Mega Fortune

Mega Fortune jackpot on suurima progresseeruva jackpotiga, suurpärase graafikaga online slotimäng NetEnt’ilt. Selles mängus võidetakse jackpot umbkaudu iga 12 nädala järel ja jackpoti suuruseks on keskmiselt 5 miljonit eurot.

Mängus on 25 võidurida, miinimumpanus on 1 ja maksimumpanus 50 münti. Nagu teisteski slotimängudes, on ka Mega Fortune Jackpotis kasutusel wild sümbol ja scatter, mis suurendavad mängija võiduvõimalusi. Wild sümboliks on laev, mis võib asendada kõiki mängus kasutatavaid sümboleid peale scatteri ja boonusmängu sümboli. Kui mänguväljakule ilmub kaks või enam wild sümbolit, annavad need omakorda võidu, kuid kui mänguväljakul on viis wild sümbolit, on võidusumma 10 000 münti.

Scatteri sümboliks on shampanjapudel. Kahe scatteriga on võiduks rahasumma, kolme või enama scatteriga saab mängija auhinnaks tasuta mängud, milles võidetud summad korrutatakse teatud arvuga. Mängija saab võimaluse valida ühe scatteritest, millel seejärel ilmub võidetud tasuta mängude arv ja number, millega võidud korrutatakse. Maksimaalne tasuta mängude arv on 10 ja maksimaalne võidu korrutise suurus on 5.

Jackpotini viiva boonusmängu sümboliks on õnneratas. Kui mängijal veab ja mänguvälja esimesele kolmele või enamale reale ilmub õnneratas, saab mängija võimaluse keerutada õnneratast, mis omakorda koosneb kolmest rattast. Kui mängija keerutab välimist ratast, on tal võimalik võita rahasumma või edasipääs järgmisele rattale. Kui mängija keerutab järgmist ratast, on tal võimalik võita teatud summa, Rapid Jackpot või edasipääs järgmisele rattale. Kui õnnelik mängija on jõudnud kolmandale rattale, on tal võimalus võita Major Jackpot või Mega Jackpot.

Mega Fortune jackpot kasvab iga sekundiga, sest iga panus, mille mängijad selles mängus igal hetkel teevad, annab osakese jackpotti, mis jätkab kasvamist seni, kuni üks õnnelik mängija selle võidab.

Mega Fortune mäng on väga mobiilne, seda on võimalik mängida ka tahvelarvutis või telefonis, kus on võimalik alla laadida mängu äpp ning võita jackpot oma elu kõige ebatavalisemal hetkel.

Tänu Mega Fortune mängu populaarsusele on sellest mängust loodud ka teine versioon, Mega Fortune Dreams, mis jagab progresseeruvat jackpotti Mega Fortune mänguga. Kui Mega Fortune mängu välimus on pigem luksusliku elu hõnguline (shampanja, sigarid, sõrmused, jahtlaev), siis Mega Fortune Dreams on välimuselt soojem, inspireeritud Kariibi mere saarte päikeseloojangust.

Mega Fortune Jackpoti ajaloos on legendaarseks muutunud lugu soomlasest, kes 2013 aastal võitis Mega Fortune mängus jackpoti, mille suuruseks oli 17,8 miljonit eurot.