Gonzo’s Quest

Juba muistsetel aegadel ihaldasid inimesed ootamatult rikastuda. Iidne müüt räägib hispaania konkistadoor Gonzalo Pizzarrost, kes läks Amazonase dzunglitesse otsima legendaarset Eldoradot, tohutute rikkuste maad. Temalt on saanud oma nime Gonzo’s Quest, populaarne kolme rea ja viie veeruga slotimäng NetEnt’ilt, millel on 20 võimalikku võidurida ning mille mänguväljakult ei puudu ka Gonzo ise. Mängija saab valida panuse suuruse ja muuta panuse väärtust. Panuste tegemiseks kasutatakse virtuaalseid münte, mille väärtus võib olla 0.01 kuni 0.5. Müntide arvust sõltub mängu tase. Esimesel tasemel on panuseks 1 münt ühele võidureale, teisel kaks, kolmandal kolm, neljandal neli ja viiendal tasemel viis münti.

Traditsiooniliste spinnide asemel on selles mängus kasutatud mängukujundite tetris-tüüpi vaba langemist. Kui mängusümbolid moodustavad võidukombinatsiooni, siis need kujundid purunevad ning nede asemele langevad sama mängukorra ajal uued sümbolid. Kui uutest sümbolitest moodustub uuesti võidukombinatsioon, siis saadud võidusumma duubeldatakse. Ning nii edasi – kui nende purustatud võidusümbolite asemele langeb uus võidukombinatsioon, siis see võit kolmekordistatakse. Niimoodi on võimalik võidusummat maksimaalselt viiekordistada.

Gonzo’s Quest mängu sümbolid on saanud inspiratsiooni inkade maskidest ning igal maskil on erinev väärtus. Kaunilt kujundatud maskidel on kujutatud alligaatorit, lindu, tuld, kuud, tervist ja madu. Wild sümboliks on küsimärk, mis võib asendada kõiki mängusümboleid. Scatteriks on selles mängus kuldne mask. Kui mänguväljale ilmub kolm või enam kuldset maski järjestikku veergudes, alustades vasakpoolseimast, saab mängija kümme tasuta mängukorda. Nende mängukordade puhul on võiduvõimalused veelgi suuremad. Kõik tasuta mängude ajal saadud võidud korrutatakse järgmiselt: Esimese vaba langemise võidud korrutatakse kolmega, teise vaba langemise võidud korrutatakse kuuega, kolmanda vaba langemise võidud korrutatakse üheksaga ja neljanda vaba langemise võidud korrutatakse viieteistkümnega.

Gonzo’s Qest on slotimäng, mis on lihtsasti mõistetav ning selles pole erinevaid boonusmänge, kuid selle olemus siiski selline, mis võimaldab mängijale põnevust paljudeks tundideks. Samuti on Gonzo’s Quest slotimängu võitude korrutamise süsteem selline, mis hea õnne korral võimaldab saada tõeliselt ihaldusväärseid võite ning tasub kuhjaga ära mängija poolt panustatud aja ja raha.

Et Gonzo Quest slotimäng on konstrueeritud nii, et üheainsa mängukorraga on võimalik saada mitu võiduvõimalust, on soovitav iga kord panustada nii palju kui võimalik. Eriti soovitatav on suurendada panust siis, kui suuremat võitu või tasuta mängukordi pole juba mõnda aega ilmunud.