NetEnt

Kasiinoboonused.com

Net Entertainment ehk lühendina NetEnt asutati aastal 1996 Rootsis. NetEnt on kahtlemata enimtunnustatud mängutootja, kuuludes kasiinotarkvara tööstuse täielikku tippu. NetEnt pakub oma mängijatele kõige uuenduslikumaid boonuste jagamise lahendusi, täiuslikku kristallselget graafikat ja mitmekesisust mängukarakterites ning erakordselt laia mängude valikut.

Ettevõtte püsivus ja järjekindlus on andnud NetEnt´ile võimsa positsiooni paistes silma auhindadega igal EGR galal viimase viie aasta jooksul vähemalt ühes auhinnakategoorias. NetEnt on ennast tõestanud erakordselt suurelt, võites üheaegselt nii “Aasta mängutootja” kui ka “Turvalisimate mängupakkuja” kategooria.

Visioon ja missioon

Visioon ja missioon on kogu online kasiinode turu juhtpositsiooni tagamine, pakkudes parimaid videomänguautomaate, mis tänu kõrgtasemel lahendustele pakub alati mängijatele kvaliteetset meelelahutust. NetEnt mängude mängimiseks online keskkonnas ei ole vaja spetsiaalselt tarkvara alla laadida – piisab seadmest, veebibrowserist ja internetiühendusest.

NetEnt Mängud

NetEnt on üks hinnatuimaid mängutootjaid, kelle mänguvalik ei puudu ühestki parimast Eesti kasiinost. Lisaks on NetEnt üks vähestest mängutootjatest, kes lasevad enne pärisraha peale mängimist videomänguautomaatide demoversioone proovida, millel mängides saab mängija 100% riskivabalt mängufunktsioone ja boonuseid tundma õppida.

NetEnt pakub kõige laiemat mängu valikut ja populaarsematest mängudest võib välja tuua näiteks Starburst´i, Gonzo´s Quest´i ja ka kasvava peavõiduga videomänguautomaate nagu Hall of Gods ja Mega Fortune Dreams´i.

Starburst

Starburst videoslot pakub mängijale klassikalist mänguelamust viiel rullikul ja kümnel mängureal, moodustades piltidel värvilisi vääriskive, Bar-sümbolit ja paljute lemmiknumbrit „7“. Proovida saab mängu ka tasuta, kuid päris raha eest mängides võib panustada summadest alates kümnesendisest kuni sajaeuroseni välja.

Starburst on veel eriline selle poolest, et mängija saab mängu graafikat, heliefekte ja animatsioone omale soovikohaselt seadistada. Wild-sümboliks on värviline tähekujutis, mis ilmub keskmistel rullikutel, asendades mängus teisi sümboleid ja pärast aktiveerumist ilmuvad Sticky Win boonustena taaskeerutused. Erilahenduseks, aidates mängijal suurendada võidušansse, on Skill Stop, mis peatab rohelisele nupule vajutades rullikute keerutamise. Võidukombinatsioonid on kahepoolsed, mis tähendab, et kuigi mängus on vaid kümme võidurida, siis on tänu sellele funktsioonile võitmine tunduvalt lihtsam ning on üldtuntud fakt, et Starburst on suurte võidusummade ja -võimalustega slotikas.

Gonzo´s Quest

Esimene plaatina staatuse omandanud 3D videomänguautomaat, mis on inspireeritud Hispaania ja Portugali seiklejate teekonnast läbi Lõuna-Ameerika džunglite, otsides 16. sajandil ihaldatud kullalinna El Doradot.

Slotikas on viie rullikuga, kolme mängureaga ja kahekümne võiduliiniga ning mäng on rikastatud lisaks tavasümbolitele nagu värvilised raidkivid, ka küsimärgikujulise asendussümboliga, tasuta spinnide, kuldse Free Fall blokiga ja originaalse laviin-funktsiooniga, kus rullikud kukuvad ise paika. Sarnaselt Starburstile on ka selles mängus panustada võimalik minimaalsete summadega ja võidud on väga suured ja ahvatlevad.

Hall of Gods

Mängu läbivaks temaatikaks on Põhjamaade mütoloogia ja Valhalla jumalused nagu Thor, Odin, Freya ja Loki. Mängul on agressiivselt kasvav jackpot ning mängija võib alustada ka imeväikestest panustest. Mäng on varustatud viie rulliku ja kakskümne võiduliiniga sarnaselt NetEnt enamikele slotikatele.

Sümboliteks on kasutatud puuvilju, kirvest, kaelakeed, Thor´i vasarat, sõrmust ja Jumaluste kujutisi. Asendussümboliteks kasutatakse meremadu, linnusiluette Kuu taustal ning boonuseid sümboleerivad temaatikale kohaselt haamri- ja kilbikujutised.

Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams on ülipopulaarne järg mängule Mega Fortune. Mega Fortune Dreams on kasvava peavõiduga videoslot viie rulliku ja kahekümne mängureaga, pakkudes põnevaid multiboonuseid, mängukordajaid, wild-sümbolina palmipuid, tasuta keerutusi ja taaskeerutusi. Mänguainestik on keskendunud eelkõige kõikehõlmavale luksusele, mis peegeldub rikkuses, kaunites sümbolipiltides nagu autodes, kellades, šampanijas (mis on ühtlasi ka scatter-sümboliks) ja sõrmustes.

Mäng on eriti atraktiivne tänu oma megasuurele elumuutvale jackpoti, mida on mängus kolm erinevat, võiduvõimalusele. Et jackpoti võitmiseks boonusringi saada, peab mängija vähemalt kolm boonuse sümbolit järjest ridadel saama ja vajutama keerutuse nuppu. Boonusratta noolel peatumise korral, liigub mängija edasi ühe, siis teise õnneratta juurde ning lõpuks võib võita jackpoti. Kolmas õnneratas sisaldab sümbolit Major, mis on ühtlasi ka üks võimalikest Mega Fortune Dreams´i peavõitudest (m.o. Minor, Major ja Mega). Mega Jackpoti tunneb mängija ära aga teemantitega kaetud mänguosale ning see ongi, mida kõik Mega Fortune Dreams´i mängijad kõige suurema innuga ka sihivad.

Aloha! Cluster Pays
Play Now
Arabian Nights
Play Now
Asgardian Stones
Play Now
Divine Fortune
Play Now
Emoji Planet
Play Now
Gonzo’s Quest
Play Now
Hall of Gods
Play Now
Hotline
Play Now
Joker Pro
Play Now
Mega Fortune
Play Now
Narcos
Play Now
Piggy Riches
Play Now
Planet of the Apes
Play Now
Starburst
Play Now
Twin Spin
Play Now
Wild Wild West
Play Now