Valley of the Gods

Valley of the Gods on suurepärase graafikaga Egiptuse-teemaline ebatüüpilise ülesehitusega slotimäng, millel on 45 – 3125 võimalikku võidurida. Mäng algab sissejuhatusega, mille taustaks on kõrb, kus skarabeused, keda peetakse õnne toovateks mardikateks, ilmuvad kõrbeliivast ja leiavad koha suurel jumaluse kujutisel. Mängu helitaust on müstiline ja pinev ning toetab suurepäraselt kogu mängu õhustikku. Mängul on viis veergu ja viis rida, kuid iga mängu algul on avatud vaid rombikujuline osa mängusümbolitest mänguvälja keskel. Mängija saab valida mündi väärtuse ja panuse suuruse, minimaalseks panuseks on 10 senti ja maksimaalseks panuseks 100 eurot.

Mängus on neli suurema ja kuus väiksema väärtusega mängusümbolit. Suurema väärtusega mängusümbolitel on kujutatus Egiptuse jumalad Bastet (kass-jumal), Anubis (surnute jumal), Horus (võidujumal) ja Tutanhamon (Egiptuse vaarao ja poiss-jumal); väiksema väärtusega mängusümboliteks on hieroglüüfid. Selleks et võita, on vaja, et alates vasakpoolsest veerust, kus on mängu algul avatud vaid üks mängusümbol, ilmuks kolmel kõrvuti asuval veerul vähemalt kolm sarnast sümbolit. Sümbolite asukoht veergudes pole oluline ja ühes veerus võib ilmuda ka mitu sarnast sümbolit – sel juhul lähevad võitudena arvesse kõik kombinatsioonid, mis sisaldavad sarnaseid sümboleid. Iga võidu puhul avaneb mänguväljal võidukombinatsiooni sümbolite arvuga võrdne arv ruudukesi ja et iga võitnud mäng käivitab omakorda uue mängu, siis osalevad need uued avatud ruudukesed võidukombinatsioonide moodustamises. Niimoodi pakub iga võidukombinatsiooniga mäng mitut mängu ja mitut võiduvõimalust.

Kui ühel veerul ilmub mitu sarnast mängusümbolit, siis on võidusumma suurem, kuna võit korrutatakse veergude arvu ja mängusümbolite vahe suuruse arvuga. Kui järjestikuste mängude käigus avanevad mängijale kõik mänguvälja ruudud, aktiveeruvad mänguvälja kõrval asuvad jumaluste kujud, millest vasakpoolne pakub mängijale edaspidiste võidusummade järjest kasvavaid korrutisi ja parempoolne annab mänguelusid. Iga kord, kui mängija kogub viis sinist skarabeust, lisanduvad need vasakpoolsele kujule ja suurendavad võidusumma korrutist ning iga kord, kui mängija kogub viis punast skarabeusi, lisandub parempoolsele kujule üks mänguelu ning mängija saab neid kasutada mängudeseeria jätkamiseks juhul, kui ta mängu ei võida. Sel kombel jätkuvad järjestikused mängud niikaua, kuni mängijal jätkub mänguelusid.

Mängus on võimalik võita jackpot, mille suurus on 500 münti. Mängu seadetes on võimalik valida mängu tempo ja autoplay tingimused ning mängu on võimalik käivitada ka klaviatuuri space-klahvilt. Mängu teoreetiline võiduvõimalus (RTP, Return to Player) on 96,2%.