PAF kasiino on rahvusvaheline mänguettevõte, mis loodi juba aastal 1966. PAF-i peakorter asub Ahvenamaa saartel Soomes ning kasiino kuulub piirkondlikule omavalitsusele. PAF on heategevuslik online kasiino, mille eesmärk on teenida tulu, mida seejärel ühiskonna hüvanguks kasutada. Igal aastal annetab PAF ligikaudu 20 miljonit eurot tervishoiu, kultuuri, hariduse ja jätkusuutlikkuse projektidesse.

Kasiino paistab silma oma uutmoodi sõbraliku lähenemise poolest ning pöörab palju tähelepanu vastutustundliku mängimise propageerimisele. Seetõttu on kasiino leidnud palju toetajaid nii Skandinaavias kui ka Eestis. Kuna PAF kasiino rõhub vastutustundlikule mängimisele, on see mõeldud pigem väikeste panuste ja sissemaksetega mängimiseks. Kasiino on korduvalt võitnud ka kõige vastutustundlikuma hasartmängukorraldaja auhindu.

PAF-il on kliente nii Soomest, Rootsist, Eestist, Hispaaniast ja ka Lätist ning lehekülg on litsentseeritud ja kontrollitud Ahvenamaa valitsuse poolt. Kasiino kliendid saavad nautida paljude erinevate tootjate mänge, mille hulgas on esindatud ka tuntud mängutootjad nagu NetEnt, Microgaming, Playson jne.

BoonusBoonuskoodBoonusreeglidMängudLive-kasiinoEestiMobiili

PAF kasiino boonus ja tasuta spinnid

Veebikasiino boonuse poliitika erineb mõnevõrra teistest online kasiinodest. Kõik PAF kasiinoga liitujad saavad koheselt kingituseks 50 tasuta spinni ilma sissemakseta mängus Pehmed ja karvased. Just nii, boonuse saamiseks ei ole vaja teha sissemakset! Siinkohal tasub märkida, et koheselt saadud tasuta spinnide võitudel pole ka mingeid läbimängimise nõudeid, kuid tasuta spinnid kehtivad 7 päeva ja iga spinni väärtus on 0,10€. Lisaks annab PAF kasiino esimese sissemakse tegemisel igale mängijale juurde tasuta 10€ pärisraha. Lisaks sellele korraldab PAF mitmeid erinevaid kampaaniaid, kus mängijatel on võimalik võita vägevaid auhindu, nagu näiteks reis Londonisse.

Suurte kasiinoboonuste puudumine võib küll mõne kasiinomängija jaoks olla miinuseks, kuid üldiselt on lehekülje eetiline ja heategevuslik pool see, mis kliente PAF-i mängima kutsub.

Paf Boonuskood

Liitumisboonuse saamiseks pole PAF kasiinos vaja boonuskoodi kasutada.

Boonusreeglid

Sissemakseboonuse saamiseks peab tehtud sissemakse olema vähemalt 10€ suurune. Boonusraha makstakse mängija kasutajakontole paari minuti jooksul pärast esimese sissemakse sooritamist. Pakkumine kehtib vaid mängijatele, kes on vähemalt 21 aastased või vanemad. Tasuta spinnidega saadud võidud saab koheselt välja võtta, kuid minimaalne väljamakse summa peab olema vähemalt 10€. Liitumispakkumist saab kasutada ainult üks kord.

PAF kasiino mängud

PAF kasiino on veebikasiino, kus mängijad saavad nautida erinevaid kasiinomänge alates online slotiautomaatidest kuni lauamängude ja videopokkerini. PAF pakub oma klientidele mitmete populaarsete tootjate mänge, mille hulgas on esindatud ka NetEnt, Microgaming ja Playson. Lisaks pakub kasiino ka mitmeid eksklusiivseid Paf Game Studio mänge, mida saab mängida ainult PAF-is.

Slotiautomaatide fännide jaoks on kasiinos suur valik mänge, mille vahel valida. Mängijad leiavad kasiinost palju erinevate teemadega slotimänge, mille hulka kuuluvad ka Starburst, Gonzo’s Quest, Immortal Romance ja Mega Moolah.

Mängijad, kes eelistavad mängida lauamänge, saavad nautida mänge nagu blackjack, rulett ja baccarat. Samuti on kasiinos esindatud erinevad videopokkeri mängud nagu Double Joker Poker, Jacks or Better ja HeartBeat.

Muude kasiino poolt pakutavate mängude hulka kuuluvad bingo, spordiennustus, pokker, loteriid ja fantasy sport. Kõik PAF kasiino mängud on 100% ausad ning võidud juhuslikud. Mängude demo versioone saab proovida täiesti tasuta ilma kasutajakontot loomata. Kokkuvõttes võib öelda, et PAF kasiino on turvaline, mugav ja lõbus koht lauamängude, slotiautomaatide, bingo, pokkeri ja teiste õnnemängude mängimiseks.

Live-kasiino

PAF-i sõnul on nende live-kasiinole klikkimine justkui päris kasiinosse sisse astumine. PAF kasiino toob sulle live-kasiino vahendusel kõik klassikalised kasiinomängud koju kätte. Kasiinos on mitmeid live-mänge, sealhulgas Live Blackjack, Live Roulette ja Live Casino Hold’em. Mängimise ajal on sul võimalus kaasmängijatega suhelda ning aegajalt korraldavad PAF-i diilerid ka eriloose ja võistlusi.

Spordiennustus

PAF kasiino pakub ka hulgaliselt spordiennustuste tegemise võimalusi, sealhulgas saab panuseid teha ka reaalajas toimuvatele mängudele, kuigi kasiinos puudub reaalajas mängu vaatamise võimalus. Küll aga edastab PAF reaalajas kogu mänguga seonduva info.

PAF-i spordiennustuse valikus on esindatud kõik suuremad spordiüritused ja turniirid üle maailma. Kuna tegemist on Soome ettevõttega, on valikus ka mitmeid kohalikke mänge. Samuti on väga hästi esindatud ka USA spordivõistlused. Koefitsiente saab leheküljel vaadata nii komakohaga, murdarvuna, kui ka Ameerika formaadis.

PAF-i kasiinot ja pokkerit on alati iseloomustanud nende kasutajasõbralikkus ning sama kehtib ka nende spordiennustuse osas. PAF-i spordiennustuse platvorm on kergesti arusaadav ning kõik vajalik info on mängijatele koheselt nähtav.

Pokker

Nagu ka paljudes teistes füüsilistes ja online kasiinodes on PAF kasiino üheks enim mängitud mängudeks videopokkerimängud. Videopokkeris mängitakse tavaliselt maja vastu. Paljud mängijad peavad videopokkerit lihtsamaks ja vähem nõudlikuks versiooniks traditsioonilisest pokkerist.

Kõige populaarsem videopokkeri mäng PAF-is on Double Joker Poker. Suurt jackpotti ihkavate mängijate jaoks on parim variant aga Jackpot Joker Poker.

PAF kasiino Eestis

PAF on turvaline Eestis litsentseeritud kasiino. Kahjuks ei ole kasiinol 24/7 live chati võimalust, kuid eestikeelne klienditugi vastab klientide küsimustele esmaspäevast reedeni ajavahemikus 10-22 ja nädalavahetustel 10-18. Klienditoega saab kontakteeruda ka helistades tasuta numbrile 8000 35 3030 või kirjutades e-posti aadressile support.ee@paf.com.

Kasiino ja selle sisu on selgelt suunatud Põhjamaade turule, kuid kasiinost leiab ka mitmeid mänge, mis põhinevad populaarsetel kohalikel teemadel. Nagu näiteks Pehmed ja karvased, mis on populaarne nukusari Eestis.

PAF.ee veebisait

Paf EestiPAF kasiino veebisait on kaasaegne ning kergesti navigeeritav. Mängude leidmine ja nende vahel valimine on tehtud väga lihtsaks. Kasiino näitab ära ka hetke kõige populaarsemad mängud ning mitu inimest neid parasjagu mängib. Lisaks on kasiinol lehekülje sisene mängude hindamise süsteem, mis võimaldab mänge hinnata ja omavahel võrrelda.

PAF kasiino veebisaiti saab kasutada nii eesti, inglise, vene kui ka mitmetes teistes keeltes. Lehekülg on äärmiselt turvaline, kuna kasiino kasutab kõrgetasemelist krüpteerimisteenust, mis tagab mängijate isiklike- ja finantsandmete turvalisuse.

PAF mobiilis

PAF-i täielikult optimeeritud mobiilne kasiino töötab kõigis kaasaegsetes nutitelefonides ja tahvelarvutites. Mängijad saavad nutiseadmete kaudu kasiinosse sisse logida igal kellaajal, ükskõik kus nad asuvad. Mobiilse kasiino abil on mängijatel alati juurdepääs kõigile kasiino populaarsetele mängudele. Hetkel puudub kasiinol eraldiseisev kasiinoäpp, kuid arvestades PAF kasiino mobiilse veebilehekülje kvaliteeti, pole äppi puudumine kindlasti mingi probleem.

PAF kasiino sissemakse ja väljamakse

Mängijad saavad teha sissemakseid erinevate makseviiside abil. Eestis saab sissemakseid teha näiteks Visa ja Mastercard kaardimakse kaudu. Krediitkaardimakseid töödeldakse veebipõhise makseteenuse WorldPay kaudu, mis tagab krediitkaartide ülekannete turvalisuse. Turvalisuse huvides saab sissemaksed teha ainult enda nimeliselt pangakaardilt. Kõigi sissemaksete tegemine on tasuta ja tavaliselt jõuab raha mängija kontole ühe või kahe minutiga. Mastercardi ja Visa krediitkaarte ei saa aga kasutada PAF kasiinost väljamaksete tegemiseks.

Teine võimalus sisse- ja väljamaksete tegemiseks on Skrill e-rahakott või Trustly pangaülekanne. Nende maksemeetodite kaudu tehtud sissemaksed on kohesed, kuid väljamakseid töödeldakse järgmisel tööpäeval. E-rahakotid on hetkel mängijate poolt eelistatuim viis sissemaksete tegemiseks.

Eesti mängijad ei saa sissemaksete tegemiseks kasutada internetipanka, kuid internetipanga kasutamise võimalus on olemas Soome ja Hispaania klientidel.

Mine mängima paf.ee lehele »