Thunderkick

Kasiinoboonused.com 2019-07-19 2019-07-19

Thunderkick on alustanud oma tegevust alles üsna hiljuti, vaid aastal 2012 Rootsis ning nende kontorid asuvad lisaks Rootsis Stockholmile ka veel Maltal. Mängutarkvara ja mängude disaini taga on Net Entertainment´i juures karjääri alustanud spetsialistid. Olles tänaseks juba suurte kogemustega oma ala professionaalid, on Thunderkick´i meeskond loonud NetEnt´iga võrdväärsel tasemel erineva temaatikaga mänguautomaate. Thunderkick mängud on fantaasiarohked, lõbusad, valdavalt kena graafikaga, nutikasutusvõimalusega ja kasutajasõbralikud ning eelkõige tänu nendele loetletud omadustele on Thunderkick võitnud lühikesest tegutsemiseajast hoolimata paljude mänguautomaatide fanaatikute südamed.

Thunderkick Mängud
Paljudel Thunderkick mänguautomaatidel saab mängija mängida nii raha eest kui ka täiesti tasuta. Sageli on peavõit ulatuslik ning panuste suurus vaid alates 10-sendist. Thunderkick mänge saab mängida paljudes Eesti parimate kasiinode keskkondades nagu BetSafe´s, Maria Casino´s. Chanz Kasiinos, Optibet´is ja Unibet´is. Mänguvalik on üsna lai – parimaks on nimetatud mängu futuristlikku Arcader´i, Thunderkick´i uusim videoslotikas on aga Zoom ja üheks ilusamaks slotikaks võiks aga pidada Well of Wonders originaalseima lahendusega haldjamaailma.

Arcader

Arcader on futuristlikku stiili videomänguautomaat, mis on varustatud viie rullikuga, kolme mängureaga ja 15 võiduliiniga. Mäng pakub mitmeid boonuseid, asendussümboleid, kordajaid ja tasuta keerutusi. Mängule on arvestatud teoreetilist võiduvõimalust kuni 96.1% ning minimaalne panustamissumma on 20 senti.

Põhimängu sümboliteks on klassikalised slotikate ikoonid nagu puuviljad, kellukesed, BAR-sümbol, tähed ja paljude lemmiknumber „7“. Samuti müsteeriumi ehk Mystery boonusmängu sümboliteks on rist, ruut, ring, teemant ja pisar. Veel on boonusmärkideks Wild, Bonus, Mystery ja Scatter. Taustamuusika on mängule teemakohane ning naisrobot hõiskab inglisekeelseid loosungeid iga võidu peale.

Boonusmängudeks on tasuta keerutused, Expander ja Mystery ehk saladusmäng, millest viimane käivitub siis, kui mängija saab ekraanile vähemalt kolm „M“-tähega sümbolit. Vastavalt ilmuvate sümbolite arvule kehtib vastav kordaja. Mäng lõpeb, kui mängija saab sümboliks punase „X“-i. Expander boonusmäng aga käivitub siis, kui ekraanile ilmuvad „B“-tähega rohelised Scatter´id. Saades vähemalt kolm Scatter´it, algavad tasuta keerutused ja vastavalt sümbolite arvule on fikseeritud kordaja arv.

Zoom

Zoom on uusim Thunderkick´i toodetud videomänguautomaat, mis on varustatud kuue rullikuga, nelja mängureaga, 64-võidureaga ning teoreetiliseks võiduvõimaluseks on arvestatud üle 96%. Peavõit on kuni 12.5-kordne panustamissumma, panused algavad alates kümnest sendist ja mängu on seadistatud automaatmängu võimalus, tasuta keerutused ning boonuslahendused.

Põhimängu sümboliteks on sarnaselt Arcader´ile klassikalised puuviljad, kellukesed, number „7“-ed, kuldset värvi tähekesed, Wild-asendussümbol, Scatteriks on aga Zoomile kohaselt „Z“-täht. Viimane avab „ukse“ boonusmänguni, mis käivitab taaskeerutused ning samal ajal loodes uusi sümboleid mänguväljale. Saades mänguväljal korraga kombinatsioone 4×4 positsiooniga, käivitub SuperMassive sümbol, mis võimaldab veel rohkem tasuta spinne ning nende abil on mängijal võimalik oma võiduvõimalust mitmekordistada. Baasmängu naaseb mängija siis, kui rohkem „Z“-sümboleid mänguväljale ei ilmu.

Well of Wonders

Well of Wonders on ilmselt üks kõige ilusama graafikaga ja temaatikaga mänguautomaat Thundekick´ilt, pakkudes idüllilist maagilise metsa ilu. Mäng on varustatud seitsme rullikuga ja mänguliiniga, pakkudes kuni 228 000 mündi ulatuses võidufondi ning panustamisnõuded algavad alates kümnest sendist.

Mängus on haldjad, võlukaev, haldjatolm, arvudega kivikesed ja eri värvi kivid, mis omavahel võidusümboleid moonustavad, suurendades võidukordistit kuni 32-kordseks. Mängu taustaks on puu, lilled, sammal ja rohi. Mäng sisaldab Wild-sümbolit, mis asendab kõiki teisi sümboleid, peale hajussümboli ja Scatter´ina haldjat, kes kustutab mänguväljalt kõik üksikud sümbolid, taaskordab keerutust ning tõstab võidukordajat.

Sarnaselt Zoom´ile ja Arcadel´ile on ka Well of Wonders´i teoreetiliseks võidupotentsiaaliks arvestatud veidi üle 96%. Mängu temaatika võib olla küll võrdlemisi teiste mängutootjatega korduv, kuid hõljuvad kujundid võlukaevu kohal ja kividest moodustuvad numbrisümbolid, muudavad Well of Wonders slotika täiesti omanäoliseks ja eristuvaks, andes plusspunkte mängu tegijatele mängukujunduse ja selle originaalse lahenduse eest.