Arabian Nights

Peamiseks põhjuseks, miks mängida Arabian Nights slotimängu, on progresseeruv jackpot, mis saab osaks ühele õnnelikule mängijale umbes iga kolme kuu järel. Pärast seda, kui jackpot on võidetud, hakkab uus jackpot idanema alates 30 000 eurost ning kasvab tavaliselt üle kahe miljoni euro, kuni järgmine õnnelik mängija selle võidab. Suurim jackpot, mida selles mängus kunagi on võidetud, on ulatunud üle kaheksa miljoni euro.

Arabian Nights slotimängul on viis veergu ja kümme võidurida. Väikseim mündi väärtus on 10 senti ja suurim 2 eurot. Mängus on võimalik valida ühe kuni kümne panuse taseme vahel. Mängu temaatika on idamaine, välimus on kaasahaarav, graafika ja animatsioon on laitmatud. Mängusümboliteks on mõõk, saapad, idamaine telk, dromedar, ja kaardipakist pärit sümbolid. Araabia prints, kes on selle mängu wild sümboliks, võib asendada kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Kui suvalises võidukombinatsioonis ilmub wild sümbol, siis võidusumma kahekordistub.

Kui üks võiduridadest koosneb ainult wild-sümbolitest ja mängija panus on olnud maksimaalne, võidab mängija jackpoti. Kui mängijale ilmub viis wild sümbolit, kuid panus pole olnud maksimaalne, siis on auhinnaks vaid 10 000 münti.

Scatteriks on selles mängus võlulamp. Kaks scatterit annavad võidusumma, kolm või enam scatterit annavad samuti võidusumma ning käivitavad lisaks boonusmängu, milleks on 15 tasuta mängukorda, mille jooksul kõik võidud kolmekordistuvad. Tasuta mängude tasemed ja panused on samad nagu mängus, milles boonusmäng võideti.

Arabian Nights slotimängu võiduprotsent on 95,6%. Tavalised võidud pole väga erilised, kuid kui mängijal õnnestub võita jackpot, siis on rõõm suur. Selle mängu parim omadus ongi tõeliselt rikkalik jackpot, mis ilmub suhteliselt sagedasti.

Mängu helitaust on diskreetne, lihtne mänguautomaadi veergude vuramine, mida katkestavad spetsiifilised helid võidu puhul või ka näiteks scatteri ilmumise puhul.

Mängu Start nupp toimib soovi korral ka Stop nupuna. Mängus on olemas Autoplay, mis lubab seada automaatsete mängude arvuks 10, 25, 50, 100, 250, 500, 750 või 1000, pakkudes mängijale võimalust mängu segamatult jälgida ja võitude ilmumist nautida. Autoplay settingutes on võimalik määrata Autoplay peatumine juhul, kui mängija võidab tavalise mängu, boonusmängu või jackpoti; juhul kui võidusumma ületab teatud suuruse või juhul kui konto suureneb või väheneb üle teatud piiri.

Mängu settingutes on olemas Quick spin, mis muudab mängu oluliselt kiiremaks. Samuti on settingutes võimalik valida mängu käivitamine klaviatuuri Space-nupu abil. Võite loetakse vasakult paremale, välja arvatud scatterite puhul.