Sissemakseboonused

Kasiinoboonused.com 2019-05-17 2019-05-30

Sissemakse boonus on üks võimalustest meelitada juurde uusi kliente kui ka premeerida püsi- kui ka vip-klientuuri – viimasel juhul on tegemist taaslaadimis boonusega, millel on omad põhimõtted ja tingimused erinedes veidi tervitusboonusest. Kui sissemakse boonus makstakse välja mängija liitumisel kasiino keskkonnaga, siis nimetatakse seda boonust tervitusboonuseks ja ühtlasi on tegemist kõige populaarsema boonuspakkumisega. Sageli kaasnevad sellega ka muud hüved nagu näiteks tasuta spinnid, millega ei kaasne mängijale kohustusi.

Sissemakse sooritamisega nõutakse kliendi andmeid, mis tähendab, et kasiino on selle boonusega võitnud juurde uue kliendi. Tasuta spinnid ehk teisisõnu tasuta keerutused on sageli realiseeritavad kasiinodes üheskoos sissemakse boonusega, siis tervitusboonuse näol saab mängija vastavalt sissemakstud rahale teatud koguse tasuta keerutusi. Vahel kasiino määratleb ise ära, millisel slotimängul neid keerutusi teha saab – see ühtlasi on otseses seoses mänguautomaadi reklaamimisega. Mida rohkem mängijad mänguautomaati proovivad, seda suurem huvi slotika vastu tekib ja mäng saab hoobilt populaarsemaks.

Kasiino boonus:
Ninja aarded - Iga päev tasuta spinnid ja eripakkumised

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 5 tasuta keerutust

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
200% kuni €100 sissemakseboonus + 500 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 55 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
500% kuni €50 sissemakseboonus. Boonuskood: CME2

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 100 tasuta keerutust

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
200% kuni €200 sissemakseboonus. Boonuskood: CAS200

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni 100€ sissemakseboonus + 50 tasuta spinni. Boonuskood: CHANZ1

Mängi kohe »
Optibet Kasiino

Kasiino boonus:
100% kuni €500 sissemakseboonus. Boonuskood: OPTIBET1

Mängi kohe »
TonyBet Kasiino

Kasiino boonus:
100% kuni €300 sissemakseboonus. Boonuskood: RESOLUTION300

Mängi kohe »
GrandX Kasiino

Kasiino boonus:
100% kuni €300 sissemakseboonus + 100 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
5-25 tasuta keerutust ilma sissemakseta ja 10€ sissemakseboonus

Mängi kohe »

Taaslaadimise boonus

Kui sissemakse boonus on suunatud püsi- ja vip-kliendile, siis nimetatakse vastavaid hüvesid lojaalsusprogrammi raames eksklusiivseteks ehk kinnisteks pakkumisteks. Püsikliendiprogrammid on üheks mooduseks hoida kasiinodel oma klientuuri, neid aeg-ajalt premeerides pakkudes ahvatlevaid mänguboonuseid. Nagu ka viidates oma nimele on sissemakse boonus ehk taaslaadimine selline boonuse liik, mis tehakse siis, kui mängija teeb oma kasiinokontole sissemakse ja vastavalt sissemakse suurusele määrab kasiino sissemakse boonuse protsendi. Sageli võib kasiino pakkuda täies ulatuses ehk 100%-list boonust, mis tähendab, et mängija saab täpselt sama palju kasiinolt juurde kui ta kontole laadinud on.

Taaslaadimise boonus on just kui kutse mängijal tagasi keskkonda tulla, protsendid ja suured rahasummad, mida pakutakse, peaksid olema motivatsiooniks mängukontole uuesti raha lisada, mängida ja sissemakse boonuseid nautida. Sissemakse boonusele kehtivad üldiselt veidi teised tingimused kui muidu – olgu selleks siis maksimaalse panuse määratlemine ja muud piirangud nagu raha väljavõtmine alles sellest hetkest kui boonus aktiveeritakse.

Tervitusboonus

Õigus esmasele sissemakse boonusele alles pärast registreerimist ja sageli kaasnevad sellega tasuta keerutused ja tasuta lisaraha. Sageli selliste hüvedega käivad kaasa ka läbimängutingimused, sest ka kasiino peab oma keskkonda kaitsma, et hoida petuskeeme eemal. Läbimängutingimused on kasiino boonustes siduv boonus, mis võib mõne mängija jaoks segadust tekitada. Siduvad boonused aktiveeritakse koheselt panustamisnõudega – kui sissemakse summa on mängija ära kasutanud, võib ta hakata kasutama aga boonusraha.

Kui aga pakutakse mittesiduvaid boonuseid, siis tavaliselt on nende reeglid lihtsamini arusaadavad ja on suunatud eelkõige uutele registreerinud mängijatele. Kui kasiino pakub tervitusboonust ilma siduvate tingimusteta, võetakse see reeglina vastu – sest sedalaadi boonus ei mõjuta mängija võiduvõimalusi ega ka ei ole piirav. Kui mängijal on võidukam käsi, võib mängija tänu tervitusboonusele ilma lisakuluta lisaraha teenida. Sarnaselt pakuvad päris kasiinod uutele mängijatele vouchereid, mida nad saavad esimesel külastusel kasutada.

Mitte alati ei ole kasiinodel läbimängimisnõuet, siis sellisteks boonusteks on sageli tasuta keerutused, millle võidetud summad saab koheselt mängija oma kontole kanda ja rahaks realiseerida. Nii magus võimalus “teenida” on küll pigem erandlik, kuid mitte väga haruldane nähtus kasiino keskkondades. Olles kursis parimate pakkumistega võib tähelepanelikum mängija osaks saada suurtest boonustest, mis sissemakse boonustena ka pärast liitumist kasiino keskkonnas välja pakkunud on.

Lisaboonused mängijatele

Ka pole harv nähtus kasiinode poolt regulaarselt korraldada loosimisi, kus on võimalik lisaks rahale võita reisipakette, erinevat liiki tehnikat ja muid põnevaid auhindu. Samuti on kasiinodes boonuseid ilma sissemakseta, mis on stressivaba viis mängijal uue online kasiinoga tutvuda, sest pole atraktiivsemat pakkumist kui tasuta mänguraha, millega saab riskimata mängida ja ikkagi sealjuures raha teenida. Küll aga kaasnevad sissemakseta boonustel tingimused nagu panustamisnõuded, maksimaalse väljamakse määratlemine kasiino poolt ja erinevad väljamakse nõuded. Tasub teada, et ka peenikeses kirjas info tuleb läbi lugeda, sest sissemakseta boonuste puhul on panustamisnõuded tavaliselt kõrgemad ja nendega kaasneb peaaegu alati mingi tagamõte.Olgu selleks tagamõtteks siis turundus ja kasiino populaarsuse tõstmine läbi mängija registreerimise ja suusõnalise reklaamimise just nagu annaksid kasiinod tasuta raha ära.

Kasiinoboonused on kõige atraktiivsem abinõu anda mängijatele võimalus vähemaga riskides mänge mängida, muuhulgas pakkudes võimalust mängida lausa tasuta. Seega võib järeldada, et boonused on üldiselt mängijasõbralikud.

Kõikide online kasiinode lehtedel on kirjas konkreetsed tingimused, mis määratlevad ära boonuste suuruse ja kontole laekumise. See tähendab, et ühesuguste boonustega pakkujaid on enamasti vähe – pakutakse sarnaseid tingimusi erinevate piirangutega, olgu nendeks siis nõutud läbimängimiskordade arv; tingimuste täitmise piiraeg; miinimumsummad, millest madalamad panused arvesse ei lähe ja nõnda edasi.