Divine Fortune

Divine Fortune on Kreeka mütoloogiast inspireeritud disainiga slotimäng NetEnt’ilt, millele lisab dramaatilisust stiilne muusikaline taust. 5×3 mänguväljaku ja 20 võidureaga mängu miinimumpanuseks ühel võidureal on 0.01 ja maksimumpanuseks 5 münti, seega on minimaalseks kogupanuseks 0.2 ja maksimaalseks kogupanuseks 100 münti. Selle mängu võiduvõimalus (RTP) on 96,59%.

Divine FortuneMängu välimus on kaasahaarav ja graafika on tõeliselt nauditav. Mängusümbolitena on kasutatud Medusat, Lõvi, Minotaurust ja Fööniksit ja teisi mütoloogilisi sümboleid. Divine Fortune mängu wild kaardiks on Pegasus, millel on võime laotuda üle ridade ja nii suurendada mängija võiduvõimalusi. Scatteriks on välku hoidva käe sümbol ja kuldmündid annavad võimaluse boonusmänguks.

Selles mängus kasutatav wild kaart – Pegasus – on palju enam, kui tavaline wild kaart. Kui Pegasus juhtub maanduma mänguväljaku ülemises reas, annab see võimaluse tasuta spinnideks. Kui mängija on ülemise rea võidud kätte saanud, liigub Pegasus edasi järgmisse ritta ning käivitab tasuta mängu ning sealt edasi järgmisse ritta, pakkudes järjekordset tasuta mängu. Kui nende mängude jooksul lisandub teisi Pegasuse sümboleid, siis jätkub tasuta mängude seeria seni kuni kõik Pegasused on mänguväljaku läbinud. Kui veergu, kus juba on üks Pegasus, maandub lisaks veel teinegi Pegasus, siis käivitab see wild sümboli läbi kogu veeru, seeläbi veelgi suurendades mängija võiduvõimalusi.

Pegasuse lisaboonuseks on see, et ta aktiveerib kuldmündid. Juhul kui mänguväljakul on korraga nii Pegasus kui ka kuldmündid, siis kogutakse need mänguväljaku kõrval asuvasse amforasse. Kui Amforasse on kogunenud kolm või enam kuldmünti, käivitub Jackpoti boonusmäng, mida mängija alustab juba kogutud kuldmüntide ja kolme tasuta mängukorraga, kuid kui mängukordade jooksul lisandub uusi kuldmünte, siis restardib iga lisanduv kuldmünt omakorda uuesti kolm tasuta mängukorda. Lisaks sellele annab iga lisanduv kuldmünt individuaalselt erineva võidusumma. Kui boonusmängu jooksul koguneb kuldmünte terve rida, siis on auhinnaks väike Jackpot, kui kuldmünte on kahe rea jagu, on auhinnaks suur Jackpot ning kui kõik kolm rida on täitunud müntidega, on auhinnaks Mega Jackpot.

Divine Fortune Jackpot mängus käivitab scatter tasuta mängud. Kolm välku käivitavad 5 tasuta mängu, neli välku käivitavad 8 tasuta mängu, viis välku käivitavad 12 tasuta mängu.

Tänu paljudele erinevatele boonustele ning suhteliselt suurele võiduvõimalusele on Divine Fortune Jackpot mäng igale mänguhuvilisele nauditav kogemus ja põnev ajaveetmisviis paljudeks tundideks.