Spordiennustuse Boonused

Kasiinoboonused.com

Iga panustaja soovib, et tema panus võidaks võimalikult suure summa. On ütlematagi selge, et selleks, et edukalt panustada, peab hästi tundma mängu, millele panustatakse, võistkondi, võistlejaid ja üldist võistlusolukorda. Pimesi panustamine on sama hea, kui raha tuulde loopimine.

Seepärast on enne panustamist soovitav hoolikalt valmistuda ja põhjalikult uurida tiimidening sportlaste tausta ja eelmiste mängude tulemusi. Ning kõigest hoolimata pole võimalik mängu 100% kindlusega ette ennustada, nii et alati on mõistlikum riske hajutada.

Olles omalt poolt teinud kõik, et panustamine oleks edukas, on mängijale abiks ka kihlveokontorite poolt pakutavad boonused, riskivabad panused ja tasuta panused.

Boonuste pakkumised on kihlveokontoritele suurepäraseks võimaluseks nii uute klientide ligimeelitamiseks kui ka juba olemasolevate klientide kinnistamiseks ning seetõttu püüab iga kihlveokontor pakkuda nii ahvatlevaid boonuseid kui võimalik. Boonused on kihlveokontoritele ka suurepäraseks reklaamiks ning mängijatele heaks võimaluseks panustada soovitud mängudele, ise midagi kaotamata.

Kihlveokontorite vahel on boonuste osas tõsine konkurents, need on suureks abiks kihlveokontorite marketingis ning mängijad omakorda jälgivad väga tähelepanelikult boonuste pakkumisi.

Tervitusboonus

Kogu kihlvedude ja kasiinomaailma kõige populaarsemaks panuse tüübiks on liitumis- või registreerimisboonus ning seda pakutakse mänguhuvilisele ühekordselt, kihlveokontori või kasiinoga liitumisel ja esimese panuse sissemaksel. Seda tüüpi boonust võib leida praktiliselt kõigil kihlveokontorite saitidel, nii et sellest on saanud teatud määral uute liitujate registreerimise osa.

Enamasti pakutakse seda boonust teatud protsendina mängija poolt tehtud panusest ning enamasti on selle suurus 50 – 100% mängija poolt panustatud summast. Ning tõesti – kui näiteks mängija panustab 100 eurot ja mängusait pakub talle mängimiseks lisaks 100 eurot – pole ju paha saada sama raha eest topelt mänguvõimalusi.

Samas peab mängija aru saama, et talle boonusena pakutud summa ei ole tegelikult tema oma ning mängija ei saa seda automaatselt rahana välja võtta. Selleks et mängija saaks sellest summast kasu, peab ta kõigepealt seda summat teatud arv kordi panustama ning alles seejärel on mängijal võimalik võidetud summa välja võtta. Tingimused, mis tuleb täita, enne kui mängija saab võidusumma välja võtta, on erinevates kasiinodes erinevad ning mängija peaks nendega enne mängima asumist ja boonuse kasutamist põhjalikult tutvuma.

Deposiidivaba boonus

See boonus on samuti üks tervitusboonuse tüüpidest ning selle boonuse puhul pole mängija poolne panus üldse vajalik. Deposiidivaba boonus pole tavaliselt kuigi suur, arvestades seda, et mängija ei panusta üldse midagi. Seda tüüpi boonus on saanud väga populaarseks spetsiaalsete spordiürituste puhul (Super Bowl finaal, NBA finaalid, Wimbledoni finaalmängud).

Et selle boonusega pakutakse mängijale tasuta raha, siis on seda tüüpi boonuste puhul veelgi olulisem enne panustama asumist aru saada, millised on boonuse kasutamise ja võitude välja võtmise tingimused.

Kõrgete panuste boonus

Väga paljudes kihlveokontorites pakutakse mängijatele boonust juhul, kui nende oma mängimiseks kasutatavad summad on suured ja panused kõrged.

Selle boonuse puhul on boonuse läbimängu ja võitude välja võtmise tingimused teistsugused, kui teiste boonuste puhul.

Lojaalsusboonus

Laialdast kasutust on leidnud lojaalsusboonused, mida pakutakse klientidele, kes regulaarselt mängivad ühes ja samas kasiinos või kihlveokontoris. Selle boonuse eesmärgiks on kinnistada klienti ühe ja sama kihlveokontori juurde ning seda boonust arvestatakse tavaliselt kliendi poolt kasiinos või kihlveokontoris teenitud punktide pealt. Iga kliendi poolt tehtud panus kogub punkti ja teatud arvu kogunenud punktide puhul saab mängija need vahetada sularaha, tasuta panuste või erinevate auhindade vastu.

See boonus on püsimängijate hulgas väga populaarne ning aitab samasse kihlveokontorisse tagasi pöörduda. Lojaalsusboonus on atraktiivne vahend ka uute klientide leidmisel, kes juba enne kihlveokontoriga liitumist tunnevad huvi edaspidiste võimaluste kohta.

Need neli boonuse tüüpi on populaarseimad, mida võib leida peaaegu et igas kihlveokontoris, kuid neile lisaks pakutakse veel teisi boonuseid. Boonustele lisaks korraldavad kihlveokontorid ja kasiinod ka spetsiaalsete auhindadega üritusi, ikka selleks, et paremini pildil püsida ja mängijate tähelepanu äratada.

Mängija jaoks on siiski kõige olulisem täpselt aru saada boonuse saamiseks vajalikest tingimustest, mis on igas kihlveokontoris ja erinevatel tingimustel erinevad ning on loodud selleks, et kaitsta kihlveokontorit ning olla kindlad, et mängija tõesti kasutab boonusena saadud summat mängimiseks.

Lõppkokkuvõtteks on siiski panustaja see, kes võidab, kui tal on õnne – pole vahet, kas oma või boonussummadega.