Book of Dead

Book of Dead on Egiptuse-teemaline kolme rea ja viie veeruga slotimäng, millel on kümme võidurida. Mängu jackpotiks on 250 000 münti. Mängus võib olla panuseks 1 kuni 5 münti ning mündi väärtus võib olla 0.01 kuni 1 eurot. Mängija saab valida talle sobiva võiduridade arvu, kuid nagu ikka, on kõige suuremad võiduvõimalused siis, kui valitud võiduridade arv on maksimaalne. Võiduvõimalused selles mängus on küllaltki suured: RTP (Return to Player) 96,21%.

Mängu graafika on kvaliteetne ja kiiresti mõistetav. Osad mängusümbolid on pärit kaardipakist (kümme, sõdur, emand, kuningas, äss), kuid olulisemad sümbolid on Egiptuse jumalad ning õnneotsija ja arheoloog Rich Wilde. Kõige olulisem sümbol selles mängus on Kuldne Raamat, Book of Dead. See sümbol on kasutusel nii wild-kaardina ning võib asendada ükskõik millist teist sümbolit, kuid samuti on sellel sümbolil scatteri funktsioon. Kui Raamatuid/scattereid on kolm või enam, on auhinnaks võidusumma (kolme scatteriga panuse kahekordne, nelja scatteriga kahekümnekordne ja viie scatteriga kahesajakordne summa) ning sellele lisaks käivitub boonusmäng, milleks on kümme tasuta mängukorda.

Tasuta mängude alguses valib mänguautomaat juhusliku mängusümboli. Kui see sümbol ilmub boonusmängu ajal vähemalt kolmel veerul, siis laieneb see kogu veeru ulatuses ning suurendab oluliselt võiduvõimalusi.
Kui boonusmängus ilmub uuesti kolm või enam Raamatut, siis saab mängija lisaks uuesti kümme tasuta mängukorda.

Kui mängijal on õnne ning ta võidab, on võimalik valida, kas lisada võit kontole või proovida seda suurendada (gambling). Gamblingus on võimalik võidusummat kahekordistada – sel juhul on vaja, et mängija valiks punase või musta kaardi vahel. Võitu on võimalik ka neljakordistada – sel juhul peab mängija valima õiget masti kaardi. Kui mängija valik ei osutu õigeks, siis kaotab ta võidetud summa.

Mängul on Egiptuse-teemaline, mänguga hästi sobiv ja delikaatne helikujundus, mis soodustab mängu süvenemist ja ei mõju häirivalt. Samuti on selles mängus olemas Stop-funktsioon, mille abil saab mängija mängu peatada, kui see talle tundub sobiv olevat. Book of Dead mängul on olemas ka Autoplay funktsioon, kus maksimaalseks automaatseks mängude arvuks on 100 mängu.

Book of Dead on väga populaarne online slotimäng, seda võib leida peaaegu igas online kasiinos. Tema parimaks omaduseks on hulgaliselt boonusmänge ning suur võiduvõimalus.

Book of Dead slotimängu on võimalik mängida ka mobiilis või sülearvutis.