Yggdrasil

Kasiinoboonused.com 2019-07-06 2019-09-27

Ettevõtte nimi „Yggdrasil“ on tuletatud Norra müütilisest hiigelpuust, mis sümboliseerib vaimse kosmose ja universumi ühendamist ühtseks Maailmaks. Ehk teisisõnu öeldes, nimetus „Yggdrasil“ tähendab kosmilist maailmapildi tugisammast ehk ilmapuud, mis olevat koduks mitmetele Skandinaavia müütilistele tegelastele nagu haldjatele ja draakonitele ning sealjuures olles kohtumiskohaks Norra Jumalustele.

Ajalugu

Ettevõte on alles noor, saades alguse 2013. aastal endisest Net Entertainment mängulooja tegevjuhi Frederik Elmqvist´ist. Tänu tema kõrgetele eesmärkidele, ambitsioonikusele ja professionaalsusele, on Yggdrasil´i slotimängud suutnud arendada niivõrd tipptasemele, et ettevõte on täiesti arvestatav konkurent parimatele mängutarkvara arendajatele.

Yggdrasil Gaming on tunduvalt vähema staažiga ja väiksema kogemustepagasiga kui teised mängutootjad, nagu näiteks võiks tuua Net Entertainment´i, Microgaming´u või Playtech´i. Sellest hoolimata olles äärmiselt edasipüüdlik ja uuemeelsete lahendustega tarkvaraarendusettevõte, pakub Yggdrasil tänaseks konkurentidega võrreldes muljetavaldavalt laia slotikate valikut.

Yggdrasil´i mänguautomaadid on suurepärase graafikaga ja loodusel põhivate imekaunite detailidega. Mängutarkvara nišiks jääb mängudele lisatud erakordsed heliefektid, mis viib mängija justkui transsi, pakkudes lõbusat, kuid uudset kogemust Skandinaavia mütoloogiliste tegelastega hõivatud maailmas. Mängud on väga kasutajasõbralikud, mistõttu mängija tunneb end olenemata puuduvast eelnevast mängukogemusest Yggdrasil mängudel vägagi koduselt. Lisaks pakub Yggdrasil iSENSE tarkvara kasutamist, mis muudab mängimise nutiseadmel äärmiselt mugavaks tänu „tõmba ja ava“- funktsioonile.

Yggdrasil Mängud

Yggdrasil pakub lisaks innovaatilistele ning kaunite animatsioonidega mängudele ka kuhjaga kordajaid ning boonuseid, mis muudavad mängudel võitmise tõenäolisemaks ja mängimise põnevamaks. Lisaks slotikatele pakub mängutarkvara looja veel mitmeid loteriisid ja kraapekaarte (nagu näiteks Holiday Cash ja Piggy Bank). Parimad slotikad on mängijad toonud välja näiteks Magic Mushrooms´i, Jokerizer´i ja Robotnik´u.

Magic Mushrooms

Magic Mushrooms ehk nagu nimigi viitab, suunab slotikas mängija fantaasiaküllasesse võluseente ja haldjate maailma. Mängul on viis rullikut ja uudne 20+20 mängureasüsteem ning uuemeelse slotikana, pakub boonuslahendustena kahe kuni kümnekordset kordajat, Scatter´it- (ehk teokujutist) ja Wild´i-(ehk seeni) sümbolitena ning hulgaliselt tasuta lisakeerutusi. Oma mänguvälja poolest on slotikas unikaalse teemantikujulise lahendusega, ebatraditsioonilise rullikute sümbolite arvudega ja on avaldatud arvamust, et tegemist võiks olla maailma kõige ilusama disainiga mänguautomaadiga, mis on üldse loodud. Mäng sisaldab hulgaliselt erineva suurusega võite ja peavõiduks on kuni 1000 münti.

Jokerizer

Jokerizer meenutab esmalt traditsioonilist slotikat, kuid omades viit rullikut ja kümmet võidukombinatsiooni nii vasakule kui paremale, siis julgeb ta Yggdrasil´ile kohaselt teiste mängupakkujate slotikatest just eelkõige võidukombinatsiooni asetuse poolest erineda. Mängu läbivaks teemaks on suletud lõbustuspark, mis tundub küll mahajäetud, kuid siiski pole seda. Lõbustuspargis on muusika, ülevoolavalt rõõmsameelne Jokker ja kogu park on tuledes, kuid ühtegi teist külastajat ei ole. Mängul on kõrgekvaliteetne graafika, energiaküllane muusika ja mängu erinevad funktsioonid pakuvad mängijale meelierutavat põnevustunnet.

Mäng ise sisaldab kuni 6000-mündilist peavõitu, boonusmänge ning on tasuvuselt lausa 98%-lise tagasimakse võimalusega. Sümbolitest on kasutatud kirsse, sidruneid, viinamarju, kellukesi, lillakat-tooni tähekesi ja paljude lemmiknumbrit „7“-t. Scatteriks ehk hajutussümboliks on Jokker ise, mis viib vastavalt kombinatsioonidele mängija põnevatesse boonusmängudesse. Jokerizeri mini-mängu saamiseks tuleb vajutada slotika allosas kujutletud Jokkeri-kujutist, et vooru alustada – iga keerutus maksab 20 mängumünti. Saades vaid kaks Jokkerit, tekib võimalus mängida müstiliste võitude voorus. Kusjuures mini-mängus on võidud sagedasemad kui muidu ning olles võidusummaks saanud „0“-i, suunatakse mängija tagasi põhimängu.

Robotnik

Robotnik on Skandinaaviamaade turgudele ja pigem High-roller mängijaskonnale ettenähtud slotikas, mille põhiteemaks on 2001. aastal esilinastunud film „Kosmoseodüsseia“. Mängus on lõbus futuristlik roboti-poiss Robotnik, värvilised kristallid ja kosmosest pärinevad kivid ning slotika iseloomustavaks tunnusmuusikana on kasutatud Johann Straussi „Valssi“. Robotnik on Yggdrasil´i kolmas ametlik ning vägagi populaarseks saanud slotikas, millel on prognoositud 96.7%-lise tagasimakse protsent. Mängu on ka võimalik mängida vaid meelelahutuse jaoks, päris raha mängu panustamata.

Slotikas on varustatud viie rullikuga, nelja mängureaga ja 40 võidukombinatsiooniga sarnaselt Yggdrail teistele mängudele. Samuti sisaldab Robotnik oma boonustest tasuta keerutusi ja Wild-asendussümboleid (sealhulgas ka Multiplier Wild-sümbol). Peavõiduks on kuni pooltuhat münti, mille väärtus jääb vastavalt panustele vahemikku summades 0.01-2 ning panustamisnõuded algavad pigem madalalt, pakkudes mängijatele võimalust jääda esialgu oma mugavusstooni, kuid panused on kiiresti võimalik mängu kestel kõrgemaks tõsta.

Sarnaselt teistele Yggdrasil Gaming mängudele on ka Robotniku mängu võimalik tasuta 100% riskivabalt demoversioonis proovida, et veidi mõista mängu funktsioone, boonuseid ja veenduda slotika meelelahutuslikkuses. Robotniku slotika võib mängija leida nii Unibet´i kui Maria Casino mänguvaliku seast.