Aloha! Cluster Pays

Aloha! Cluster Pays on Havai-teemaline 6×5 mänguväljaga slotimäng, milles pole tavapäraseid võiduridasid. Võidud ilmuvad klasterite kaupa ning võidukombinatsiooniks on vajalik, et ükskõik millises suunas kõrvuti asetsedes ilmuks vähemalt 9 sarnast sümbolit. Mängus on neli väiksema väärtusega sümbolit (lill, merikarp, kookos ja ananass) ja kolm suurema väärtusega sümbolit – punane, roheline ja sinine indiaani mask, mis võivad ilmuda nii, et katavad kaks sümboli kohta või ka nii, et katavad ainult ühe sümboli koha.

Üheks boonusmänguks on selles mängus tasuta mängukorrad, mille mängija võidab juhul, kui mänguväljale ilmub kolm või enam postmargina kujundatud Free Spin sümbolit. Sõltuvalt Free Spin sümbolite hulgast, on tasuta mängukordade arv erinev. Kolm Free Spin sümbolit annavad üheksa tasuta mängu, neli kümme, viis üksteist ja kuus Free Spin sümbolit annavad kaksteist tasuta mängu.

Kui tasuta mängude ajal ilmub mänguväljale uuesti kolm või enam Free Spin sümbolit, siis võidab mängija lisaks mängukordi. Kolme Free Spin sümboli puhul ühe, nelja puhul kaks, viie puhul kolm ja kuue Free Spin sümboli puhul neli tasuta mängu.

Free spin boonusmängu ajal langevad väiksema väärtusega sümbolid mängulaualt ära, tehes nii ruumi suurema väärtusega sümbolitele. Juhul kui Free Spin boonusmängu lõpuks on mängija võiduta, siis saab ta tasuta lisamängu. Kui ka selle ajal võit ei saabu, saab mängija veel ühe tasuta mängu ja nii edasi, kuni mängija võiduni.

Selle mängu wild sümbol on küsimärk ning see võib asendada kõiki sümboleid välja arvatud Free Spin sümbol.

Aloha! Cluster Pays slotimängu teiseks boonusmänguks on Sticky Win re-spin. Kui mängija võidab mängu jooksul tavapärase 9+ klasteri kombinatsiooniga, siis võib sellele lisanduda Sticky Win re-spin, mis tähendab seda, et sarnased sümbolid kinnistuvad mänguväljale ning kõik teised asenduvad iga uue re-spini ajal. Kui uute sümbolite hulgas on neid sümboleid, mis on juba kinnistunud mänguväljale, siis kinnistuvad need omakorda ning annavad lisavõite. Sümbolite vahetumine kestab nii kaua kuni sümbolite vahetusega kaasneb sarnaste sümbolite ilmumine.

Mängu minimaalseks panuseks on 10 senti ja maksimaalseks 200 eurot. Mänu helitaust on diskreetne mere mühin ja havai kitarri muusika, mis lisab mängule veelgi enam Havai meeleolu. Aloha! Cluster Pays slotimängu võiduprotsent (RTP, Return to Player) on 96,42%. Mängu on võimalik mängida nii arvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilis.