Immortal Romance

Kui olete näinud filmi Vampiiripäevikud ning see teile meeldis, siis meeldib teile kindlasti ka slotimäng Immortal Romance, mis on gootihõnguline nelja peategelasega vampiiristiilis mäng Microgamingult. Mängus on 243 võidurida. Mängusümboliteks on kaardipakist pärit sümbolid ning peategelastele lisaks saladuste raamat, nõid ja maja. Mängu logo ja wild sümbol, Immortal Romance, võib asendada kõiki teisi sümboleid peale scatteri, milleks on kuldne lõvipea-kujuline uksekoputi. Kui võidukombinatsioonis ilmub Immortal Romance logo, siis võidusumma kahekordistub.

Kolm, neli või viis scatterit annavad boonusmängu, milleks on tasuta mängukorrad. Tasuta mängukordade ajal võivad ilmuda järjekordsed boonusmängud. Esimene neist tutvustab Amberit, kes on ametilt apteeker, kuid on pärit kuulsast nõidade suguvõsast. Ta muretseb oma sõbra Sarah pärast, kes paistab olevat vampiiri armunud. Selle boonuse auhinnaks on 10 tasuta mängukorda, mille kõik võidud korrutatakse viiega. Nende mängukordade ajal on võimalik võita veelgi rohkem tasuta mängukordasid.

Järgmine tegelane on vampiir Troy, kes ihaldab võimu ja naudinguid. Tema parim sõber ja usaldusisik on Michael, kes päästis ta sada aastat tagasi piinarikkast surmast varjude riigis. Troy on huvitatud Sarah’st, kes omakorda armastab Michael’i. See boonusmäng pakub 15 tasuta mängukorda ja vampiir-nahkhiirte boonuse, mille käigus nahkhiired maanduvad juhuslikel mängusümbolitel ja muudavad nende võidud kahe, kolme- või kuuekordseks.

Michael on 800-aastane vampiir, kes on armunud Sarah’sse. Kartes saada tagasi tõrjutud, ei avalda ta Sarah’le oma tõelist olemust, kuid Sarah saab sellest ikkagi teada. Michaeli boonus on 20 tasuta mängukorda ja viiekordsed võidud.

Sarah on arst ja patoloog, kes on huvitatud rakutaastusteooriatest. Ta kohtas Michael’i ühel seminaril, kus ta Michaeli verd katseks kasutades tegi huvitava avastuse, mis viis teda lähemale vananemise peatamise võimalustele. See boonus annab mängijale 25 tasuta mängukorda, kus uus mängusümbol Wild Vine võib ilmuda kolmandal veerul ning muuta tavalisi mängusümboleid wild sümboliteks.

Wild Desire Feature on selle mängu üks ihaldusväärsematest boonustest, mille ilmumisel täituvad kõik mängu read ja veerud wild-sümbolitega ja pakuvad suurepäraseid võiduvõimalusi.

Minimaalne panus selles mängus on 1 ja maksimaalne 10 münti ühele võidureale. Mängu võiduprotsent on 96,86%, seega üsna kõrge. Peamised võidud tulevad selles mängus siiski boonusmängudest, mille tasuta mängukorrad ja mitmekordsed võidud on mängu põnevaim osa.

Mängu taustal kõlab sünge, gooti-stiilis muusika, mis veelgi võimendab salapärast varjuderiigi meeleolu, millesse mäng teid kaasa kutsub.

Immortal Romance slotimängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis.