Mega Moolah

Mega Moolah on 25 võidureaga slotimäng Microgamingult. Mängu temaatika pärineb Aafrika savannidest, kirevad mängusümbolid, lihtne graafika ja multifilmi taoline visuaal on hõlpsasti arusaadavad igale mängijale. Mängu võiduprotsent pole eriti märkimisväärne (95%) ning mäng mõjub tervikuna üsna tavapäraselt, kuid see, mis teeb Mega Moolah eriliseks, on progresseeruv jackpot. Mega Moolah mängu saab mängida paljudes online kasiinodes üle kogu maailma ning iga kord, kui mängija panustab mängu, lisandub väike osa tema panusest ülemaailmsesse jackpotti, mille õnnelikest võitjatest on aegade jooksul üleöö saanud miljonärid.

Mega Moolah mängus on kasutusel klassikaline tasuta mängukordade boonus. Mängus kasutatakse Scatterit, milleks on Ahvike ning kui mänguväljale ilmub 3, 4 või 5 scatterit, saab mängija 15 tasuta mängu. Nelja või viie scatteri puhul on tasuta mängude arv ikka sama (15), kuid võidud korrutatakse vastavalt kahekümne või sajaga. Kõik boonusmängus saadud võidud korrutatakse kolmega ning juhul, kui boonusmängude ajal ilmub uuesti 3, 4 või 5 scatterit, siis annavad need uue koguse tasuta mänge.

Mängus on kasutusel ka wild sümbol, milleks on Lõvi, mis kahekordistab kõik võidud. See kehtib ka boonusmängude kohta, nii et kui boonusmängus on võidureas wild sümbol, korrutatakse võit kuuega.

Mega Moolah mängu kõige atraktiivsem osa on progresseeruv jackpot, mis tähendab seda, et Mega Moolah mängija võib ükskõik milllisel hetkel ükskõik millises kasiinos võita jackpoti.

Tegemist on juhusliku jackpotiga, nii et igal mängijal on selle võitmise võimalus. Kui mängija võidab jackpoti, siis ilmub ekraanile eraldi aken, kus õnneratas otsustab jackpoti lõpliku suuruse. Õnnerattal on erinevad võidud – Mini jackpot, mille suurus on vähemalt 10 dollarit, Minor jackpot, mille suurus on vähemalt 100 dollarit, Major jackpot, mille suurus on vähemalt 10 000 dollarit ja Mega jackpot, mille suurus on garanteeritult vähemalt 1 000 000 dollarit.

Mega Moolah mängus võib mängija võita jackpoti ükskõik millise panusega ning kõige atraktiivsemaks teebki mängu see, et jackpoti võib võita ka miinimumpanusega, kuigi maksimumpanusega mängimine suurendab jackpoti saamise võimalusi.

Tänu Mega Moolah tohutule populaarsusele on Microgaming loonud mängu versioone, milleks on näiteks egiptuse-teemaline Mega Moolah Isis Slot, suveteemaline Mega Moolah Summertime Slot ja klassikaliste autode teemaline Mega Moolah 5 Reel Drive Slot, kuid kõik need mängud on ikkagi ühendatud põhimängu progresseeruva jackpotiga, nii et kõigis neis mängudes on jackpoti võidu võimalus sama suur kui põhimängus.