Dream Catcher Õnneratas

Dream Catcher ehk õnneratas (inglise keeles veel tuntud ka kui The Money Wheel), on Evolution Gaming´u poolt arendatud live-kasiino mäng, mis on seni üks kõige populaarsemaid live-diileriga õnnemänge. Lisaks on tegemist esimese reaalajas netikasiino mänguga, mida pole mängijal vaja laua taga mängida. Mäng loodi vägagi lihtsakoelisena, et oleks võimalik kerge vaevaga mängida, omamata seejuures mingisuguseid eriteadmisi või keerulisi strateegilise mängu oskusi.

Õnneratas on hiiglaslike mõõtmetega ratas noole ja mitmete auhinnanumbrite ning kordistajatega, et garanteerida mängu kaubanduslik välimus ja olla samaaegselt intrigeeriv – õnneratta nool peatub võidusumma peal, siis on võidetud summa koheselt mängija oma. Õnneratas on loodud kuulsa live-mängude lahenduste ja teenuste tootja TCS John Huxley poolt. Raharatast keerutab live-mängu vahendusel mängija asemel diiler.

Personaalsus

Evolution Gaming´ut tuntakse kui mängutarkvara loojana, kes keskendub eelkõige parima elamuse saamisele läbi live-mängude. Aastast 2006, kui Evolution Gaming loodi, on arendatud live-kasiino sektsiooni niivõrd eksklusiivseks, et kvaliteet ja graafika on sama suurepärane kui vaadata laialt ekraanilt televiisorit. Samaaegselt on Evolution suutnud arendada ka nutiseadmete ühilduvust mänguga, tänu millele on live-sektsioon kättesaadav kõikides uuemates nutiseadmetes läbi kasiino keskkonna.

Mängulooja on loonud nutika lahenduse live-sektsiooni armastavatele mängijatele, kes eelistavad mängida ülipõnevaid õnnemänge päris diileriga. Lisaks saab mängija õnnemängu hetkel täielikult personaalset tähelepanu, mis tähendab, et mängija võib valida, et teisi mängijaid samal ajahetkel live-sektsiooni vahendusel mängus ei osale. Mängu jaoks aga võimaldatakse suhelda ka teiste mängijatega, kui mängija teiste seltskonda soovib – just see loob lisaks live-diilerile täieliku kasiinotunde.

Live-diilerid

Live-diilerid pakuvad mängijatele autentset kasiinoelamust kus tahes mängija ka ei viibiks. See muudab peaaegu iga kasiinomängu veelgi põnevamaks, sest mängijal puudub vajadus kohandada kodust väljaminekuks riietust või tegevust – mängimise kestel võib mängija tegeleda ka muude asjadega ning mängimist see ei sega.

Live-diilerid on alati üliatraktiivse välimusega ja heatujulised, pakkudes tõelist mängurõõmu live-kaamerate vahendusel. Live-diilerid suhtlevad mängijaga, pakkudes läbi huumori ja naljatleva flirdi mitteametlikumat ning vabamat õhkkonda. Diilerid vahetuvad iga 30-minutiliste vahedega, seega diilerist tüdimust ei saa tekkida.

Mängu juhuslikkuse garantii

Õnnemängud põhinevad kõik juhuslikkusel ning ka õnneratast keerutades võib live-kaamera vahendusel mängija veenduda, et mäng on aus ja võidud loositakse erapooletult välja. Õnneratta suurimaid eeliseid on mängukiirus, sest võrreldes teiste live-sektsiooni mängudega, kulub õnnerattal aega vaid nii palju, kui ratas keerleb ja auhinna peal rattanool peatub.

Kus mängida?

Dream Catcher on live-mäng, mis on olemas kõikides Evolution Gaming´u mänge vahendavates kasiinodes nagu Paf´is, Betsafe´s , Unibet´is ja Maria Casino´s. Kõikidel eelnevalt mainitud mänguvahendajatel on olemas kehtiv Eesti kaughasartmängu vahendamise litsents, mis garanteerib, et tegemist on ausa, turvalise ja korrektse teenusepakkujaga.

Siinkohal tasub jällegi jälgida kasiinode kampaanipakkumisi, mis teineteist kavalalt ületrumbates just kui pakuksid mängijale tasuta raha ja seejärel pikemat mänguvõimalust. Paljud mängupakkujad meelitavad kliente magusate boonuste ja tasuta rahaga uue mängija tervitamiseks spetsiaalselt kasiinoturniiride jaoks. Samuti pakutakse mitmeid suunatud kampaaniaid, kus osaleb ka live-mäng Dream Catcher. Näiteks on lisatud kindel ajavahemik, millal soovitatakse mängijal mängima hakata ja kergema südamega panustada, pakkudes samaaegselt netokaotuste puhul näiteks poole võrra rahatagastust ehk Cashback´i.

Taolised kindlatele mängudele suunatud kampaaniapakkumised ergutavad mängijaid mänge julgemalt proovima, sest kasiino pakub tänu suurepärastele boonustele pikemat mänguvõimalust ja suuremaid võiduvõimalusi sama raha eest, mida muidu mängija mängudesse panustaks.

Panuselimiidid

Sageli algavad panuselimiidid kümnest euro sendist ja kõrguvad paarituhandeni. Seega, Dream Catcher sobib mängimiseks nii madalalt- kui ka kõrgeltpanustavatele mängijatele, pakkudes atraktiivseid võiduvõimalusi ja hasarditunnet. Mängu kestel on võimalik panuseid muuta ning väljamaksete protsendiks on keskmiselt arvestatud 96.58.

Lisaks on mängus võidukordistajad ja võimalus osaleda turniiridel, mille auhinnafond kõrgub mitme tuhande euroni ning sageli pole autasustatud vaid esimene koht. Näiteks Unibet pakub raharatta mängu turniiri, kus auhinnafond jagub kuni viiekümnele parimale mängijale. Esikohad muidugi võidavad silmapaistvamaid summasid.

Siinkohal tasub mängijatele meenutada, et Eestis on hasartmängude võidud tulumaksuvabad, seega kogu võidetud auhinnasumma kantakse mängijale kas otse või avalduse alusel otse kontoga ühendatud panga- või e-rahakoti kontole. Kuhu raha kantakse, sõltub sissemakse viisist ja vastavalt sellele ka on fikseeritud kindel väljamakse kiirus.