Paysafecard

Kasiinoboonused.com

Kõige levinumad makseviisid Eesti netikasiino keskkondades on Swedbank´i, SEB´i ja LHV pangalingid, krediitkaardid VISA ja MasterCard ning e-rahakotid Skrill ja Neteller. Maksete kiirused on vastavuses valitud maksemeetodile ning kasiino teeb võitude väljamaksed samale kontole, kust teostati sissemakse. Pangalingid pakuvad küll mõneminutilist sissemakse kiirust, kuid sarnaselt krediitkaartidelegi, on väljamaksed tihti sõltuvuses nädalapäevadest ja pankade tööaegadest. E-rahakottidega arveldamine toimub ülikiirelt, kuid väljamaksed laekuvad vaid e-rahakottide kontodele ning kõik maksed sisaldavad vaid valuutavahetustasusid ning vastavalt kliendi aktiivsusele, on võimalik teenida ka lisaboonuseid.

Eestis küll vähemtuntud, kuid ülemaailmselt väga populaarne maksevahend on Paysafecard ehk eestipäraselt nimetatult PaySafe kaart, mis on globaalselt tunnustatud kui kõrge turvalisusega, anonüümsusega ja absoluutselt ühe mugavaima sissemakseviisiga online kasiinodes. Tegemist on võrreldes krediitkaartide ja pangaülekannetega oluliselt eristuvama makseviisiga, mis meenutab veidi e-rahakotti, kuid pole seda.

Paysafe kaardi kirjeldus

Varasemalt tunti Paysafe kaarti kraapekaardina, kuid aastast 2002 on kasutusel kaardid e-Voucheritena. Voucher on paraku üsna jäiga summana (vahemikus kümme kuni sada eurot) fikseeritud, mis tähendab, et pisikeste sissemaksete tegemiseks on see maksevahend ehk pikemas perspektiivis veidi ebamugavam, kuid kaardi plusspooled kaaluvad kaardi miinused tugevasti üle. Veebikasiinodes võib Paysafe kaardiga maksta kuni tuhande euro ulatuses, mis on väljakujunenud turvakaalutluste põhimõtetel.

Paysafe kaart sisaldab kuueteistkümne kohalist voucher´i-tüüpi koodi, mis tuleb kasiino keskkonnas sissemakset tehes deposiidi tegemise ajal lahtrisse trükkida. Sisuliselt on Paysafecard just sama lihtne kasutada kui sularaha, sest tegemist on pangakontost täiesti eraldiseisva meetodiga, mis toimub just nagu ettemaksuga mitteisikuline krediitkaart.

Kaardil olevat kuueteistkümne kohalist koodi saab kasutada mitmekordselt ning suuremate summade jaoks võib kuni kümne kaardi koodi ühendada. Oma kaardi jääki ning maksete ajalugu näeb mängija Paysafecard keskkonnas sisse logides, mis aitab mängijal oma kulude ja sissetulekute osas kontrolli hoida.

Paysafe kaardi soetamine ja kasutamine

Aastast 2015 on Paysafecard osaks rahvusvahelisest veebimaksete ühendusest Optimal Payments, mille uueks nimeks on täna Paysafe Group ja Paysafecard on kasutusel üle neljakümnes erinevas riigis.

Selleks, et Paysafecard´i abil deposiiti teha, tuleb mängijal registreeruda Paysafecard keskkonnas, makstes ühekordset registreerimistasu. Osta saab Paysafe kaarti paljudes riikides volitatud tanklatest, jaemüügipunktidest ja veebipõhiste partnerite käest näiteks interneti kasiinodes, bingosaalides ja pokkeritubades.

Kaarti väljastatakse piiriüleselt, riigiti ja selle valuutaülene kasutamine on küll võimalik aga selle kaardiga maksmine teenuste ja partnerite veebikauplustes on riigiti erinev. Kaardiga saab maksta ka võrgumängude eest ja sotsiaalmeedias nagu näiteks Facebook´is, Youtube´s või Skype´s partnerite teenuste eest.

Paysafecard on maksevahendina kasutusel Eesti online kasiinodes nagu näiteks GrandX´is, Optibet´is, KingsWin´is, TonyBet´is, Maria Casino´s ja Unibet´is. Nimetatud kasiinod säravad silma eelkõige mitmekesise maksevõimaluste pakkumise eest online keskkondades, kus on maksmine võimaldatud ka mitmete populaarsete ja eelnevalt ka nimetatud e-wallet´ite abil.

Eelised ja puudused

Paysafecard´i kood on unikaalne ning selle valedesse kätesse sattumise korral võib mängija kogu rahast ilma jääda. Kuigi kaart ise on elektroonilisel juhul või väljatrükitav, on võimalik taotleda ka Paysafe kaarti MasterCard´ina. Võõrasse valdusesse sattumine on ka üks olulisemaid ohtusi kaardi soetamise ja kasutamise puhul – sarnaselt krediitkaardi CVV-koodi saladuses hoidmisega, võtab Paysafe kaardi soetaja omale automaatselt sarnase kohustuse hoida ka selle kaardi kood saladuses, sest see töötab sarnaselt PIN-koodile.

Parimaid aspekte aga kaardi kasutamise puhul on absoluutne diskreetsus mängija isiklike kannete kohta – ostes voucher´i Paysafecard veebikeskkonnast ja kasutades koodi online keskkonnas sissemakse teostamisel, on täielikult välistatud mängija isiklike andmete kolmandatele pooltele (näiteks pangale) väljaminek. Lisaks pole kasiinole vajalik edastada mängija koduaadressi, mis krediitkaartide puhul tihti vajalik on.

Kaardi koodi on võimalik kasutada online hasartmängu keskkondades eelkõige sissemaksete tegemiseks. Küll aga pole võimalik kasiino võite sama maksevahendiga välja võtta. Registreerumise korral tuleb mängijal finantsteenuse kasutamise jaoks tasuda sümboolne teenustasu, mis pärast aastast kasutust muutub aga igakuiseks maksekohustuseks (hetkel keskmiselt umbes kolm eurot kuus), millega peab mängija tulevikus ka arvestama.