Starburst

Starburst on klassikaline kolme rea ja viie veeruga NetEnt’i populaarseim online slotimäng, millel on kümme võidurida ning mille olulisem erinevus teistes mängudest on see, et võite loetakse nii vasakult paremale kui ka paremalt vasakule, mis loomulikult suurendab oluliselt võiduvõimalusi.

StarburstStarburst on väga lihtne mäng ning on hõlpsasti arusaadav ka algajatele. Mängima asudes saab mängija valida mündi väärtuse, taseme ja võiduridade arvu. Ühele võidureale on võimalik panustada 1-10 münti ning mündi väärtus võib olla 0.01 – 1 euro.

Mäng on ergas ja kiire, suurepäraselt disainitud värvikireva 3D kujundusega, mis on inspireeritud kosmosest ja tähtedest. Mängusümboliteks on erinevad vääriskivid, neile lisaks ka klassikalisest slotis pärit number seitse ja kõige suuremaid võite pakkuv kullakang (Bar). Starbursti olulisim sümbol on Täht, mis toimib Wild kaardina ja mis ilmub ainult keskmistel ridadel. Mängu jooksul ühele keskmistest ridadest ilmuv tähe sümbol laieneb kogu veerule, toimib Wild kaardina ning lisaks saab mängija auhinnaks tasuta mängukorra, kusjuures tähe sümboliga veerg jääb paigale. Kui järgmise mängukorra ajal ilmub ühele ülejäänud kahest keskmisest reast uus tähe sümbol, siis jääb see omakorda paigale, toimib Wild kaardina ja mängija saab uue tasuta mängukorra. Sama kordub ka siis, kui ka kolmandale keskmisele reale ilmub tähe kujutis. Kui kolm keskmist veergu on täidetud tähesümbolitega, on mängijal võimalus võita kuni 50 000 münti tingimusel, et kõigile võiduridadele on tehtud maksimaalne panus.

Starburst slotimängus puuduvad scatter ja boonusmängud, kuid seda kompenseerivad rikkalikult kahepoolne võitude lugemine, tähesümboli ilmumisel mängijale pakutavad tasuta mängukorrad ja hulgaliselt mitmel võidureal, nii vasakult paremale kui ka paremalt vasakule ilmuvaid, niinimetatud combo-võite. Starbursti mängija võiduvõimalus (RTP – Return to Player) on 96,1%, mis on üsnagi kõrge, võrreldes teiste slotimängudega ning seda on mängides ka tunda, sest meeldivalt sagedasti ilmub mänguväljale väiksemaid ja suuremaid võite.

Mängu heliline kujundus on sobivalt kosmiline ning aitab rõhutada võite ning tähesümboli ilmumisi. Mängul on olemas ka autoplay funktsioon, mis võimaldab valida sobiva arvu mängukordi (10 kuni 1000 korda), ning süveneda rahulikult mängu jälgimisse.

Veel üks lisavõimalus, mis kindlasti paljudele mängijatele meeldib, on Stop-funktsioon, ehk võimalus peatada mäng mängijale sobival hetkel. Tihtipeale on sellest sobiva võidukombinatsiooni saavutamiseks suur abi.

Starburst slotimängu on võimalik mängida ka mobiilis, seda on võimalik alla laadida nii Apple kui Android telefonides.