Triobet on veebikeskkond, mis pakub mitmesuguseid kasiinomänge, online-pokkerit ning spordiennustust. Triobet panustab ka uuenduslike lahenduste pakkumisele kasutajale – Triobet Mobile on mobiiliaplikatsioon, mis võimaldab kiirelt ja mugavalt kõiki pakutavaid teenuseid kasutada ka mobiilsel platvormil. Triobet on Eestis litsenseeritud ning tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud hasartmängulubade alusel.

Triobeti suurimateks prioriteetiteks on turvalisus ning aus mäng. Triobeti kasiino legaalsus on tagatud testide korraldamisega kahe sõltumatu välise ametiasutuse poolt. Nendeks on Rootsi asutus Swedish National Laboratory of Forensic Science (SKL) ja Kanada ettevõte Technical Systems Testing (TST). Triobeti pokkerituba Baltimaade suurim ning ühtlasi ka Baltimaade Online Pokkeri Meistrivõistluste ametlik pokkerituba. Triobet pakub laia valikut rahvusvahelisi ning kodumaised ennustusvõimalusi, panustades ka reaalajas toimuvatel spordivõistlustel.

Triobet seisab kiirete sisse- ning väljamaksete eest, mis üldjuhul toimuvad sama päeva jooksul. Suurt rõhku pööratakse ka esmaklassilisele klienditeenindusele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenindust ning väärtustada koostööd. Selleks töötab Triobeti klienditugi nii tööpäevadel kui nädalavahetustel ning vastab klientide pöördumistele esimesel võimalusel.

Mine mängima triobet.ee lehele »