Twin Spin

Twin spin on viie veeru ja 243 võidureaga, värvikireva retro-Vegas välimusega slotimäng, millele on lisatud mõned täiesti uued võimalused. Miinimumpanuseks on 0,25 ja maksimumpanuseks 125 münti. Minimaalseks mündi väärtuseks võib olla 0,01 ja maksimaalseks 0,5 eurot. Mängus on kümne mängutasandit, kus esimene tase on kõige väiksema arvu võiduridadega ja kümnes tase aktiveerib kõik 243 võidurida.

Mängu sümbolid on tavapärased, pärit kaardipakist, üheksast ässani ning nendele lisaks ilmuvad kirsikesed, kellad, Bar-sümbolid ja Lucky7. Kõige suuremaid võite pakub teemandikujuline sümbol. Kõiki teisi sümboleid asendav Wild-sümbol võib ilmuda kõikidel veergudel peale esimese. Võite loetakse vasakult paremale ning võiduvõimalus on juhul, kui vähemalt kolmes esimeses kõrvuti asuvas reas on sarnased sümbolid.

Mängu peamine eripära on Twin Reel süsteem, mis tähendab seda, et iga mängukorra ajal valib mänguautomaat juhuslikud kaks kõrvuti asuvat veergu, millel selle mängu ajal ilmuvad ridade kaupa sarnased sümbolid. Kaks veergu võivad muutuda ka kolmeks, neljaks või isegi viieks veeruks, kõikides ridades sarnaste sümbolitega, ning seega pakkuda mängijale vägagi suuri võite. Veerud, millel ilmuvad sarnased sümbolid, on tähistatud ereda punktiirvalgusega.

Twin spin mängus ei ole tasuta mängukordasid, boonusmänge võ teisi traditsioonilisi lisavõimalusi, neid kõiki asendab Twin Reel.

Mängus on olemas Autoplay, võimalus valida kümne kuni tuhande automaatselt järgneva mängu vahel. Autoplay’d on võimalik peatada manuaalselt või valida menüüst peatamine pärast esimest võitu, pärast teatud summa võitu, mille mängija saab vabalt valida või juhul kui mängija võidud või kaotused jõuavad teatud summani, mille mängija saab samuti ise valida.

Mängu on võimalik mängida online ka demo-versioonis, ilma reaalset raha panustamata. See on suurepärane viis mängu võimalustega tutvumiseks ja mängust paremale arusaamisele jõudmiseks. Demo variandis saab mängija 5000 mänguraha ning teeb ise valikuid, millisel tasemel ja milliste panustega mängida.

Helitaustaks on diskreetne ambient stiilis muusika, mida võidu puhul katkestavad erksad tilinad. Kui mängijale tundub, et taust on häiriv, siis on võimalik see lihtsa nupuvajutusega vaigistada.

Mängu RTP (Return to Player) on 96,6% , mille kohta võib öelda, et head asjad ilmuvad nendele, kes oskavad oodata. Selles mängus ilmuvad suuremad võidud pigem harvem, kuid siis on nad ka tõesti suured.

Mängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis ning tänu oma selgepiirilisele ja värvikale välimusele on mäng ka väiksematel ekraanidel sama atraktiivne kui arvutis.