Moon Princess

Moon Princess on jaapani manga stiilis värvikirev, 5×5 suurusel mänguväljal mängitav tetris-tüüpi slotimäng, milles ei ole traditsioonilisi võiduridasid. Mängu sümboliteks on neli väiksema väärtusega sümbolit (kell, süda, vikerkaar ja täht), ja kolm printsessi – Armastuse, Tähe ja Tormi printsess – kes jagavad suuremaid võite nii eraldi kui ka üheskoos ilmudes. Wild sümboliks on selles mängus helendava kuu kujutis ning see võib asendada kõiki teisi mängusümboleid, kuid ka moodustada omaette võidukombinatsioone.

Kui kolm või enam sarnast sümbolit ilmuvad horisontaalses või püstreas, siis need sümbolid purunevad ja nende kohale langevad teised sümbolid. Kui uutest sümbolitest moodustub uus, vähemalt kolmest sarnasest sümbolist koosnev rida, siis see puruneb omakorda. Ja nii edasi, kuni kogu mänguväljak on tühi, sest ühes ja samas mängus uusi sümboleid ei lisandu. Kui mänguväljakul pole enam ühtki mängusümbolit või järele on jäänud ainult wild sümbolid, siis käivitub boonus, milleks on tasuta mängukorrad. Mängija saab võimaluse valida ühe printsessi kolmest – Armastuse, Tähe või Tormi, kes pakuvad erineva arvu tasuta mänge erineva võidusumma korrutisega. Mida suurema arvu mänge mängija saab, seda väikse on võidusumma korrutis ning mida väiksem on tasuta mängude arv, seda suurem on võidusumma korrutis.

Mänguvälja kõrval ilmub püsivalt üks printsessidest, kes aeg-ajalt käivitab boonuse mitte võitnud mängule ning kelle asemele seejärel ilmub järgmine printsess.

Igal printsess pakub mängijale erinevat boonust:

  • Armastuse printsess muudab ühe mängusümboli teistsuguseks.
  • Tähe printsess muudab kaks tavalist sümbolit wild-sümboliteks.
  • Tormi printsess purustab kogu mänguväljal kahte liiki sümbolid.

Mänguväljast vasakul on eraldi kujundatud võitude mõõtja, mis juhul, kui ühes mängus võidetakse mitu korda, aktiveerib mõõdustiku. Kui mõõdustik on täitunud, pakub see mängijale võidusummade korrutisi ja aktiveerib kõikide printsesside boonused.

Moon Princess slotimängu väikseim panus võib olla 2 senti ja suurim 100 eurot. Mängus on võimalik käivitada Autoplay, kus saab valida 10, 20, 50, 75 või 100 mängu vahel. Mängija saab määrata autoplay peatumise võidu puhul; tasuta mängukordade võidu puhul; juhul, kui võidusumma ületab teatud suuruse või kui konto seis suureneb või väheneb teatud piirini.

Mängus on võimalik käivitada Fast play ning samuti on võimalik mängu alustamiseks kasutada arvuti Space nuppu. Selle mängu võiduprotsent (RTP, Return to Player) on 96,5%, seega üsna kõrge ning seda on mängides ka meeldivalt märgata. Moon Princess slotimängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis.