Playtech

Kasiinoboonused.com

Playtech Grupp on eestimaine mängutootja, kes pakub kõige enam kaasahaaravamaid online kasiinomänge ja pakub tõeliselt ausat konkurentsi Microgaming´ule ja Net Entertainment´ile, kes sarnaselt Playtech´ile on enim tiitleid saanud online mängutootjaid terves maailmas. Playtech pakub oma mängudes eriti tulusaid võimalusi lisaboonuste näol ja rekordiliselt palju tasuta keerutusi. Samuti paistab Playtech silma mänguautomaatidega, mis on varustatud kuni nelja järjestikuseliselt kasvavate jackpotidega, et pakkuda mängurõõmu ka neile, kes on tulnud mängukeskkonda, et saada ehedat kasiinoelamust hiiglaslike jackpotide võitmisega.

Venekeelsed kasiinod Eestis

Ajalugu

Playtech alustas oma tegevust aastal 1999 pakkudes tänaseks märkimisväärselt suurt mänguautomaatide valikut. Playtech pakub oma mänguvalikus erinevaid üliatraktiivseid mänguautomaate, loteriisid ja teisigi palavalt armastatud klassikalisi kasiinomänge nagu pokkerit, live mänge ja nõnda edasi.

Liialdamata öeldes on Playtech teedrajav tarkvaratootja üle maailma, jõudes koostöösuheteni parimate mänguoperaatoritega Eestis nagu Bet365 ja OlyBet. Playtech hoolitseb selle eest, et mängutarkvara kasutamine oleks mugav, sujuv ja meelelahutuslik nii läbi arvuti mängides kui läbi nutiseadme, kasutades monitooringut IMS (Information Management System) keskkonda, läbi mille kogu Playtechi mänguhaldus ka käib. IMS pakub ka mitmeid lojaalsuspreemiaid ja ekraaniteateid mängijatele, kes selleks huvi avaldanud on. Kogu keskkonna tooted, arendus-tootmine-teenindus asuvad ühel ainsal platvormil Eestis, hõlmates äärmiselt ulatuslikku ja suurt mahtu ning kiirestiarenevat üldtunnustatud tehnoloogiat oma tegevusega ja tarkvaralahendustega. Playtech omab kogu administratsiooni, infosüsteemide- ja tehnoloogiakeskust kahes Eesti linnas Ülemiste City büroos Tallinnas ja Vanemuise tänaval Tartus.

Playtech Mängud

Playtech, pakkudes online mängudest konkurentsivõimeliselt palju mänge, paistavad mängutootja mängudest enim silma videoslotikad nagu Lucky U, The Flash, Age of the Gods: King of Olympus, American Dad ja teised.

Lucky U

Lucky U on viie rulliku ja võiduliiniga varustatud slotikas ning mängu põhiteemaks on leida igatsetud õnn. Suurimad võidud peituvad tasuta keerutuste voorudes, olles varustatud Õnneliku tähekese sümboliga, mis premeerib mängijat lisapreemiate ja -keerutustega. Panustamisnõuded algavad alates viiest sendist ja kõrguvad kuni pooletuhande euroni.

Mäng on kujundusliku poole pealt vähenõudlik, rullikutel on tähestiku tähed (A, K, Q, J) ja numbrid (9 ja 10), silmaga püramiidid, asteekide maskid, lõvid, pullid ja violetsed südamekujulised vääriskivid. Wild-sümboliks on tähekene ja Scatteriks on ikooniline hobuseraud. Mäng sarnaneb oma olemuselt teisele Playtech mängule The Flash.

The Flash

Võrreldes Lucky U-ga, on The Flash lausa tipptasemel slotikas, kuid mäng on inspiratsiooni saanud hoopiski DC Comics koomiksitest (Playtech´i valikutest leiab slotikaid nagu Wonderwomen, Spiderman ja teisi). The Flash omab viit rullikut, 50 võiduliini ja pakub wild-asendussümboleid, tasuta keerutuste vooru ja, mis muudab slotika eriti atraktiivseks, on lausa neli progressiivset jackpotivõimalust. Lisaks on panustamisnõuded üsna madalad – miinimumsummaks on viiekümnesendine ja maksimaalne panustamissumma pooltuhat eurot.

Sarnaselt Lucky U slotikale on mängul tähestiku tähed A, K, Q ja J. Lisaks on mänguautomaadi taust liikuv, sümboleid on DC Comicsi loodud superkangelastega ning mängija võib sattuda kahele logole – „The Flash“ ja „Reverse-Flash“ – kui viimased jäävad viiekordselt ekraanile pidama, algab sada korda suuremate võitude boonusvoor. Esimene sümbol on valgel taustal tulusaim sümbol mängus, olles ka wild-asendussümboliks. „Random Wild“ on juhuslikult aktiveeruv Wild´e lisav boonusfunktsioon ning selles mängus võib peavõidu võitmise võimalus avaneda absoluutselt igal võimalikul hetkel. Jackpotivõimalusi on kasvavalt kokku neli ehk Mini-, Minor-, Major- ja kõige kõrgema võidusummana Grand Jackpot.

Age of the Gods: King of Olympus

Age of the Gods mänguseeria pakub erinevaid slotikaid nagu Fate sisters, Furious 4, Goddess of Wisdom, Prince of Olympus, Roulette ja King of Olympus. Viimane neist on legendaarseim Playtech´i videomänguautomaat kogu mänguvalikust, millel on sarnaselt The Flash´ile neli progressiivset juhuslikult aktiveeruvat jackpoti. Nendeks on alates kõrgeimast Ultimate Power, Extra Power, Super Power ja Power. Age of the Gods slotikas on varustatud viie rullikuga, 25 võiduliiniga ning temaatika on mütoloogiline. Mängu põhitegelaseks on Zeus, kes on mängu Wild-asendussümboliks ja ka mündivõidu andjaks.

American Dad

American Dad on ülilõbus ja meelelahutuslik viie rulliku ja 40 võiduliiniga varustatud mänguautomaat, mis süžee põhineb samanimelisest USA täiskasvanute animasarjast. Mängu saab mängida online keskkonnas kõikidel seadmetel ning minimaalseks panuseks on 0.4 eurot.

Mängul on põnevaid boonuse- ja lisafunktsioone animasarja karakteritest. Näiteks Stan´i ilmumisel selgub boonusrattalt, palju sümboleid rullikutele lisatakse. Roger´i Wild-sümboliga lisandub mängurullikutele juhuslikud sümbolid, mille arvu määrab jällegi boonusratas. Francine kui ka Wheels and the Legman sümbolid võivad igal keerutusel muutuda wild-asendussümboliteks ning Hayley Multiplier funktsiooniga suureneb igal spinnil võidukordaja. Enamus mängu kordajaid ja sümbolite arvu määrab boonusratas.