Fire Joker

Fire Joker on klassikalise välimusega kolme rea ja kolme veeruga slotimäng, millel on viis võidurida ning mida on eriti mugav mängida mobiilis. Võiks arvata, et kaasajal, mil on loodud tohutul hulgal erinevaid slotimänge, millel võib olla sadu võiduridasid, pole retrostiilis slotimängul enam kohta, kuid see pole nii ja Fire Joker tõestab seda väga edukalt.

Mäng on värvikirev ja mänguväljakut ümbritsevad erksad punased ja kollased tuleleegid, mis löövad lõkkele iga kord, kui mängija võidab. Selles mängus pole scatterit, kuid kõige silmatorkavam ja olulisem sümbol on Jokker, mis on selle mängus wild sümbol ning ilmub mänguväljale meeldivalt sagedasti, jagades ohtralt võite ning muutes mängu pingelisemaks ja põnevamaks.

Kui võidureas on kolm Jokkerit, on võidusummaks panuse 80-kordne korrutis, kolme seitsme puhul on võidusummaks panuse 25-kordne korrutis, kolme tähe puhul panuse 20-kordne korrutis, kolme Bar’i sümboli puhul panuse 15-kordne korrutis, kolme ploomi puhul panuse 7-kordne korrutis, kolme viinamarjakobara puhul panuse 6-kordne korrutis, kolme sidrunid puhul panuse 5-kordne korrutis, kolme kirsi puhul panuse 4-kordne korrutis ja kolme X sümboli puhul panuse 2-kordne korrutis. Kõiki võite loetakse vasakult paremale.

Fire Joker slotimängu teeb eriliseks spetsiaalne re-spin boonus. Kui mänguväljakul ilmuvad suvalises kahes veerus sarnased sümbolid, kuid kolmas veerg on nendest erinevate sümbolitega, siis aktiveerub re-spin boonus, käivitades kolmanda veeru uuesti ja andes nii mängijale sama mängukorra ajal lisavõimaluse võiduks.

Mängu suurimaks boonuseks on õnneratas, millel abil on võimalik olemasolevat võidusummat mitmekordistada ning mis ilmub juhul, kui kõik read ja veerud on täidetud sarnaste sümbolitega. Õnnerattal on segmendid võidu korrutistega, väikseim neis kahekordne ja suurim kümnekordne võit.

Mängu graafika ja animatsioon on erksad, seadetes saab aktiveerida ka Fast play. Start nupp toimib soovi korral ka Stop nupuna ja kiirendab mängu peatumist. Kui mängu mängitakse arvutis, on Start nupuna võimalik kasutada ka klaviatuuri Space klahvi. Autoplay abil saab käivitada 10-1000 mängu. Mängu helitaust lisab mängule veelgi erksust, kuid on vajadusel ka lihtsa nupuvajutusega vaigistatav.

Fire Joker mängu miinimumpanus on 0,05 münti ja maksimumpanus 100 münti. Suurim võimalik võidusumma on selles mängus 80 000 münti.

Mängu võiduprotsent (RTP, Return to Player) on 96,15% kuid mäng pakub meeldivalt hulgaliselt väiksemaid võite, ning hoiab suurepäraselt üleval põnevust pikkadeks tundideks.