Slotiturniirid

Kasiinoboonused.com

Kasiino mänguautomaatide turniirid ehk slotiturniirid on viimasel ajal järjest enam populaarsust kogumas, kusjuures turniire korraldatakse kõikidele parimatele mänguautomaatidele. Lisaks automaatidele korraldatakse turniire ka teistes kasiino hasartmängudes nagu pokkeris, blackjackis, spordipanustamises ja nõnda edasi. Parim mänguautomaatide valik on online kasiinodes, kus mängude arv küündib kuni mitmesajani. Mängijad, kellel puudub varasem kokkupuude mänguautomaatidega, saavad mängu funktsioonidega tutvuda demomängudel, kus mängud on 100% riskivabad ja identsed päris rahaga mängitavate slotikatega, mis sageli ka turniiridel osalevad.

Turniiridega liitumisest

Olles huvitatud kasiino turniiridest, tasub mängijal viia end kurssi kasiinode pakkumiste ja kampaaniatega, sest mitte kõiki turniire ei reklaamita suurelt. Seda üldiselt põhjusel, et mõned kasiino turniirid on suunatud kindla kasiinoklubi liikmetele või on muul moel piiratud mängijaskonnale – näiteks võib juurdepääs piirduda ka näiteks mängija elukohariigiga või kindla mängijatearvuga. Kui mängija on saanud pakkumise turniiriga liitumiseks näiteks e-posti teel, siis on liitumiseks kirjale lisatud link või nupp „liitu” ning mängija saab läbi suunatud lingi turniiril osaleda.

Turniiridel on alati seatud kindel kellaaeg ja sageli märgitakse taimeril ära turniiri algus- ja lõppemisaeg. Ka on enamus turniire osalustasuga, osaliselt millest hiljem kujunebki lõplik auhinnafond. Sageli sisaldab turniiri lisainformatsioon märkusi seoses kampaania tingimustega – nagu näiteks enne kindlat kellaaega liitumise korral saab mängija lisapunkte – mängu algpunktid on samuti reeglina juba enne mängu algust fikseeritud.

Sageli tähendab boonusraha konverteerimine päris rahaks mängijale suurt mitmekümnekordset läbimängimisnõuet, mis ei pruugi vähemaktiivsemale mängijale ehk jõukohane olla. Sellisel juhul ongi parimaks lahenduseks valida mängimiseks hoopis meelepärasel slotikal turniir ning mängija saab jälgida, millised on läbimängimise tingimused. Vahel läbimängimise tingimused aga lausa puuduvad.

Auhinnafondid

Turniiriga liitudes on võimalik edetabelitega tutvuda, jälgida osalejate edusamme ja kogutud võite-kaotusi. Mänguautomaatide turniirid on sageli ühe teenindusajaga mängud, kuid turniiride valik on sellest olenemata lai. Sealjuures on ka auhindade väärtus otseses seoses kasiino partneritega – auhinnafondid võivad ulatuda lausa mitmekümne tuhande euroni või sisaldada peaauhinnana lausa autosid või reisipakette koos reisirahaga.

Lisaks pakutakse mängijatele auhindadeks veel boonusraha, päris raha, tehnikat (näiteks uusimaid nutitelefone), tasuta keerutusi ja palju muud. Auhinnad on motiveerivad eriti parimates kasiinodes ning võidud jaotatakse edetabeli tippude vahel kindlate reeglite alusel. Ühel võidupositsioonil saab olla vaid üks osaleja, kuid kui teatud positsiooni jagavad mitu osalejat, siis nende võidusummad liidetakse ning jaotatakse vastavalt positsioonile mängijate arvuga.

Näidisturniir: Paf SuperWeekend

Slotiturniiride järjest kasvav populaarsus on toonud kasiinodesse uue konkurentsieelise parimate automaatide vahendajate seas, pakkudes kampaaniaid ja turniire mänguautomaatidel, mis on mängijate seas juba tuntud. Ka korraldatakse turniire täiesti uutel masinatel, pakkudes selle tõttu nende mängudega turniiridel eriti madalaid panustamisnõudeid, kuid seeläbi aga suurepärast reklaami.

Võidud

Näiteks kasiino keskkonna Paf korraldataval SuperWeekend turniiril võidab mängija, kellel on keskmise väljamaksete protsent 20.-järjestikuse vooru jooksul kõige parem olnud. Võitude tulemusi jälgib nende süsteemid automaatselt. Rahalised auhinnad makstakse võitjatele välja koheselt peale turniiride lõppu ja kui Paf´i turniiridel on auhinnafond esimesele kahele kohale kõrgeim nii igapäevastel kui nädalavahetuse turniiridel, siis võrreldes igapäevastega on auhinnad duubeldatud just nädalavahetustel.

Mänguvalik

Paf´i valikutes on erinevaid slotikaid ja valikut täiendatakse järjepidevalt parimate mänguautomaatide tootjate nagu NetEnt´i, Microgaming, Play´n Go slotikatega. Samuti ei puudu turniiridelt ka progressiivse jackpotiga ülipopulaarsed mängud nagu Mega Moolah, Mega Fortune, Hall of Gods ja teised.

Lisaks osalevad turniiril Paf´i ainulaadse ühispeavõiduga omaloodud mängud nagu Anatude, SchlagerSlotten, Sällskapsresan ja Rampen Rytmikäs Riemuriihi. Paf erinebki teistest kasiinodest oma valiku poolest just eelkõige sellega, et Paf teeb ka ise oma keskkonnale mänge nagu näiteks eelnevalt nimetatud mängud ja Cash & Carry ning Cash & Carry Shopping Spree. Eelnevalt nimetatud mängudel on kõigil võimalus kätt proovida riskivabalt demoversioonidel.

SuperWeekendil osalemistingimused

Turniiride reeglite kohaselt peab igapäevastele turniiridele kvalifitseerumiseks mängija mängima kindla arvu keerutusi slotikatel ning topelt rohkem, et saada kutse ka nädalavahetustel korraldatavatele turniiridele. Miinimumpanus on tihti fikseeritud ning arvestatakse vaid reaalse rahaga mängitud mänge. Tasuta spinnide ja boonustega tasutud mängukorrad turniiride arvestustes ei loe ning juhul, kui mängija näeb osalemistingimuste täitmise korral turniiripiletit või tähekest, võidab mängija teatud arvu tasuta spinne ja muid auhindu lisaks turniirile pääsemisele.