Legacy of Egypt

Legacy of Egypt on viie veeru ja 30 võidureaga online slotimäng. Mängu inspiratsiooniks on Vana-Egiptuse ajalugu ning peamisteks mängusümboliteks on kaunilt kujundatud Egiptuse jumalad ning nende kõrval ka kaardipaki sümbolid.
Mängu graafika on rafineeritud ja välimus on nauditav, nii et on üsna mõistetav, miks see mäng on auhinnatud 2018 aasta parimaks slotimänguks.

Legacy of Egypt mängu wild sümboliks on skarabeus. Kui mänguväljale ilmub kolm või enam skarabeust, on auhinnaks progresseeruv võidusumma. Skarabeus võib asendada kõiki mängusümboleid peale scatteri.

Legacy of Egypt mängu scatteriks on püramiid, millel on kaunilt kujundatud silma kujutis. Kolm või enam püramiidiga sümbolit annavad võidusumma ja aktiveerivad boonusmängu Wheel of the Gods, milleks on tasuta mängukorrad. Mängulauale ilmub õnneratas, millel selgub, millise hulga tasuta mänge on mängija võitnud. Iga tasuta mängukorra ajal ilmub mänguvälja kohale erinev võidusumma korrutis, millega selle mängukorra võidud korrutatakse. Tasuta mängude ajal toimib püramiid wild sümbolina ja võib asendada kõiki teisi sümboleid. Kui tasuta mängude ajal ilmub mänguväljale kaks püramiidi sümbolit, siis käivitub omakorda püramiidi – boonus, mis annab mängijale lisaks kuni kaheksa tasuta mängu. Nende mängukordade ajal kehtib sama võidusumma korrutis, mis kehtis mängus, milles püramiidid ilmusid. Kui püramiidi boonuse poolt võidetud tasuta mängukorrad on läbi, siis jätkuvad need tasuta mängukorrad, mis mängijal jäid saada algsest boonusest.

Mängu väikseim panus on 0.30 ja suurim 90 münti. Ühe mündi väärtus võib olla ühest sendist kolme euroni. Kõiki võite loetakse vasakult paremale.

Mängus on võimalik käivitada autoplay abil 10, 20, 50, 75 või 100 mängu. Autoplay seadetes on automaatselt määratud autoplay peatumine juhul, kui mängija saab boonuse, kuid mängija saab lisaks valida autoplay peatumise juhul, kui mängija saab võidu. Samuti saab mängija määrata autoplay peatumise juhul, kui võidusumma ületab teatud suuruse või konto summa suureneb või väheneb teatud piirini.

Legacy of Egypt boonusmängud ei ilmu väga tihti, kuid kui need ilmuvad, on võidusummad meeldivalt rikkalikud. Väiksemaid võite seevastu ilmub suhteliselt sagedasti. Väiksemate võitude rohkusele aitab hästi kaasa ka wild sümbol skarabeusi tihe ilmumine, mis kokkuvõttes hoiab mõnusalt üleval mängu põnevust. Mängu võiduprotsent (RTP, Return to Player) on 96,5%.

Mängu taustaks on idamaine muusika, mis sobib mänguga suurepäraselt ning aitab kaasa meeleolu loomisele ja mängu süvenemisele.