Bitcoin kasiinod

Kasiinoboonused.com

Bitcoin´id ehk krüptograafilised valuutad on digitaalsed käibevahendid, millega saab kaubelda erinevates veebikeskkondades, kaasa arvatud ka bitcoin´i maksevalikuna pakkuvates online kasiinodes. Bitcoin´idega saab kasiino keskkondades panustada, investeerimiseks kasutada kui ka maksta internetis mitmete teenuste eest. Bitcoin´i väärtus pole just kuigi stabiilne – valuuta teeb aegajalt läbi nii plahvatuslikke tõuse kui ka langusi – statistika bitcoin´i poole aasta madalaima, kõrgeima kui hetkelise väärtuse kohta ja kui palju on bitcoine parasjagu ringluses ja muud. Selline info tõusude ja mõõnade kohta on igale bitcoin´ide kasutajale interneti teel kättesaadav ja reeglina ka huvipakkuv.

Bitcoin´id kasutusel Eesti kasutajale veebikeskkondades

Eesti kasiinodes pakuvad bitcoin´idega makseid näiteks TonyBet ja KingsWin, mis on hetkel ühed parima, konkurentsivõimelisema ja ulatuslikuma maksevalikuga veebikasiinosid Eestis. Samuti, mõlemad kasiinod omavad Eesti kaughasartmängu litsentsi, mis tähendab, et tegemist on absoluutselt usaldusväärsete ja ausate mängukeskkondadega, kelle keskkonnas võidud alati ka maksuvabalt välja makstakse.

Nii TonyBet kui KingsWin omavad nii eestikeelset kliendituge kui ka hulgaliselt meelelahutust kõikidest kasiinomängude lemmikvaldkondadest nagu slotikad, videoslotid, jackpotiga mängud, spordiennustamine, live-panustamine ja muud õnnemängud. Raha keskkonda saab laadida läbi digitaalvaluuta, mille eest ostetakse bitcoin´e ja need arveldatakse automaatselt kasiino keskkonna poolt niiöelda mängurahaks. Mõlemat veebikasiinot on võimalik mängida ka läbi nutitelefoni, mis on eelkõige kasutajamugav, sest mängida saab igal ajal.

Veel aktsepteerivad bitcoin´e käibevahenditena Facebook, Internet Archive ja ka WordPress ning Eestis mitmed ühendused nagu Hooandja ja Piraadipartei.

Miks valida makseviisiks Bitcoin?

Bitcoin´id tagavad veebikasiino mängukeskkondades sisse- ja väljamakseid tehes mängijale täieliku anonüümsuse, mis on peamine põhjus, miks üldse eelistada bitcoin´i võimalusega kasiinosid. Kõik maksed toimuvad läbi Bitcoin´i võrgustiku, mis ei tugine ühelegi kesksele asutusele, pakkudes samaaegselt täielikult detsentraliseeritud krüptovaluutat ja läbi ulatusliku veebivõrgustiku andmebaaside bitcoin´idega arveldamisel võib mängija jääda seejuures täiesti anonüümseks. Ühtegi jälge mängija tegevusest maha ei jää.

Seega, kasutades bitcoin´e veebis tasumiseks, ei jää näiteks finantsasutuste infoallikate ulatusse iialgi ühtegi märget mängija maksekannete kohta üles. Pangas arveldades see võimalus puudub ja iga huvipakkuv makseinfo on tagantjärele kättesaadav igal ajahetkel ning võivad näiteks tulevikus mängija puhul krediidisaamisel olulist tähelepanu saada.

Samuti pakuvad bitcoin´iga töötavad kasiinod eriboonuseid nii uutele ja lojaalsematele mängijatele, mis on suuresti põhjuseks, miks bitcoin´e mängimisel muude makseviiside kõrval eelistada.

Kuidas toimuvad Bitcoin´is ülekanded?

Bitcoin´ide kanded toimuvad, kui saabub ühelt isikult teisele digitaalselt allkirjastatud teade raha omaniku vahetamise kohta kindlas koguses bitcoin´ide loovutamise teel. Kontrollitakse tehingu kehtivust ja kui see on korrektne, kinnistub tehing ka vastavas plokiahelas ehk realiseeritud andmestruktuuris, kus samaaegselt toimunud tehingut kindlad isikud veel lisaks sertifitseerivad ehk „tööd tõendavad“ seda aktsepteerides. Seda tegevust kasutatakse ka bitcoin´ide soetamiseks ilma isiklikku raha panustamata – selleks on vaja vaid keskkonda suurepäraselt tunda, krüptoraha liikmena kontakte ja teadmisi saada ning loomulikult omada piisavalt suurt vastava tarkvaraga töötamisvõimalust ja oskust läbi arvutiserverite.

Veel, keskmiselt kulub ühe ülekande tegemise ajaks tund aega ja seda põhjusel, et iga ülekande kinnitamiseks on tarvis kuut Bitcoin´i kaevandaja kinnitust. See tähendab, et mida suurem nõudlus on kinnituste järele, seda kauem aega läheb, kuni kanded kinnitatakse. Tasub siinkohal ka meeles pidada, et kõik väljamaksed teostatakse kasiino poolt samale „kontole“, kust sissemakse ka tehti, seega tuleb arvestada vastava ajakuluga.

Kust soetada Bitcoin´e?

Kui on soov osta bitcoin´e ja nende eest näiteks netikasiinodes õnne proovida, siis tuleb mängijal leida kõige mugavam ja kiirem variant selleks, et kõige esimesena soetada digitaalset valuutat, mille eest osta juba bitcoin´e. Bitcoin´e ei pea korraga kasiinos ära kulutama – bitcoin´id liiguvad koheselt pärast nende soetamist justkui mängija unikaalsesse rahakotti, millega saab igal ajal makseid teha ükskõik millises bitcoin´i toetavas netikeskkonnas.

Bitcoin´e saab soetada näiteks BitPanda.com ja Coinbase.com kaudu. Esimene on Eesti mängijale kõige rohkem tuttav kanal – raha on deponeeritav makselinkide, krediitkaartide kui e-rahakottide Skrill´i ja Netelleri abil ning nõuab ühtlasi ka isikutuvastust. Viimane kontroll aga toimub IdentityTM või IDnow abil ning kuigi dokumentidest üksi ei piisa, soovitakse ka läbi telefoni või veebikaamera isikusamasust isikuttõendava dokumendiga kõrvutades tõestada.

Pärast isikusamasuse tõendamist saab mängija osta läbi keskkonna bitcoin´e, sisestades summa eurodes, kinnitada valiku ja mängija saab sõnumi koos verifitseerimiskoodiga, mis tuleb sisestada vastavasse lahtrisse ning pärast sooritatud makset, suunatakse mängija tagasi BitPanda keskkonda. Bitcoin´e saab aga BitPanda lehel oleva summa eest eraldi osta, mistõttu läbi nende ostmise ka kogu protsess kulmineerub ja mängija saab bitcoin´e sobivas kasiino või muu keskkonnas kasutama hakata.

Coinbase.com´i saab kasutada aga pärast isikutuvastamist passi või ID-kaardi skaneerimist ning protsess võtab veidi kauem selle tõttu ka aega. Raha saab Coinbase keskkonda saata läbi LHV makselingi ja VISA või MasterCard krediitkaartide abil.