Reactoonz

Reactoonz slotimäng meeldib kindlasti neile, kes on mänginud populaarset mobiilimängu Candy Crush. 7×7 mängulaud on täidetud ulmeliste sümbolitega, mida valvab kolme silmaga Gargantoon. Mängu välimus meenutab multifilmi ning pakub palju pinevust tänu suurele hulgale mängusümbolitele ning kiirele tempole. Selles mängus pole traditsioonilisi võiduridasid, neid asendavad kaskaaditaolised sarnaste sümbolite plahvatused. Vaba langemise tulemusena moodustunud klastrid purunevad, tehes ruumi uutele klastritele, mis pakuvad omakorda uusi võiduvõimalusi. Tänu sellele on ühe mängukorra ajal võimalik võita mitu korda. Viiest või enam omavahel sarnasest, ükskõik millises suunas kõrvuti asuvast sümbolist koosnev klaster annab purunedes võidu ning neid asendavad uued sümbolid.

Reactoonz mängu minimaalseks panuseks on 0.2 münti ja maksimumpanuseks 100 münti. Mängu võiduvõimalused (RTP, Return to Player) on 96,51%, mis on veidi kõrgem, kui keskmine ning tõotab häid võiduvõimalusi. Väiksemad võidud ilmuvad küllalt sagedasti, et üleval hoida mängu pinevust, suuremad võidud ilmuvad tavaliselt koos Quantum boonustega.

Reactoonz slotimängus on palju boonuseid ning palju erinevaid võiduvõimalusi. Neli mängusümbolit on väiksema ning neli suurema väärtusega. Selles mängus pole traditsioonilisi wild-sümboleid, kuid need võivad tekkida mängu käigus. Iga mängukorra ajal hakkab üks kujunditest hõõguma ning kui nendest moodustub võidukombinatsioon, siis muutub see wild sümboliks. Samuti võib kolme silmaga Gargantoon lisada igale mitte võitnud mängule wild sümboleid, tehes need nii võidumängudeks.

Mängu üks boonustest on Quantum Leap. Kui mängijal õnnestub koguda ühe mängukorraga vähemalt 25 sümbolit, siis lisab see Quantum Leap akule ühe laetud segmendi. Kui kõik viis segmenti on laetud, aktiveerib see boonusmängu. Quantum võib mängulauale paisata ka erinevate võiduvõimalustega funktsioone, mille sümboliteks on erinevat värvi tulekerad. Kollane tulekera muudab kolmest kuni kuuest sümbolist moodustuva klastri wild sümboliks; punane purustab kõik ühesilmalised, madalama väärtusega sümbolid; sinine tekitab mängulaua keskele wild sümboli, millest lähtuvad kaks diagonaalsed rida, mille kõik sümbolid muutuvad sarnasteks; roheline muudab ühesilmalised sümbolid mõneks teiseks, kõrgema väärtusega sümboliks.

Kui neli sarnast sümbolit on paigutunud ruudukujuliselt, siis muutuvad nad automaatselt üheks suuremaks sümboliks, mille nimeks on Giantooz ning mis duubeldab kõik võidusummad.

Selle mängu kõige ahvatlevama boonuse pakub siiski Gargantoon, mis käivitub juhul, kui Quantum Leap aku on täidetud ning võib mängijale pakkuda jackpotti, mille suuruseks on 4750 kordne panuse suurus.

Mängu taustahelid on multifilmilaadsed ja naljakad ning toetavad hästi kogu mängu meeleolu. Mängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis.