Wild Wild West

Wild Wild West – The Great Train Heist on viie veeru ja kolme reaga metsiku lääne teemaline klassikalist tüüpi slotimäng. Mäng on suurepärase graafikaga, selle välimus sarnaneb koomiksile ja helitaust meenutab metsiku lääne filmide taustamuusikat. Mängus on kümme võidurida ja mängija võidab siis, kui võidureas on järjestikku vähemalt kolm sarnast sümbolit.

Mängu sissejuhatuses demonstreeritakse mängu atraktiivseimaid võidusümboleid – nelja wild-sümbolit, scatterit ja Bonus-sümbolit. Mängija saab valida mündi väärtuse ühest sendist kuni ühe euroni ja määrata mängu taseme ühest kuni kümneni, ehk valida, kui mitu münti ta soovib panustada ühele võidureale. Mängu start-nupuks on mänguvälja alla, keskel asuv vanaaegne filmirull ja sama nupp toimib soovi korral ka stop-nupuna.

Väiksema väärtusega võite pakuvad selles mängus mängusümbolid, milleks on neli kaardipaki masti ja suuremaid võite neli metsiku lääne stiilis kangelast, kes näevad välja nagu tõsiste plaanidega kauboid, kellega on mõistlikum mitte vaenujalale sattuda. Põhimängus ilmuvad vaid ühte tüüpi, kollase kirjaga wild-sümbolid, mis võivad asendada kõiki sümboleid peale scatteri või Bonus-sümboli.

Kui mänguväljale ilmub kolm scatterit, mis on kujundatud seitsmetena, saab mängija 10 tasuta mängukorda, nelja scatteriga on tasuta mängukordade arv 20 ja viiega 30. Tasuta mängukordade eel avaneb eraldi aken, millel on õnneratas nelja sektoriga. Igas sektoris on erinev wild-sümbol ja mängija saab lisaboonuseks ühe vabalt valitud wild sümboli, mis võib ilmuda tasuta mängude ajal suvalisel veerul. Erinevatel wild-sümbolitel on erinevad omadused. Lilla tekstiga wild-sümbol laieneb püstipidi üle kogu veeru; rohelise kirjaga wild-sümbol pakub topeltvõite ja punase kirjaga wild-sümbol võib laieneda mänguväljal suvalises suunas. Kui boonusmängu ajal ilmub mänguväljale uuesti vähemalt kolm scatterit, siis saab mängija lisaks uue koguse tasuta mänge.

Põhimängus võib ilmuda ka boonus nimega Pick and click – sel juhul peatuvad esimesel, kolmandal ja viiendal veerul kolm seifi-kujulist sümbolit, Mängija saab valida ühe seifidest, milles on võidusumma ning seejärel avanevad ka teised seifid, näidates neis peitunud võidusummasid. Võidusumma suurus varieerub, selleks võib olla panuse 5 – 50 kordne korrutis.

Mängus on olemas Autoplay, kus mängija saab valida 10 – 1000 automaatset järjestikust mängu. Wild Wild West – The Great Train Heist slotimängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis. Mängu võiduprotsent (RTP, Return to Player) on 96,7%.