Piggy Riches

Piggy Riches on populaarne 5×3 mänguväljaku ja 15 võidureaga slotimäng NetEnt’ilt, mille võiduvõimalus (RTP) on 96,4%. Mängu panuse miinimumväärtuseks on 1 sent ja maksimum 50 senti. Piggy Riches on sobiv nii algajatele, kui ka juba kogenud mänguhuvilistele. Leebe mänguvisuaal toredate põrsakestega on igati meeldiv ja mäng ise pakub hulgaliselt võiduvõimalusi. Soovijatele on see mäng tasuta proovimiseks saadaval ka online.

Piggy Riches mängusümbolitena on kasutatud kaardipakist pärit Kümmet, Sõdurit, Emandat, Kuningat ja Ässa ning neile lisaks Põrsast, Rahakotti, Võtit, Kuldkaarti ja Kulllakotti. Nendele põhisümbolitele on võiduvõimaluste suurendamiseks lisatud ka wild kaart ja scatter. Wild kaart, mida esindab Mr. Piggy, asendab kõiki sümboleid peale scatteri, mida esindab Mrs. Piggy. Kui juhtub, et võidukombinatsioonis esineb wild kaart, siis suurendab see võidetud summa kolmekordseks.

Kaks mänguväljakul ilmuvat scatterit annavad kahekordse panuse suuruse rahalise võidu ning kolm või rohkem scatterit aktiveerivad tasuta mängu. Kui tasuta mäng on aktiveeritud, saab mängija võimaluse valida kolme erineva mängukombinatsiooni vahel, milles pakutakse esiteks erinevat hulka mänge ja teiseks erineva suurusega arvu võidusumma mitmekordistamiseks. Valikuvõimalused on konstrueeritud nii, et mida suurem on pakutud tasuta mängude arv, seda madalam on võidu korrutis ja mida väiksem on tasuta mängude arv, seda suurem on võimaliku võidu korrutis. Maksimaalne võimalik tasuta mängude arv on 28 ning maksimaalne võidusumma korrutis võib olla 6, mis on üsna muljetavaldav number seda tüüpi mängude puhul. Iga kord, kui scatter ilmub tasuta mängu ajal, annab see veel ühe boonusmängu lisaks.

Põhimängus on võiduvõimalused erinevad ning sõltuvad panuse suurusest ja võiduridade arvust. Nagu tavaliselt, on väiksemate võitude ilmumise sagedus suurem, kuid ka suuremad võidud pole haruldased. Viis kullakotti annavad jackpoti, mille väärtuseks on 2000 münti, kuid see pole sugugi suurim võit, mida selles mängus on võimalik saada. Koos võitude korrutistega on selles mängus maksimaalselt võimalik võita 360 000 münti.

Piggy Riches on klassikaline slotimäng, diskreetse helinduse, professionaalse graafika ja meeldiva animatsiooniga, kus peamised võidud saadakse tasuta mängude spinnidest. Nagu paljudes slotimängudes, on ka selles mängus mõistlik suurendada oma võiduvõimalusi, panustades kõigile ridadele. Panus võiks siiski olla sellises suuruses, et mängurõõmu jätkuks kauemaks. Kuigi see mäng on kergesti mõistetav, leidub selles ka ootamatuid aspekte, mis suurendavad mängunaudingut ja aitavad meeldivalt aega viita.