Mobiili Kasiinod

Kasiinoboonused.com

Seoses tehnikaajastu meeletute arenguliste hüpetega, on ka Eesti online kasiino võimaldama hakanud mängimist nutitelefonide kaudu ja on mobiilselt hõlpsasti kättesaadavad. Internetikasiinod toimivad tänaseks juba sujuvalt laialt kasutatud platvormidel nagu iOS ja Android, ühtlasi tehakse spetsiaalseid pakkumisi mobiilikasiino mängijatele, pakkudes boonuseid ja tasuta spinne ehk keerutusi, mida saab kasutada ainult nutiseadme olemasolul. Mängimiseks piisab vaid mobiilseadme laetud akust ja internetiühendusest ning mobiilse kasiino mänge saab mängida jalutuskäigu ajal, tööl kontoritoolil istudes ja kodus diivanil puhates – mängida saab mänguautomaatidel, kasiino laua- ja kaardimänge kui ka lemmik spordisündmustele panuseid asetades.

Kasiino boonus:
Ninja aarded - Iga päev tasuta spinnid ja eripakkumised

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 5 tasuta keerutust

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 55 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
500% kuni €50 sissemakseboonus. Boonuskood: CME2

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €100 sissemakseboonus + 100 tasuta keerutust

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
200% kuni €100 sissemakseboonus + 500 tasuta spinni

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
200% kuni €200 sissemakseboonus. Boonuskood: CAS200

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni 100€ boonus + 50 spinni. Boonuskood: CHANZ1

Mängi kohe »

Mobiili mängud

Mobiilse kasiino mängud on Eestis tegutsevate kasiinode poolt pakutud enamjaolt täielikku ligipääsu samade mängude mobiiliversioonidele, mis on vastava online kasiino poolt ka arvutis pakutud. Vaid mõned aastad tagasi oli mobiilikasiino tehnoloogia veel tunduvalt primitiivsem ning olgugi, et mobiilikasiinod on eksisteerinud küll juba aastaid, siis varasemalt leidis mobiilikasiinodest vaid üksikuid mänge. Mängides tänapäeva mobiilikasiinodes pole mängijal tarvis muretseda mängude valiku üle. Tänaseks on mobiilikasiinos võimalik saada sama või kohati isegi parema mänguelamuse osaliseks kui arvutis mängides.

Slotid ehk mänguautomaadid

Olgu selleks siis klassikalised slotid või videoslotid ja jackpot mänguautomaadid – mobiilikasiinos on slottide mängimine tõeliselt kaasahaarav tegevus ja seda saab mängija teha nutiseadme teel jalutades koeraga pargis või kodus diivanil puhates – rutiinselt tegevuselt tähelepanu kaotamata.

Klassikalised kasiino lauamängud

Paljud mängijad – seal hulgas päris kasiinos käivad mängijad armastavad eriti palavalt klassikalisi kasiinomänge nagu rulett ja blackjack. Mobiilkasiinos klassikaliste lauamängude mängimine annab tõeliselt reaalse mänguelamuse ja viib mängija täiesti uuele tasandile. Live-kasiino videoülekannete kaudu läbi nutiekraani, saab mängija tunde nagu mängiks päris kasiinos koos diilerite ja teiste mängijatega, kuid mängija võib sealjuures hommikukohvi rüübata. Tänaseks on live-kasiino olemasolu Eesti mobiili kasiinodes juba täiesti tavapärane nähtus ning seetõttu ka väga laialt levinud.

Muud mängud – kraapekaardid ja bingo

Kaasaegse nutiajastu loomulikuks osaks on hakanud saama ka muude mängude üldise populaarsuse tõus – slottide ja klassikaliste kasiinomängude kõrval on hakatud arendama ka muid põnevaid kasiinomänge, mis sobivad ajaviiteks kõigile, kes soovivad vaba aega sisustada sealjuures oma tavategevuse kõrvalt liigselt tähelepanu kaotamata.

Kasiino boonus:
5-25 tasuta keerutust ilma sissemakseta ja 10€ sissemakseboonus

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €500 sissemakseboonus. Boonuskood: OPTIBET1

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €300 sissemakseboonus. Boonuskood: RESOLUTION300

Mängi kohe »

Kasiino boonus:
100% kuni €300 sissemakseboonus + 100 tasuta spinni

Mängi kohe »

Mobiili Kasiino Boonused

Kasutades mängimiseks mobiili, tervitavad online kasiinod mängijaid pakkumistega, mis hõlmavad endas tervitusboonuseid, boonusraha, tasuta spinne jne. Ka kingitused tasuta mängijatele on tiheda online kasiinode konkurentsi tulemus ja parimad online kasiinod annavad tasuta spinne ja raha lihtsalt registreerumise eest, mis loomulikult meelitab nutiseadmeid rohkem kasutama ja uusi mänge proovima. Tasuta boonuseid saab kasutada mänguautomaatidel, kaardi- ja lauamängudel, kraapekaartidel ja bingos.

Boonustega kaasnevad alati läbimängimise tingimused. Läbimängimise kohustus on nõue, mis tähendab, et enne kui mängija saab oma sissemakstud raha ja boonusraha või tasuta spinnidest võidetud raha välja maksta, tuleb boonusraha teatud arv kordi läbi panustada ehk mängida.

Eesti tunnustatud online kasiinod, mis pakuvad oma klientidele kasiino boonuseid, on kõikide boonuste tingimused selgelt välja toonud ja varjatud konksude peitmine ei ole kooskõlas hea tavaga. Arusaamatuste ja probleemide vältimiseks tasub mängijal alati lugeda online kasiino boonuse reegleid ja infot läbimängimise tingimuste kohta. Kui mängija valib omale mingi boonuse, tasub alati teha kindlaks et mängija tingimustest õigesti aru saanud.

Tervitusboonused

Tervitusboonus on kindlasti üks suurimaid ja parimaid boonuseid, mida kasiino mängijale pakkuda võib. Pakutakse suuri sissemaksuboonuseid, mis online kasiinodes ulatuvad ligi tuhande euroni. Paljude kasiinode tervitusboonus jaguneb boonuspaketiks, millega saab esimese paari sissemakse puhul boonusraha. Tavaliselt kaasnevad selliste pakkumistega ka tasuta spinnid.

Tasuta spinnid mobiilis

Tasuta spinnid lisatakse kontole koheselt esimese sissemakse järel ja tihtipeale pakuvad osad kasiinod täiesti tasuta spinne ka konto avamisel. Mõned online kasiinod pakuvad tasuta spinne ka vaid eksklusiivselt ainult mobiilikasiino mängijatele, seega on mobiilikasiinol kindlasti ka siin oma eelis. Tavaliselt pakutakse nutiseadmega mängijale tasuta spinne NetEnt poolt loodud mänguautomaatidel.

Mobiilse kasiino boonused

Mobiilse kasiino boonused on eksklusiivsed ja nendest saavad osa vaid mängijad, kes mängivad mobiilikasiinos läbi nutiseadme. Online kasiino on välja mõelnud mitmeid kampaaniaid, mille realiseerimise eelduseks on näiteks vaid mobiilikasiinos mängijate aktiivsus – seega saavad tasuta spinne või tasuta raha ainult läbi nutiseadme mängides. Mõned kasiinod pakuvad liitumisel tasuta spinne, kuid klausliga et neid saavad kasutada mobiilkasiino mängijad.