Super Flip

Super Flip on retrostiilis kolme rea ja viie veeruga slotimäng, milles on 20 võidurida ning mille peamiseks tõmbenumbriks on jackpot, mille suurus on üks miljon münti.

Mängusümboliteks on värvikirevad ja erksa välimusega kujundid – nelja lehega ristikhein, hobuseraud, maasikas, täht ja kaardipaki sümbolid. Mängus on kasutusel wild sümbol, mis võib asendada kõiki teisi peale scatteri. Kui alguses võib tundud, et see mäng on igavavõitu, siis mängima asudes selgub peagi, et tegemist on vägagi rahuldust pakkuva kogemusega nii mängu enda kui ka võiduvõimaluste osas.

Scatteriks on selles mängus sümbol nimega Super Flip. Kui mänguväljale ilmub kaks Super Flip sümbolit, siis on auhinnaks võidusumma; kui kolm või rohkem Super Flip sümbolit, saab mängija boonuseks viisteist tasuta mängu.
Kui tasuta mängude jooksul ilmub mänguväljale uuesti kolm või enam Super Flip sümbolit, siis saab mängija lisaks veel viisteist tasuta mängu. Maksimaalne võimalik tasuta mängude arv on 90. Tasuta mängude parim osa on see, et kui nende jooksul ilmub mänguväljale terve esimese veeru ulatuses sarnaseid mängusümboleid ja terve teise veeru ulatuses sarnaseid mängusümboleid, milleks võib olla ka Wild sümbol, siis aktiveerib see niinimetatud “near win respin’i”, mis tähendab, et keskmises veerus käivitub mäng uuesti, andes tulemuseks uue kombinatsiooni sümboleid, mis võivad veelgi suurendada võiduvõimalusi.

Mängija saab mängus võidetud summa kontole lisada või seda veelgi suurendada niinimetatud Gambling mänguga. Gamblingus valib mängija punase ja musta kaardi vahel ning õige ära arvamise puhul võidusumma kahekordistub. On võimalik valida ka nelja võimaluse vahel, milleks on kaardipaki mastid. Kui mängija arvab õigesti ära avaneva kaardi masti, siis võidusumma neljakordistub. Sel moel on võimalik ära arvamist jätkata kuni viis korda ja maksimaalne võidusumma õige kaardi ära arvamisest võib olla kuni 2500 münti.

Super Flip slotimängus on võimalik teha väga erinevaid panuseid. On võimalik valida 1-20 võidurea vahel, igale võidureale on võimalik panustada 1-5 münti, mille väärtus võib olla vahemikus 0.01-1 eurot. Seega on võimalik panus ühes mängus 0.01 ja 100 mündi vahemikus.

Selles mängus on olemas ka Autoplay, mis soovi korral säästab mängija igakordsest klikist ja võimaldab mängu häirimatult jälgida.

Super Flip on mäng, mida on olnud väga hõlbus üle kanda mobiilikeskkonda, kus see mäng näeb tänu oma selgusele ja värvikirevusele tõeliselt hea välja, toimib sujuvalt ning on eriti mõnus ajaviide väikeseks puhkepausiks keset päeva.