Age of the Gods: King of Olympus

Age of the Gods – King of Olympus slotimäng on üks Age of the God seeria progresseeruva jackpotiga slotimängudest, millel on 25 võidurida. Võiduridade arvu ei ole mängijal võimalik muuta, kuid on võimalik valida panuse suurus. Väikseim panus võib selles mängus olla 0.01 ja suurim panus 100 münti. Kreeka mütoloogias on jumalate nimekiri peaaegu et lõppematu ning igaühel neis on oma spetsiifiline mõju inimeste eludele, kuid kõige võimsam neist on peajumal Zeus. Selles mängus ongi peategelaseks ja wild-sümboliks Zeus. Teisteks mängusümboliteks on pegasus, kotkas, viikingilaev, lüüra, amfora ning kaardipakist pärit äss, kuningas, emand ja sõdur.

Mängu scatteriks on Zeusi märgiga Pantheon. Kaks scatterit annavad panuse suuruse võidu, kolm scatterit annavad kolmekordse panuse suuruse võidu ja aktiveerivad 10 tasuta mängu. Tasuta mängude ajal püsib Zeus, ehk wild sümbol, pidevalt keskmisel veerul, kuid võib lisaks ilmuda ka teistes veergudes, nii veelgi suurendades võiduvõimalusi. Boonusmängu kümne tasuta mängukorra ajal suureneb võidu korrutis iga kahe mängu järel. Esimestes mängudes korrutatakse kõik võidud kahega, alates kolmandast mängust korrutatakse võidud kolmega, alates viiendast mängust neljaga, alates seitsmendast mängust viiega ja viimase kahe mängu võidud korrutatakse kuuega.
Sellise boonuse korrutise abil võib võidusumma boonusmängu lõpuks kasvada tõeliselt meeldivaks.

Nagu teisteski Age of the Gods mängudes, on ka selles mängus neli progresseeruvat jackpotti – Power, Extra Power, Super Power ja Ultimate Power jackpot. Jackpot võib aktiveeruda ükskõik millise võitnud või mitte võitnud mängu ajal. Mängu panuse suurus ei ole oluline, kuid suuremate panuste puhul on jackpoti ilmumissageduse võimalus suurem. Kui mängija saab jackpoti osaliseks, siis ilmub mänguväljale uus aken kahekümne kuldmündiga, mille taha on peidetud erinevad jackpotid. Mängija ülesandeks valida münte, kuni valituks osutuvad kolm sarnase väärtusega jackpoti münti, mis annabki mängijale auhinnaks vastava jackpoti.

Mängu helikujundus on meeldivalt diskreetne, seda ilmestavad vaid kerged rõhud olulistel momentidel nagu scatteri ilmumine või mängija võit. Mängu on võimalik kiirendada, selleks on mängu servas olemas Turbo-nupp. Mängus on võimalik käivitada ka Autoplay 10, 25, 50 või 99 mänguga.

Mängu võiduprotsent (RTP, Return to Player) on 95,98%, mis pole küll väga kõrge, kuid kui mängijal on õnn saada boonusmängude osaliseks, siis nendest kogunevad võidud tasuvad ennast igati ära.