Korvpalli ennustus

Kasiinoboonused.com

Sport on suurepärane ajaviide. Üks kõige enam armastatud spordialasid on aga korvpall: selle fänne leidub rohkelt üle terve maailma. Korvpall on kirgi küttev meeskonnasport, mida mängitakse sageli ka ise koos sõpradega või siis jälgitakse korvpallisündmusi mänguplatsi piirdeaia tagant ning läbi meedia. On aga üks viis, kuidas korvpall enda jaoks veel paeluvamaks muuta – selleks on sportennustamine.

Sportennustamine on hasartmäng ning olgu öeldud, et sellesse ei tasu suhtuda, kui raha teenimise meetodisse. Kord võidad ja siis jälle kaotad – see on õnnemängude olemuseks. Küll aga võib sportennustamine olla paljudele suurepäraseks meelelahutuseks, mis teeb iga matši mitmekordselt kaasakiskuvamaks. Sportennustamise võimalusi on palju. Eestis pakutakse sportennustamist nii koduste matšide kui ka kõigi oluliste rahvusvaheliste võistluste jaoks.

See artikkel annabki ülevaate suurematest korvpalliliigadest, millel tasub spordiennustuste tegemiseks kindlasti silm peal hoida. Nendeks on NBA, Turkish Airline EuroLeague, Korvpalli Meistriliiga, FIBA EuroBasket ja FIBA Korvpalli maailmameistrivõistlused. Teadmised erinevatest liigadest ja mängijatest tulevad kindlasti kasuks. Parimatest korvpalli ennustusportaalidest saab aga lugeda artikli lõpus.

NBA ennustus

NBA ehk National Basketball Association on professionaalne meeste korvpalliliiga Põhja-Ameerikas. Liiga asutati 1946. aastal New Yorgis ning tänapäeval mängib selles kakskümmend üheksa Ameerika Ühendriikide meeskonda ning üks Kanada meeskond. Tegemist on tõelise korvpalli koorekihiga, mida peetakse meeste korvpalli tipuks.

NBA põhihooaeg algab oktoobris ning lõppeb aprillis, kuid lisamängud kestavad juunini. Selle mänge külastab igal aastal uskumatu 22.5 miljonit inimest. Lisaks matšidele on NBA juures palju kirgi tekitavad ka mängijad ise. Liiga mängijaid otsitakse igal aastal üle terve maailma ning meeskonda pääsemine on iga USA korvpalluri unistuseks. Liigasse pääsemiseks on mängijate konkurents uskumatult tihe ning sellesse pääseb vaid koorekihi koorekiht.

Nii suure menuga spordiala tõmbab ligi ka väga suuri sponsoreid. Nii pole üllatus, et NBA on üks maailma kõige edukamaid spordiliigasid, tuues igal aastal sisse miljardeid dollareid. NBA mängude menukus kajastub ka sportennustamises. Matšide tulemuste üle arutletakse kirglikult juba ammu enne hooaja algust. Pärast hooaja lõppu ilmub aga arvukalt põhjalikke ülevaateid ja analüüse nii kõigi matšide kui ka meeskondade kohta.

Tänu tänapäevasele tehnoloogiale ja internetiajastule saavad ka eestlased osa võtta NBA suurejoonelisest menust ning võistlustulemuste kohta ennustusi teha. Seejuures on NBA tulemuste kohta võimalik teha nii mängueelseid kui ka reaalajas ennustusi. Peale selle on võimalik ennustusi teha ka individuaalsete mängijate tulemustele.

Turkish Airlines EuroLeague ennustus

Turkish Airlines EuroLeague või lihtsalt EuroLeague on Euroopa meeste professionaalse korvpalli tippliiga. Liiga asutati 2000. aastal ning see hakkas asendama 1958. aastal loodud endist FIBA EuroLeague’i.

Tänapäeval mängib liigas kaheksateist meeskonda ning mänguhooaeg kestab oktoobrist maini. Praeguseks meistritiitli hoidjaks on Venemaa CSKA Moscow meeskond, kelle jaoks oli tegu kaheksanda võiduga. Kõige enam meistritiitleid on aga Hispaania klubil Real Madrid, millel on tiitleid kümme.

EuroLeague pole küll sama populaarne kui NBA, kuid viimaste aastate jooksul on see oluliselt populaarsemaks muutunud. Huvi EuroLeague’i matšide vastu on märkimisväärselt kasvanud ka sportennustajate seas. Erinevalt NBAst on hooaja alguses EuroLeague’i favoriitide kohta ennustamine üsna keeruline, sest analüüse ja arvamuslugusid potentsiaalsete võitjate kohta on raskem leida. Nii peavad ennustajad kas üsna huupi ennustama või huvi korral võistkondi ning trende ise analüüsima.

See teeb Turkish Airlines EuroLeague’i kihlvedude turul küllaltki spetsiifiliseks nišiks. EuroLeague’i ennustused sobivadki hästi just neile korvpallifännidele, kellel on aega teemale pühenduda ning selle kohta lähemalt lugeda.

Euroopa parimad korvpalliliigad

Peale Turkish Airlines EuroLeague’i on Euroopas tegelikult väga suur hulk väiksemaid korvpalliliigasid. Leidub ka väiksemaid rahvusvahelisi liigasid, kuid oma rahvuslik korvpalliliiga on praktiliselt kõigil Euroopa riikidel.

Suuremateks rahvusvahelisteks Euroopa liigadeks on FIBA EuroBasket, FIBA European Championship for Small Countries ehk FIBA Euroopa väikeriikide meistrivõistlused, EuroCup, Basketball Champions League ja FIBA Europe Cup. Euroopa rahvusvahelisteks regionaalseteks liigadeks on aga Adriatic League, Alpe Adria Cup, Balkan International Basketball League ja VTB United League. VTB United liigas mängivad peale Venemaa, Valgevene ja Kasahstani ka Eesti ja Läti meeskonnad.

Rahvuslikest korvpalliliigadest tasub end kindlasti kursis hoida naaber-rahvasete liigadega. Soome korvpalli tippliigaks on Korisliiga, Rootsi tippliigaks on Svenska Basketligan, Läti liigaks on Latvijas Basketbola līga ja Venemaa korvpalli tippliigaks on VTB-League. Mainima peaks ka Leedu korvpalliliigat Lietuvos Krepšinio Lyga, sest Leedu jaoks on tegemist koguni rahvusspordiga. Oma professionaalne korvpalli meistriliiga on ka Eestil.

Euroopa kõige parimateks korvpallimeeskondadeks võib pidada Venemaa CSKA Moscow’i ja Real Madrid Balonescot. EuroLeague’i ja EuroCupi eelmise hooaja tulemuste põhjal järgneb Venemaale Türgi Fenerbahçe, Hispaania Real Madrid ning Kreeka meeskonnad Olympiacos ja Panathinaikos.

Kuna mainitud liigadest päris mitmed on väikesed ja rahvusvaheliselt väheolulised liigad, siis ei pruugi ennustusportaalidest nende kohta palju ennustusvõimalusi leida. Kuid suuremad mängud ning naabrite turniirid on parimates kihlveoportaalides esindatud.

Korvpalli Meistriliiga

Korvpalli Meistriliiga on Eesti rahvusliku tasandi kõige kõrgem professionaalne meeste korvpalliliiga Eestis. Korvpalli Meistriliiga turniiride korraldajaks on MTÜ Eesti Korvpalliliit ning mängud toimuvad FIBA ehk Rahvusvahelise Korvpalliföderatsiooni reeglite põhjal. Eesti praegune korvpallimeister on BC Kalev/Cramo, mis on järjepidevalt oma meistritiitlit kaitsnud alates aastast 2016.

Korvpalli Meistriliiga on nii mõnegi teise Euroopa korvpalliliigaga võrreldes üsna väike, kuid see-eest on kohalike meeskondade üle kihvedude tegemine oluliselt põnevam. Mängud on isiklikumad ning omadele tuleb ju ikka kaasa elada!

Suur eelis just Eesti mängude üle ennustamisel on olulise informatsiooni rohkus. Meie spordiväljaannetes antakse väga hea ja põhjalik ülevaade meeskondadele ning isegi individuaalsete korvpallurite kohta. Seega on ennustamiseks vajalikku teavet lihtne leida. See omakorda teeb võimalikuks täpsemate ennustuste tegemise.

Niisiis võib öelda, et kuigi Eesti ei ole nii suur korvpalliriik, nagu seda on Ameerika Ühendriigid või näiteks ka Leedu, on kodumaise korvpalli üle ennustamiseks tegelikult väga head võimalused. Eesti Korvpalli Meistriliiga mängude üle ennustamist pakuvad kõik paremad Eesti kasiinoportaalid.

FIBA EuroBasket 2021

FIBA EuroBasket on kõige kõrgem meeste professionaalne korvpalliliiga Euroopas. Liiga mängude korraldajaks on FIBA Europe. EuroBasket asutati 1935. aastal ning praegu mängib selles kakskümmend neli meeskonda. Eelmise hooaja EuroBasketi liiga meistriks krooniti Sloveenia. Tegemist oli Sloveenia jaoks liiga esimese meistritiitliga. Kõige enam on liigas võitjaks tulnud aga endine Nõukogude Liit, mis jõudis enne lagunemist saada neliteist meistritiitlit.

FIBA EuroBasketi turniiri peetakse sarnaselt olümpiamängudega kord iga nelja aasta järel. Järgmine võistlus saab olema 2021. aastal. Tegemist on järjekorras juba neljakümne esimese FIBA EuroBasketi meistrivõistlusega. Turniir leiab aset 2021. aasta 22. kuni 19. septembril ning võistluseid võõrustab neli riiki. Nendeks on Saksamaa, Tšehhi, Gruusia ja Itaalia. Saksamaal toimuvad võistlused Kölnis ja Berliinis, Tšehhis Prahas, Gruusias Thbilisis ning Itaalias Milanos.

Kui FIBA EuroBasket 2021 hakkab juba lähemale jõudma, siis tasub kindlasti hoida silm peal ennustusportaalide eripakkumistel. Selliste spordi suursündmuste puhul leiab erinevatest kasiinodest ennustamiseks hulgaliselt häid boonuseid nagu sissemakse mitmekordistamine või riskivabad ennustuskorrad.

FIBA Korvpalli maailmameistrivõistlused

FIBA Korvpalli maailmameistrivõistlused ehk inglise keeles FIBA Basketball World Cup on professionaalse korvpalli kõige kõrgem rahvusvaheline liiga. Liigas mängivad meeskonnad, kuid ka naiskondadele on loodud võrdväärne liiga. Selleks on FIBA Women’s Basketball World Cup ehk FIBA Naiste Korvpalli Maailmakarikas.

Meeste liiga loodi 1950. aastal ning viimane turniir toimus alles 2019. aastal Hiinas. Praegu mängib selles kolmkümmend kaks meeskonda. Eelmiseks maailmameistriks tuli Hispaania, mis alistas selleks Argentina meeskonna. Hispaania jaoks oli tegemist teise maailmameistrivõistluste tiitliga. Kõige enam tiitleid on aga Ameerika Ühendriikidel, Jugoslaavia Liiduvabariigil ning tänapäeval Serbiat ja Montenegrot esindaval FR Yugoslavial.

FIBA Korvpalli maailmameistrivõistlused toimuvad iga nelja aasta järel ning järgmine maailmavõistlus leiab aset alles 2023. aastal. Praeguse informatsiooni kohaselt toimub turniir septembrikuu esimeses pooles ning seda võõrustavad Indoneesia, Jaapan ja Filipiinid. Tegemist on tõeliselt suure kaliibriga üritusega spordis, millest tasub kasvõi paari ennustusega osa võtta ka spordiennustuste harrastajatel. Seda enam, et ka selle turniiri lähemale jõudes hakkavad ennustusportaalid kindlasti oma klientidele häid pakkumisi tegema.

Kuidas panustada korvpallile?

Sportennustuste tegemine võib esialgu üsna heidutavalt kõlada. Valikuid on palju ja informeeritud ennustuste tegemiseks tuleb teha palju taustauuringut. Tegelikult pole asi aga üldse keeruline. See kehtib nii korvpalli- kui ka muude ennustuste kohta. Panuse tegemine käib igal pool samamoodi.

Kõigepealt pead valima spordisündmuse ning siis korvpallimeeskonna või korvpalluri, kellele panustada. Valikut võib teha ka pimesi, kuid ennustada soovitatakse eelkõige nende spordialade ning meeskondade kohta, mida juba tunned. Kuigi ennustada saab ka muud, on esialgu kõige lihtsamaks ennustuse tüübiks matši tulemuse peale ennustamine. Kui valik on tehtud, siis järgmise sammuna tuleb otsustada, kui suure panusega soovid mängida.

Ennustusi tehes peaks panustama alati vaid nii suure summa ulatuses, mille oled valmis ka kaotama. Edasi jääb üle vaid oma panuse koefitsent ehk kordaja valida. Ühelt poolt näitavad koefitsendid seda, kui suurelt sa võid võita. Teisalt aga seda, kui tõenäoliseks antud kasiinoportaal ennustatavat sündmust peab.

Mida kõrgem on koefitsent, seda rohkem võid ka võita, kuid võitmise tõenäosus on väike. Mida madalam on koefitsent, seda suurema tõenäosusega võidad, kuid võidusumma jääb madalaks. Peale selle on olemas ka võrdne koefitsent ehk kaks. See tähendab seda, et võitmise tõenäosus on viiskümmend protsenti ning võidu puhul saad panusest kaks korda suurema summa.

Spordiennustuste tegijaid on kahte tüüpi. Esiteks need, kellele meeldib tunde järgi ennustada ning siis põnevusega jälgida, kas see ka õigeks osutus. Teiseks aga need, kes armastavad enne hoolega ennustatava mängu ja meeskonna statistikat ning analüüse lugeda, et siis teha võimalikult täpne ennustus. Mõlemad ennustusviisid on toovad kaasa hasarti, kuid enne panustamist tasub uurida vähemalt seda, milline kasiino ennustamiseks parasjagu parimaid tingimusi pakub.

Parimad korvpalli ennustuslehed

Sobivat ennustusportaali valides tasub vaadata just neid kasiinosid, mis omavad sellekohast litsentsi Eesti Maksu- ja Tolliametilt. Nii on kindel, et tegemist on turvalise leheküljega.

Peale litsentsi olemasolu tasub ennustusportaali valimisel otsida ka boonuspakkumisi. Kasiinod teevad regulaarselt ennustamiseks mitmeid häid pakkumisi. Võid leida nii liitumisboonuseid, sissemakse boonuseid ehk oma sissemakse suurendamist kasiino poolt, tasuta panuseid ning riskivabasid boonuseid ehk boonuseid, millega saad kaotuse puhul raha tagasi.

Häid spordiennustusi pakkuvaid kasiinosid on Eestis mitmeid. Eesti üheks parimaks ennustusportaaliks peetakse Coolbeti. Coolbetist leiad kindlasti ka väga häid pakkumisi korvpallile. Samas on Unibet Eesti kõige kasutajasõbralikum hasartmänguportaal. Maailma kõige suuremaks ennustusportaaliks on aga Bet365. Bet365-st võid leida pakkumisi korvpallimatšidele, mida teised portaalid ei paku.

Kui soovid oma ennustustega aga pisut heategevust toetada, siis peaks valima Paf kasiino. Kõige kiiremini saad võidud kätte Optibet kasiinost, TonyBet on aga ainus ennustusportaal Eestis, mis võimaldab arveldamist ka Bitcoinides. Peale eelnevalt nimetatutele on korvpalliennustuste tegemiseks head ka OlyBet ning Betsafe kasiinod.