Spordiennustusi ja hasartmänge pakkuv internetiportaal Triobet alustas Eestis tegevust aastal 2004 ettevõtte Betsson AB, täpsemalt selle Eesti tütarettevõtte Triogames OÜ alt. Selle kaubamärgiga rõõmustas veebisait Eesti õnnemängureid kuni aastani 2017, mil portaal läks üle nimele Betsafe. Tegu on väga mitmekülgse portaaliga ja rahvusvahelisema kaubamärgi alla minek laiendas võimalusi mitte ainult firma eestvedajate, vaid kindla peale ka mängijate jaoks. Tulihingelisele hasartmängurile või spordisõbrale, kes soovib tulemuste ennustamisel sõna sekka öelda, on Betsafe tõeline paradiis, kui vastutustundlikult mängida.

Üleminek Betsafe’ile

Nii Triobet kui Betsafe kuuluvad samasse kontserni ehk gruppi, nii et see muutus on mingis mõttes ka vägagi loogiline. Betsafe’i kaubamärk on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud. Sellele kaubamärgile läksid lisaks Triobetile üle ka Betssoni teised litsentseeritud operaatorid kõigist Baltikumi riikidest. Ka Lätis oli sarnaselt Eestiga varem Triobet, Leedus aga Tonybet. Üleminek toimus ametlikult 2. mail 2017 ja sellest kirjutasid pikemalt ka mitmed ajalehed ja uudisteportaalid. See üleminek tegi Betsafe’ist ainsa kõigis Baltimaades litsentseeritud hasartmänguportaali.

Betsafe’il oli ülemineku hetkel ette näidata 11-aastane kogemus ja laialdane tuntus. Portaal oli tegutsenud edukalt nii Põhjamaades, Kesk- ja Ida-Euroopa riikides ning Ühendkuningriigis. Turule tuli Betsafe’i kaubamärk esialgu Norras ning aasta oli siis 2006 – seega on Betsafe iseenesest paar aastat noorem kui Triobet. Betsson AB gruppi, mis on noteeritud ka Stockholmi börsil, kuulub Betsafe alates aastast 2011. Ettevõtte jaoks oli Triobeti muutmine Betsafe’iks oluline samm peamiselt seetõttu, et saadi uusi võimalusi äri laiendamiseks, mis tähendab laiemat valikut ka klientide jaoks.

Sport on ka Betsafe’is esirinnas

Spordiennustused moodustasid lõviosa Triobeti portaalist. Samuti oli Triobeti näol tegu Eesti vanima spordiennustusportaaliga. Sestap jäi see funktsioon alles ka Betsafe’i kaubamärgi alla liikudes. Betsafe’is saab panuseid teha jalgpallile, jäähokile, golfile, motospordile, poksile, malele, sulgpallile, pesapallile, jalgrattasõidule ning muuhlgas nii ameerika kui ka austraalia jalgpallile. Iga spordisõber leiab sellest valikust midagi enda jaoks. Betsafe pole samuti kitsi ning pakub täiendavat mängulusti näiteks päevapakkumistega ja eksklusiivsete eripanustega, mis sisaldavad ka muid, kohati üllatavaid alasid, näiteks võistluslikke telesaateid.

Betsafe paneb õla alla ka Eesti spordile ja mitte ainult läbi ennustuste selle populaarsust tõstes. Triobet oli Eesti spordi suurtoetaja ning selle joonega ka jätkati, põhifookus seejuures korvpallil ja Eesti Jalgpalli Liidu tegemistel. Suure grupi osana sai uue nimega portaal aga palju mastaapsemaid võimalusi spordis kaasa lüüa ning vaadata kodumaa tippatleetide toetamist veelgi kaugemale maailma. Muuhulgas sai Betsafe’ist Inglismaa tippjalgpallurite klubi Manchester City suursponsor. Baltikumi turundusdirektori Kaido Ulejevi loodetud sünergia on kindlapeale siia jõudnud ja võidutseb. Betsafe on ka Ott Tänaku sponsor.

Kasiinomängud Betsafe’is

Betsafe on lisaks spordiennustustele ka rikkaliku valikuga kasiino. Seal saab meelt lahutada nii mänguautomaatidel õnne proovides, peavõite ehk jackpot’e taga ajades, videopokkeriga madistades kui ka lauamängude saalis klassikalisi mänge nautides. Nende viimaste hulka kuuluvad näiteks bakaraa, rulett, täringud ja blackjack ning igaühest on mitmeid värvikaid variatsioone. Klassikalised kasiinomängud muutuvad seda peibutavamaks, mida enam kampaaniaid nendega seotud on. Betsafe hoolitseb selle eest, et aeg-ajalt jõuavad ahvatlevad kampaaniapakkumised ka lauamängude maailma ega jää ainult spordiennustuste tasandile toppama.

Pokkeri jaoks on Betsafe’il aga täiesti eraldi kategooria loodud. Oma kodulehel mainib kasiino, et pokker on mõeldud kõige vapramatele, sest selles mängus on lisaks soosivale õnnele vaja ka teatavaid oskusi. Õigel hetkel tuleb osata võtta kalkuleeritud riske. Pokkerit saab selles portaalis mängida veebilehitsejas, allalaaditavas tarkvaras või lausa mobiilis. Võid valida nii välkkiire mängu kui ka mõne pikema turniiri, nagu Fish Party SNG, kus auhinnadki vastavalt magusamad. Turniiridelt võib võita koha lausa Eesti Pokkerimeistrivõistlustele, nii et tasub mängida.

Betsafe’i boonused

Võrreldes traditsiooniliste kasiinodega, on internetikasiinode üheks suureks eeliseks nende pakutavad boonused. Ainuüksi liitumise eest on kasiino sulle tänulik ja teeb omalt poolt kõik, et sulle nende juures meeldiks. Betsafe pakub klassikalist sissemakseboonust, mille maksimaalne summa on suisa €1000. Samas pakub Betsafe ka spetsiaalselt pokkerimängijatele mõeldud lojaalsusprogrammi, kus saad punktide eest nii mõndagi põnevat. Mida rohkem pärisraha eest mängid, seda enam annab kasiino ka midagi vastu. Boonuseid saavad ka spordipanuste tegijad. Nagu ikka, tasub enne pakkumiste kasutamist hoolikalt reeglitega tutvuda.

Mine mängima www.triobet.ee lehele »