Paypal Kasiinod

Kasiinoboonused.com

Mängides netikasiinodes, on üldiselt kasutusel kolme laiemat sissemakse valikut, mida mängija võib kasutada – krediitkaardid, e-rahakotid ja makselingid. Tehes sissemaksu ühel viisil, tuleb ka võidetud summa samale makseviisile tagasi.

Kõige levinum, suurem ja vanem veebimakse teenus, mida aga tuntakse, on PayPal, mis pakub turvalist ja tasuta maksete teostamist ning lihtsaimat globaalselt tunnustatud makseviisi läbi e-postiga seotud kontoga. PayPal on ülemaailmselt kasutatud paljudes online keskkondades, seal hulgas Tonybet Casino´s, pakkudes selle kaudu oma klientidele turvatunnet.

Nimelt, Paypal lahendab aktiivselt kaupmehe ja ostja vahel tekkinud vaidlusi. Saades ostjalt kaebuse, võib PayPal lahendada kaasuse kliendi kasuks, mis tähendab, et kaupleja peab tõendama kauba üleminekut või teenuse kliendile osutamist. Selle tegemata jätmisel, tagastab PayPal ostjale tema poolt tasutud raha, isegi kui kannatajapooleks on kaupmees ning jätab tõendid esitamata.

PayPal on loodud aastal 1998, on umbes 200 erinevas riigis kasutusel ja sellel on üle 240 miljoni aktiivse kasutaja. PayPal´i omanikuks on aastast 2002 eBay Inc. ehk Ameerika Ühendriikide e-kauplust pakkuv ettevõte, kelle toodete eest makstakse tavaliselt just PayPal´i abil. Tänaseks on aga ettevõtete tegevused eraldatud, mis tähendab ühtlasi ka fakti, et PayPal´ile pakub eBay keskkonnas konkurentsi alternatiivne teenus Paysera pangalink.

PayPal´ile on tekkinud aastatega hulgaliselt konkurente, mis pakuvad soodsaid lahendusi ja kiirust maksete teostamisel, kuid PayPal on endiselt tunnustatud kui kõige turvalisem maksesüsteem, mis pakub eelkõige ostjatele erakordselt suurt turvatunnet kauba või teenuse eest tasumisel.

Kuidas kasutada?

PayPal´i kasutamiseks tuleb avada konto üksnes e-maili aadressi ja parooli abil, millest saab ka edaspidi konto maksetunnus ning konto andmetesse tuleb lisada veel krediitkaardi aegumiskuupäev ja CVV number. Need andmed võimaldavad tuvastada kaardi õigustatud omanikku ning hõlbustab edaspidi oluliselt maksete kiirust tänu keskkonnaga ühendatud krediitkaardi andmetele.

Hiljem PayPali kaudu tasumiseks, tuleb leida veebilehelt, mida mängija kasutab, PayPal´i logo, sellele klikkima ning sisestama e-posti aadressi ja parooli või – nüüd ka sõrmejälje. Sõrmejälje lahendus on hetkel kõige tänapäevasem uuendus PayPal´i poolt. Maksed toimuvad kiiresti ja hiljem on võimalik läbi PayPal keskkonna PayPal´i kasutajal vaadata kõikide kannete ajalugu. PayPal on tõestanud end kui äärmiselt turvaline makseteenus, mis on turvaline täpselt senikaua, kui mängija hoiab konto andmed saladuses ja parooli võimalikult keerulisena.

Juhul, kui mängija tuvastab pärast makse sooritamist, et veebileht pole siiski turvaline, kus PayPal´iga tasuti, on võimalik tehing vaidlustada ja veebilehe omanik kannab raha PayPali kontole tagasi. Samuti, on oluline teada, et PayPal ei avalda iialgi veebilehtede omanikele, kellele makseid tehti, konto isiklikke krediitkaardi andmeid.

PayPali suurim eelis on selle teenuse lihtsus ja kasutajamugavus – maksta saab peaaegu igas veebikeskkonnas, sest on laialt aktsepteeritud makseteenuse pakkuja. PayPal on parim viis teha makseid kasiino keskkondades, sest PayPal tegutseb maksevahendajana, garanteerides mängijale tehingu. Samuti on teenus üldiselt täiesti tasuta, mis tähendab, et ülekandetasusid maksete eest ei võeta.

Paypal ja TonyBet Kasiino

Eestis on PayPal hetkel kasutusel vaid TonyBet Kasiinos, mis pakub maksevahenditest veel Paysafecard võimalust, e-rahakotte Neteller´it ja Skrill´i ning maksekanaleid SEB ja Swedbank, samuti VISA ja MasterCard krediitkaarte ning veel on kasutusel maksevahenditest GiroPay ja iDEAL. Seega, TonyBet võimaldab kõige laiemat sissemaksu võimalust Eesti kasiinodes, mis annab kindla eelise teiste netikasiinode ees tänu kiirele ning laiahaardelisele sisse- ja väljamaksete võimalusele.

TonyBet omab Eesti litsentsi, mis tähendab, et nende tegevus on kooskõlastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti ning hasartmänguseadusega. Omab eestikeelset kliendituge, mis võimaldab mugavalt Eesti mängijal klienditeenidusega suhelda küsimuste tekkimise korral.

TonyBet´i mänguvalikus on klassikalised slotikad, videoslotid, jackpotid, pokkerimängud, laua- ja kaardimängud, spordiennustus, live-panuse ning live-kasiino sektsioonid ja muud õnnemängud. Seega, mängukeskkond on konkurentsivõimeline ka meelelahutuse ja mängude laia valiku poolest.