Hall of Gods

Hall of Gods slotimäng on inspireeritud Norra mütoloogiast ja vapratest viikingitest. Mäng on traditsiooniliselt kolme rea ja viie veeruga, võiduridasid on 20 ja boonusmängus on võimalik võita üks kolmest progresseeruvast jackpotist. Mängimiseks on võimalik valida viie taseme vahel, mündi väärtuseks võib olla 0.01 kuni 0.50 senti ja ühe mängu panuseks võib olla kakskümmend senti kuni viiskümmend eurot.

Hall of Gods mängusümboliteks on viikingite jumalad Odin, Thor, Freya, Loki ja Idun, neile lisaks ilmuvad mängus võluväega sõrmus, kirves, haamer, kaelakee, pentagramm ja õunakorv. Kõik viikingite jumalaid kujutavad sümbolid peale Iduni annavad võidu juba siis, kui nad on vaid esimesel kahel real võidukombinatsioonis. Jumal Idun ja teised sümbolid annavad võidu juhul, kui neid on vähemalt kolm.

Mängus on kasutusel wild sümbol, scatter ja bonussümbol. Draakonikujuline wild sümbol asendab kõiki sümboleid peale scatteri ja bonussümboli ning võib ilmuda teisel, kolmandal või neljandal veerul, aktiveerides võidukombinatsiooni puhul kogu veeru ning niimoodi veelgi suurendades võiduvõimalusi. Scatteriks on kahe kaarnaga sümbol. Kolm või enam scatterit aktiveerivad boonusmängu, milleks on vastavalt 10, 15 või 20 tasuta mängukorda, mille jooksul kõik võidud kolmekordistuvad. Kui tasuta boonusmängude ajal ilmub uuesti kolm või enam scatterit, siis annab see mängijale uue koguse tasuta mänge.

Hall of Gods mängu ihaldusväärseimaks sümboliks on Thori haamrit kujutav bonussümbol. Kolme boonussümboli ilmumisel avaneb eraldi mänguaken kolme rea kilpidega ning mängijal saab võimaluse valida, millised kilbid ta Thori haamriga purustab. Kolm sarnast kilpide all peidetud summat annavad võidu. Kilpide alla on peidetud ka mängu jackpotid ja kui mängijal õnnestub leida kolm sarnast jackpoti sümbolit, on auhinnaks vastav jackpot. Hall of Gods mängus on kolm jackpotti, Mini, Midi ja Megajackpot, viimane neist võib pakkuda miljonitesse ulatuvat võitu.

Mängu võiduprotsent on 95,5%, mis pole väga kõrge, võrreldes teiste mängudega, kuid selle mängu teevad põnevaks progresseeruvad jackpotid, mis võivad õnnelikule mängijale osaks saada ka väikseima panusega.

Hall of Gods mängu on võimalik mängida ka Autoplay abil, kus on võimalik aktiveerida maksimaalselt 1000 mängukorda.

Mängu helitaustaks on tormine meri, mida mängu käivitumisel täiendab üsnagi tüüpilise mänguautomaadi müra, mida katkestavad spetsiaalsed aktsendid juhul kui ilmuvad olulisemad mängusümbolid või kui mängija võidab mängu.

Hall of Gods mängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis.