Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe on Egiptuse-teemaline viie veeru ja kümne võidureaga slotimäng Novomatic’ult. Tegemist on uue versiooniga klassikalisest mängust nimega “Book of Ra”, mis on olnud kasiinodes pikka aega väga populaarne, kuid nüüd on leidnud tee uues versioonis ka virtuaalmaailma. Kui “Book of Ra’s” oli kasutusel üheksa võidurida, siis “Book of Ra Delux” on kümne võidureaga, mis loomulikult tähendab ka rohkem võiduvõimalusi.

Mängija saab valida võiduridade arvu (üks, kolm, viis, seitse, üheksa või kümme rida) ning miinimumpanuseks võib olla 1 ja maksimumpanuseks 100 münti. Selle mängu võiduvõimalused pole kuigi suured võrreldes teiste slotimängudega – Book of Ra Deluxe võiduprotsent on vaid 95,1%, kuid seda kompenseerivad võituderohke boonusmäng ja jackpot, mis selles mängus on sõltuvalt panusest kuni 50 000 münti. Seega võib öelda, et kuigi selles mängus ilmuvad võidud harva, on need see-eest rikkalikud.

Mängusümboliteks on hieroglüüfidena disainitud mängukaardid, sarkofaag, skarabeus, vaarao ja Indiana Jones, kuid kõige olulisem sümbol on raamat, Book of Ra. Raamat on selles mängus nii wild kaart kui ka scatter. Wild kaardina võib see asendada ükskõik millist teist mängusümbolit, kuid kolm või enam raamatut toimivad scatteritena ja pakuvad boonusmängu, milleks on 10 tasuta mängukorda. Boonusmängu teeb veelgi erilisemaks see, et enne iga boonusmängu algust valib masin mängusümbolite hulgast ühe sümboli ning kui see boonusmängude ajal ilmub võidurea alguses või lõpus, siis laieneb see tervele veerule, sel moel veelgi suurendades võiduvõimalusi.

Mängus on olemas ka gambling – võimalus mitmekordistada oma võitu. Kui mängija soovib proovida õnne gamblinguga, siis avaneb uus ekraan, millel saab valida punase ja musta sümboli vahel. Kui valik osutub õigeks, siis võit kahekordistub ning mängija saab uuesti võimaluse valida punase ja musta sümboli vahel, et veelgi suurendada oma võitu, või siis väljuda gamblingust.

Book of Ra Deluxe on atraktiivse välimuse ja kaasakiskuvate võimalustega mäng, kuid selle helikujundus pole kuigi Egiptuse- teemaline ning kohati pigem häirib kui toetab mängu süvenemist. Tegemist on pigem vanaaegse kasiinoautomaadi tüüpilise helindusega – kuid pole võimatu, et on mängureid, kellele just selline sound meeldib.

Book of Ra Deluxe slotimängu on võimalik mängida nii arvutis, sülearvutis kui ka mobiilis ning kindlasti on see üks klassikalistest kasiinomängudest, mida tasub proovida.