Sissemakseta boonused

Kasiinoboonused.com

Kasiinode konkurents on tihe ning selleks, et mängijate tähelepanu äratada, teevad kasiinod sageli vägagi atraktiivseid pakkumisi. Üheks selliseks on boonus, mille puhul mängija rahaline panus pole üldse vajalik, seda nimetatakse sissemakseta boonuseks. Enamasti on selle boonuse saamise võimalus alustavatel, kasiinoga alles liituvatele mängijatele, kuid mõningatel juhtudel võidakse seda pakkuda ka juba liitunud mänguhuvilistele. Sissemakseta boonuse puhul pakub kasiino mängijale tasuta mänguraha, tasuta mängukordi või mõlemat.

Sellise boonuse abil soovivad kasiinod rohkem mängijaid võita – kuid samas ka võimaldavad mängijatel saada parema ülevaate kasiino mängudest.

Sissemakseta boonused pole tavaliselt väga mahukad, kuid on siiski piisavad, et esmast huvi äratada. Mängijate hulgas on sissemakseta boonused väga populaarsed, sest need pakuvad riskivaba mängukogemust, milles pole panustatud mängija enese raha ning mille abil saab hea esmamulje kasiino poolt pakutavatest mängudest.

Kuidas saada sissemakseta boonust

Sissemakseta boonuse saamiseks on mitmeid võimalusi. Tavaliselt kaasneb see boonus uue mängija registreerumisega, mille puhul mängija jagab kasiinoga oma andmeid (meiliaadress, telefoninumber) ning saab emaili teel liitumist kinnitava kirja boonuse koodiga. Teisteks võimalusteks boonuse saamiseks on kasiino uudiskirjaga liitumine või ka näiteks kasiino Facebooki lehe laikimine. Sissemakseta boonuseks võib olla reaalne rahasumma või tasuta mängukorrad (spin’id), mida mängija saab kasutada kasiinos mängimiseks.

Tingimused

Boonuste pakkumiste juures on reeglina kirjas boonuse kasutamise tingimused ning nendega tuleks alati hoolikalt tutvuda. Sissemakseta boonust pakub kasiino mängijatele tavapäraselt vaid üks kord, kasiinoga liitumisel. Juhul kui mängija lahkub kasiinost, kuid otsustab siis uuesti registreeruda, ei kvalifitseeru ta enam sissemakseta boonuse saajaks. Väga oluline on tutvuda kasiino poolt boonusele seatud kohustusliku mängukordade tingimusega (wagering), sest juhul, kui olete mängides võitnud teatud summa ning soovite seda välja võtta, kuid vajalik mängukordade arv on täitmata, võib kasiino võidusumma anulleerida.

Kuigi kasiinode boonuste reklaamide hulgas näivad kõige ahvatlevamad kõige suuremad boonused, võivad mõnikord väiksemate boonustega kaasnevad tingimused olla mängijale isegi soodsamad.

Üheks tingimuseks sissemakseta boonuse puhul võib olla võidusumma suuruse piirang ning sugugi mitte kõiki võite ei pruugi olla võimalik välja võtta. Mõnikord on võimaliku välja võetava võidusumma suurus üsna väike ning kindlasti pole tasuta sissemaksega boonuse puhul võimalik saada jackpotti.

Kasiino võib limiteerida ka boonussummaga mängitavate mängude valikut. Sel juhul on boonuse kasutamiseks kvalifitseeruvate mängude nimekiri ära toodud boonuse saamise tingimuste juures. Seetõttu on mängijate hulgas populaarsemad need kasiinod, kus mängude valik sissemakseta boonuse kasutajatele on suurem.

Mängukordade arv

Enamus kasiinosid seab sissemakseta boonuse tingimuseks teatud mängukordade arvu. Kui sellist tingimust pole seatud, siis on see kindlasti kirjas ka boonuse reklaami juures kuna see on üks olulisemaid boonuse kasutamise tingimusi.
Ka teiste kasiinoboonuste saamise tingimuseks on tihtipeale teatud kindlaks määratud mängukordade arv, kuid sissemakseta boonuse puhul on see veelgi olulisem kuna tegemist on mängijatele täiesti tasuta pakutava rahaga.
Sissemakseta boonuse puhul on keskmine kohustuslike mängukordade arv 25-35 korda, kuid võib varieeruda ka viieteistkümnest kuni viiekümneni.

Võidusumma suurus

Enne mängima asumist peaks tutvuma võimalike välja võetavate võidusummade suurusega. Sissemakseta boonuste puhul on võidusummad tavaliselt limiteeritud ning erinevates kasiinodes erinevad. Kui võimaliku välja võetava võidusumma suurus on liiga väike, siis võib olla mõttekam selle peale aega mitte raisata.

Näidiseid sissemakseta boonuste pakkumistest

  • Kasiino pakub uutele mängijatele 10 eurot boonust registreerumisel, kuid tingimuseks on, et mängija peaks seda boonust kasutama vähemalt viiekümneks mänguks kolmekümne päeva jooksul. Sisuliselt tähendab see, et mängija peaks mängima vähemalt 250 euro ulatuses, enne kui on võimalik boonussummalt saadud võit välja võtta.
  • Kasiino pakub tasuta 10 mängu (spin’i) ilma kindla mängukordade piiranguta, kuid mängimiseks vaid kindlaks määratud mängudes. Juhul kui mängija otsustab mängimist jätkata ja panustab omalt poolt teatud summa, pakub kasiino lisaks tasuta mängukordasid.

Kokkuvõtteks

Kasiinod on boonuste pakkumiste puhul väga tähelepanelikud, et mängija poolt oleks kõik võidusumma välja võtmiseks vajalikud tingimused täidetud. Seepärast on soovitav, et ka mängija omalt poolt suhtuks kasiino poolt pakutud tingimustesse tähelepanelikult, et mitte pettuda ning et mängurõõmu jätkuks kauemaks.