Online Kihlveokontorid Eestis

Kasiinoboonused.com

Internetis tegutsevate kihlveokontorite valik on väga suur ja praktiliselt on võimalik kasutada kihlveokontorite teenuseid üle kogu maailma, kuid ka Eestis tegutsevad online kihlveokontorid, mis täidavad hästi klientide ootusi.

Et iga kihlveokontori prioriteedid on veidi erinevad, siis leiate siin väikese ülevaate Eestis tegutsevate peamiste online kihlveokontorite tegevusvaldkondadest.

Betsafe Kihlveokontor

Betsafe SpordiennustusBetsafe kuulub Bettsson Ab gruppi ning on pika ja soliidse ajalooga kihlveokontor. Mängude ja panustamisvõimaluste valik on väga suur, hõlmates spordivõistlustele tehtavaid panuseid, pokkerit, hobuste võiduajamisi, virtuaalseid spordialasid ja kasiinomänge. Kõiki valdkondi on mugav kasutada ka mobiilis.

Spordivõistluste hulk, millele on võimalik panustada, on aukartust äratav, hõlmates ka selliseid alasid nagu Formula 1, poks, käsipall, poliitika ja äri.

Üks kiiresti kasvavaid valdkondi, millele panustada, on professionaalide poolt mängitavad virtuaalsed spordialad.
Panuseid on võimalik teha ka käimasolevatele spordivõistlustele, kuni selleni, kes näiteks lööb jalgpallis järgmise värava. Sellised võimalused muudavad spordivõistluste jälgimise ja neile kaasa elamise tõeliselt erutavaks sündmuseks.

Nii äsja liitunud kui ka olemasolevatele klientidele on Betsafe’l varuks hulgaliselt boonuseid ja eripakkumisi.
Betsafe’l on suurepäraselt toimiv klienditugi, kuid ka põhjalikult koostatud korduvate küsimuste-vastuste sektsioon, kus võib vastuse saada praktiliselt kõigile küsimustele, mis võivad veebisaiti kasutades tekkida.

Bet365 Kihlveokontor

Bet365 SpordiennustusMaailma üks suurimaid spordiennustusportaale, Bet365, tegutseb ka Eestis ja pakub panustamisvalikuid igale maitsele. Bet365 keskkonnas saab ennustada näiteks jalgpalli, hobuste võiduajamiste, koerte võidujooksude, nooleviskamise, kriketi, rugby, golfi, tennise ja paljude teiste spordialade tulemusi.

Panustada saab juba käimas olevatele mängudele ning samuti on võimalik sellel saidil jälgida käimasolevaid spordiüritusi. Peale spordiüritustele panustamise pakub Bet365 veebisait ka kasiinomänge, pokkerit ja bingot.

Nii uutele liitujatele kui ka olemasolevatele klientidele leidub bet365 saidil hulgaliselt boonuseid ja eripakkumisi.

Coolbet Kihlveokontor

Coolbet SpordiennustusEesti oma kihlveokontor ja kasiino Coolbet on kõige avatuma keskkonnaga veebisait, kus on näha, millisele tulemusele ja milliste summadega on teised mängijad mingi spordiala tulemustele panustanud.

Spordialade valik, millele panustada, on suur – jalgpall, korvpall, tennis, pesapall, jäähoki ja paljud teised.
Firma sloganiks on “Stay cool. Bet responsibly.”, millega kutsutakse mängijaid üles mänguga mitte liialdama ning Coolbet püüab omalt poolt teha kõik, et mänguhuvilised ei satuks mängimisest sõltuvusse. Selleks on mängijatel võimalik enne mängima või panustama asumist seada oma panustatavatele summadele piirangud.

Coolbet korraldab tihti põnevaid kampaaniaid ja pakub osalejatele auindu ning veebisaidil on olemas pädev ja alati kättesaadav klenditugi.

Paf Kihlveokontor

Paf SpordiennustusPaf on Ahvenamaalt alguse saanud kihlveokontor ja kasiino, mille tulud lähevad Ahvenamaa kohaliku hariduse, kultuuri ja spordi toetuseks.

Pafi eripära on see, et nad tegelevad ka oma kliente sotsialiseerimisega, pakkudes neile regulaarselt mitmesuguseid ühisüritusi ja reise.

Paf on Eestis tegutsenud juba üle 10 aasta ning peale Soome ja Eesti tegutseb veel ka Rootsis, Lätis ja Hispaanias. Paf kihlveokontori eesmärk on propageerida vastutustundlikku mängimist ja 2018 aastal asusid nad esimese omataolise firmana piirama mängijate võimalikke kaotusi, seadistades ühe mängija aastase kaotuste limiidiks 30 000 eurot. Igal aastal korraldab Paf teadliku mängimise konverentsi, kus räägitakse mänguteadlikkuse trendidest ja ülemaailmsetest saavutustest sellel alal.

Paf pakub palju pidevalt uuenevaid kampaaniaid ja neil on väga hea klienditugi.

TonyBet Kihlveokontor

TonyBet SpordiennustusTonybet on rahvusvaheline kihlveokontor, kus saab panustada nii spordi- kui ka muudele üritustele (presidendivalimised, Eurovisioon). Tonybetis saab mängida ning panustada ka pokkerile ning mängida suurimate online kasiinomängude arendajate mänge (NetEnt, Microgaming).

Tonybet on Leedu korvpallikoondise sponsor ning toetab ka teisi spordialasid.

Unibet Kihlveokontor

Unibet SpordiennustusUnibet on kasiino ja kihlveokontor, mis pakub oma teenuseid rohkem kui sajas riigis ning neil on üle miljoni registreerunud kasutaja. Tegemist on turvalise ja mitmekesise, suure kogemustepagasi ja hästi välja töötatud keskkonnaga, kus on võimalik panustada kümnetele erinevatele spordialadele. Unibeti veebis on võimalik võistlusi reaalajas jälgida ning teha panuseid ka juba käimas olevatele mängudele.

Peale spordiennustuse pakub Unibet kasiinomänge, kus mängijale pakutakse rikkalikku tervitusboonust ning korraldatakse mänguautomaaditurniire. Unibetis saab mängida ka bingot, kus saab valida kuue erineva bingotoa vahel, kus mängides on võimalik võita jackpot ning mängijatele pakutakse lojaalsuse eest auhindu. Lisaks eelnevatele saab Unibetis mängida ka pokkerit, mille tarkvara on loodud Eestis ning kus saab mängida live-turniire reaalsete vastastega.

Unibet on sponsoriks jalgpalli, kriketi, nooleviske ja hobuste võiduajamiste koondistele.


Kokkuvõtteks võib öelda, et Eestis toimivad kihlveokontorid on kõrgel tasemel, varustatud vajalike litsentsidega ning pideva reeglipärase kontrolli all, mis suurendab kasutajate turvalisust ja kasvatab usaldust nende keskkondade vastu.