PokerStars on suurim online pokkerituba kogu maailmas. See loodi aastal 2001 ning on olnud number 1 pokkerituba alates aastast 2007. Sageli on pokkeritoas korraga online üle 200 000 aktiivse kasutaja. Ükski teine pokkerisait ei küündi aktiivsete mängijate arvu poolest selle lähedalegi.

Lihtsat ja kergesti kasutatavat PokerStarsi tarkvara peetakse paljude mängijate poolt tööstuse parimaks. Sama võib öelda ka PokerStarsi klienditoe meeskonna kohta. PokerStars pakub ületamatut mänguvalikut, suurimaid online pokkeriturniire ja suurepärast klienditeenindust. Lisaks sellele on kõigil mängijatel võimalus teha turvalisi deposiite ja kiireid väljamakseid. PokerStarsi peetakse ka kõige turvalisemaks veebipokkeri keskonnaks kogu maailmas.

Muide, PokerStars pakub rohkem turniire ja rahalaudu kui ükski teine pokkerisait ning lehekülje klienditugi on sealjuures mängijatele alati abiks. Ainuke miinus siinkohal on see, et puudub võimalus klienditoega kontakteeruda live-chati või telefoni teel. Kogu suhtlus klientidega toimub e-maili kaudu.

Mängimise alustamiseks tuleb esmalt laadida alla auhinnatud PokerStarsi tarkvara ning luua endale kasutajakonto.

PokerStars boonus ja tasuta mänguraha

PokerStars pakub kõigile uutele mängijatele esimese deposiidi boonust 100% kuni 500€. Tee esimene deposiit kasutades boonuskoodi “EE100“ ning sinu sissemakse summa kahekordistatakse.

Boonuse kasutamiseks ja nö. “vabastamiseks” tuleb teenida boonuspunkte. Boonus kantakse mängija kontole järk-järgult 10€ kaupa iga kord kui ta teenib 230 boonuspunkti. Pärast sissemakse tegemist on mängijatel boonuse vabastamiseks ja boonuspunktide teenimiseks aega 4 kuud. Boonuse jääk jääb kliendile välja maksmata, kui ta pole 4 kuu jooksul piisavalt palju boonuspunkte teeninud. Kui pole märgitud teisiti, saab mängija iga reigiks või turniiritasudeks makstud euro eest 5.5 punkti. Kampaaniate käigus võib see kurss ka muutuda.

Teine käimasolev pakkumine on 30 dollarine tervitusauhind, mille saamiseks tuleb teha vähemalt 20 dollari väärtuses sissemakse ning sisestada boonuskood “THIRTY”. Tasuta mängukrediit lisatakse alates deposiidi tegemise hetkest mängija kontole järgmiselt:

 • 1. päev = kümme 0.50 dollarist Spin & Go piletit
 • 2. päev = viis 1 dollarist Spin & Go piletit
 • 3. päev = viis 1 dollarist Spin & Go piletit
 • 4. päev = viis dollarit boonust
 • 5. päev = viis 1 dollarist Spin & Go piletit
 • 6. päev = 5 dollarit boonust

Spin & Go’d on kiired ja põnevad pokkeriturniirid, kus on vaid kolm osalejat ja auhinnafond selgub täiesti juhuslikult. Kõik kampaania raames saadud tasuta Spin & Go piletid kehtivad väljastamise hetkest 21 päeva.

Boonuskoodid

Esimese deposiidi boonuse saamiseks on vajalik kasutada boonuskoodi EE100. Tasuta $30 mängukrediidi saamiseks tuleb kasutada boonuskoodi THIRTY.

PokerStars mängud

Mängimise alustamiseks tuleb laadida alla PokerStarsi tasuta tarkvara laua- ja sülearvutile või mobiilsetele seadmetele. PokerStars pakub laia mänguvalikut, mille hulgast leiab mitmeid tuntud mänge nagu Texas Hold’em, Omaha, Stud, Badugi ja paljud teised.

PokerStars keskendub peamiselt pakutavate mängude ja turniiride üldisele kvaliteedile. Vaatamata suurele mängijate hulgale ei ole mängude ja funktsioonide kvaliteeti aastatega langenud ning kõik toimib suurepäraselt ka tipphetkel, kui mängijaid on võrgus kõige rohkem.

PokerStars pakub oma kodulehel ka põhjalikku õpetust kõigi nende pokkeritoas olevate mängude kohta. Kõiki mänge saab proovida ja katsetada ka mängurahaga, mis on suurepärane võimalus mängude õppimiseks ja harjutamiseks.

PokerStars on ainuke pokkerisait, kus saab mängida ka Team PokerStars Pro vastu, mis on PokerStarsi oma professionaalsetest pokkerimängijatest koosnev eliit grupp.

PokerStars turniirid

PokerStars on koduks parimatele pokkeriüritustele veebis. Pokkerituba korraldab igal aastal maailma suurimaid veebiturniire – World Championship of Online Poker (WCOOP) ja Spring Championship of Online Poker (SCOOP). Lisaks suurturniiridele korraldab pokkerituba ka iganädalasi turniire ning tuhandeid väiksemaid turniire igal nädalapäeval. Oma suure mängijate hulga tõttu on PokerStars parim koht, kus veebiturniire mängida. Uus turniir algab peaaegu, et igal sekundil! Kiired ja põnevad Spin & Go turniirid võimaldavad tehtud sisseostu lausa 10 000 kordselt tagasi võita. Nende turniiride sisseostud algavad vaid 0.25 dollarist ning tänu sellele saavad mängudest osa võtta kõik huvilised. Spin & Go’d mängides on võimalik võita suuri rahasummasid vaid paari minutiga!

Sellega seoses tasub mainida, et PokerStarsi turniiride võidusummad on ühtlasi ka parimad veebis. Suurimate turniiride peaauhinnaks on tihti rohkem kui miljon eurot. Kõige suurem pokkerivõit Eestis on olnud senimaani 874,202 €, mis võideti samuti PokerStarsi kaudu.

PokerStars Eesti

PokerStarsi mängukeskkond on Eestis saadaval alates 2010. aastast ning on juba aastaid kõige tuntum pokkerisait ka Eestis. Pokkerituba pakub igas riigis kõige populaarsemaid kohalikke maksevõimalusi ning ka Eesti mängijate jaoks on olemas kõik siin levinud maksemeetodid. Lehekülg on täielikult Eesti turu jaoks kohandatud. Mängukeskkonda saab installida ja kasutada eesti keeles. Täiendavate küsimuste korral pakub PokerStars ka eesti keelset klienditeenindust e-mailil teel.

PokerStars.ee veebileht

PokerStarsi veebisaidil on lihtne navigeerida ning see annab palju teavet nende poolt pakutava teenuse kohta. Erinevalt netikasiinodest ei saa PokerStarsi veebisaiti kasutada brauserist mängimiseks. Enne tuleb laadida alla tarkvara, mille jaoks vajaliku lingi leiab kohe PokerStarsi avalehelt.

Netipokkerisait pakub suurepärast teenindust kõigi piirkondade mängijatele. Lehekülje klienditugi ja tarkvara on saadaval kümnetes erinevates keeltes ning mängijad saavad valida endale kõige sobivama valuuta. Auhinnatud klienditugi on teinud PokerStarsist miljonite pokkerimängijate vaieldamatu lemmiku.

PokerStars mobiili

PokerStars pakub oma mängijatele mitmeid mobiilirakendusi, mis võimaldavad mängida maailma suurimas online pokkeritoas kasutades omale kõige meelepärasemat nutiseadet. Näiteks tahvelarvutid on ideaalsed turniirideks ning pikkadeks rahalaua-sessioonideks.

PokerStarsi mobiilirakendused on saadaval iPhone’is, iPad’is, iPod Touch’is ja kõigis Androidi seadmetes, ning võimaldavad mängijatele juurdepääsu kõigile PokerStarsi murrangulistele funktsioonidele ka liikvel olles.

Lisaks PokerStars Mobile rakendusele, pakub pokkerituba mitmeid lisarakendusi:

 • Veebikassa annab mängijale ülevaate nende PokerStarsi kontol toimuvast ja kõikidest pärisraha tehingutest.
 • PokerStars TV annab mängijatele võimaluse vaadata oma lemmik pokkerisaateid kus ja millal iganes nad soovivad. Rakendus hoiab neid kursis kõigega, mis pokkerimaailmas toimub.
 • PokerStars Live mobiilirakendus toob mängijateni kõik, mida nad peaksid teadma PokerStars Championshipi ja Festivali ürituste kohta.
 • PokerStarsi kell teeb koduste pokkeriõhtute korraldamise tunduvalt lihtsamaks ja kiiremaks.
 • PokerStars: Free Poker Games with Texas Holdem on rakendus, kus mängijad saavad mängida miljonite teiste kasutajatega, kuid kasutada mängimiseks mänguraha.

Enamik PokerStarsi rakendusi tuleb alla laadida PokerStarsi ametlikult leheküljelt.

PokerStars sissemakse ja väljamakse

Sisse- ja väljamaksete tegemine on lihtne. Tuleb vaid leida endale sobivaim maksemeetod. Kasutades eurosid on minimaalne sissemakse summa üldiselt 10€.

Visa ja MasterCard on mõlemad PokerStarsi poolt toetatud maksemeetodid. Lisaks sellele on mängijatel võimalik kasutada e-rahakotte nagu Neteller ja Skrill ning nendega kaasnevaid lisavõimalusi. Näiteks Skrill Direct võimaldab mängijatel teha ülekandeid reaalajas otse oma pangakontolt PokerStarsi kontole.

Mõningad maksemeetodid on toetatud kiire deposiit rakenduse poolt, mis võimaldab teha sissemakseid PokerStarsi kontole tunduvalt kiiremini pokkerilauast lahkumata. Lahendus töötab mitmete populaarsete maksemeetoditega nagu VISA, MasterCard, Skrill ja Neteller.

Sisse- ja väljamakseid saab teha ka PokerStarsi mobiilirakendusest, kasutades veebikassa funktsiooni. Veebikassa muudab pokkerimängu kodust eemal olles veelgi lihtsamaks!

Mine mängima pokerstars.ee lehele »