Gemix

Kui teile on meeldinud populaarne mobiilimäng Candy Crush, siis meeldib teile kindlasti ka slotimäng Gemix. Tegemist on sama tüüpi mänguga, mille võlu ilmneb alles pärast pikemaajalist mängimist, sest mängu käigus saavutatakse mitmed tasandeid ja läbitakse mitmeid maailmu.

Mängu mängitakse 7×7 sümboliga mänguväljakul, kus on eesmärgiks saada vähemalt viis omavahel külgnevat sarnast sümbolit. Kui selline kombinatsioon ilmub, siis need sümbolid purunevad ning vabadele kohtadele langevad uued sümbolid, mis võivad moodustada uusi klastreid.

Mängus on kolm maailma ning igas maailmas on kolm taset. Igas maailmas ja igal tasemel on mänguväljaku taustaks erinev muster, mis täitub juhul, kui selle kohal olevatest sümbolitest moodustub klaster. Kui mustri kõik ruudud on täitunud, saab mängija edasi järgmisele tasemele. Pärast kolme taseme läbimist saab mängija auhinnaks Maailma boonuse ja liigub edasi järgmisesse maailma.

Kõik võidud annavad oma panuse Kristallimõõtja aktiveerimiseks (Chrystal charge) ning kui kristallimõõtja on piisavalt aktiveerunud, siis ilmuvad järgmised boonused:

  • 1. Chain lightning – kaks üksteise vastas nurkades asuvat sümbolit annavad siksakikujulise elektrilöögi, purustades oma teel kõik olemasolevad sümbolid ja muutes need üheks nurga sümbolitest.
  • 2. Ligt beam – Välgulöögid purustavad vertikaalselt ja horisontaalselt kõik vastavas reas või veerus olevad sümbolid, mis asenduvad uutega.
  • 3. Crystal wrap – üks sarnane juhuslikult valitud sümbol muutub kogu mänguväljal teistsuguseks sarnaseks sümboliks.
  • 4. Nova Blast – Üks juhuslikult valitud sümbolitest plahvatab ning kõik teda ümbritsenud sümbolid purunevad, asendudes uute sarnaste sümbolitega.

Igas mängu maailmas on erinev wild sümbol, mis võib ilmuda nendes mängudes, milles pole võidukombinatsioone. Esimeses maailmas on wild sümboliks kümme kaevuri lambikest, teises maailmas printsessi pulgakommid ja kolmandas maailmas kaheksa võluraamatut, mis jäävad mängulauale pidama seni kuni kõik võidukombinatsioonid on asendatud.

Gemix slotimängus on minimaalseks mündi väärtuseks 0,5 ja maksimaalseks väärtuseks 100 senti. Mängus on olemas autoplay, kus mängija saab valida 10-1000 mängu vahel. Mängu settingutes on võimalik määrata autoplay peatumine juhul, kui võidusumma ületab teatud summa või kui mängija panus ületab teatud summa või langeb teatud summani. Mängus on olemas ka fast play, mis suurendab mängu kiirust.

Gemix slotimängu RTP (Return to Player) on 96,75%, mis on võrreldes teiste slotimängudega küllaltki märkimisväärne. Väiksemad võidud ja boonusmängud ilmuvad meeldivalt sagedasti ja hoiavad üleval mängu pinget, nii et selle mängu mängimiseks on soovitav varuda rohkem aega kui tavaliselt.