mängijatele pakutakse kampaaniate raames läbimängimistingimusteta boonusraha ja hulgaliselt tasuta keerutusi, mis kindlasti igal mänguhuvilisel ära kulub. Samuti on veebilehel põnevad pakkumised panustajatele, et turniire koha peale vaatama võita ja uudised hiljutiste mängude kohta iga erineva spordiala kohta, mis kõige tõenäolisemalt tähelepanu ülemaailmselt võivad saada.