High Roller

Kasiinoboonused.com

Kui enamik parimaid mängutootjaid on spetsiaalselt ehitanud mänge ka demoversioonides, mis võimaldavad ka algajatel riskivabalt harjutada ja mängida ning hasartmängudest rõõmu saada. Samuti on eraldi loodud ka algajate bingotoad, kus saab tasuta bingomänge õppida, siis ei tasu unustada, et ka mängija areneb ning otsib järjest suuremaid väljakutseid. Lisaks professionaalsetele mängijatele, leidub ka high-roller mängijaid, keda tuntakse panustajatena, kes naudivad kõige kõrgemaid limiite mängudes. Sellistele panustajatele sobivad laiema haardega mängukeskkonnad, mis pakuvad suurejoonelisi turniire ning mitmesuguseid boonuseid mängijatele, kes on tulnud eelkõige suurelt riskima ja võitma.

Venekeelsed kasiinod Eestis

Suurelt panustajate boonused

High-roller boonused eeldavad tõesti mitu korda ulatuslikumaid numbreid, kui keskmine mängija igapäevaselt harjunud on, seda väga lihtsal põhjusel – kõrgelt panustajatel on endale seatud kõrgemad ootused. Kõrgelt panustavad ehk high-roller mängijad omavad keskkonnas oma sageli niiöelda isiklikku VIP haldurit, kes teeb mängijale eriti unikaalseid ja personaalseid pakkumisi. Kui mängija soovib kõrgelt panustaja boonust kasiinolt, siis üldiselt see soov ka täidetakse ning on mainimist väärt, et kõrgelt panustajate boonused on madalamate panustamisnõuetega ning väljamaksepiirangud tunduvalt leebemad kui tavamängijate puhul. High-roller mängijate nimekirjad koos parimate tulemustega on välja toodud erinevate promoartiklite all, pakkudes selget ülevaadet turniiride võitjatest ning mängude kulgemistest.

Parimate kasiinode lojaalsuspaketid ja keskkonnad

Kasiinode VIP-klubid pakuvad erinevaid boonuseid vastavalt keskkonna VIP-tasemetele. Märkimisväärselt suured kasiino boonused on kättesaadavad just eelkõige VIP-tasemel mängijatele, sest kes panustab suurelt, võib ka teenida suurelt. Iga pokkeritoas mängitud turniiri või käe eest maksab mängija niiöelda reiki ehk millest osa panustatud raha läheb otse kasiino keskkonnale. Mängija teenib sellise „makse“ eest aga lojaalsuspunkte, mida saab vastavalt VIP-tasemele realiseerida päris rahaks (keskkonnatingimuste alusel).

High-roller kasiinod pakuvad mänguvalikut, mis ei ole üksluine ning pakuvad parimaid mänge nagu slotikaid, ruletti, blackjacki, bingotube ja muidugi pokkerit. Üks parimatest kasiinodest on OlyBet, kes paistab silma just high-roller pokkerimängijate arvukuse ja pokkeritubade poolest. Tingimused professionaalsetele pokkerimängijatele on OlyBeti keskkonnas loodud ning turniiride populaarsus on ennast juba aastatega veenvalt tõestanud.

Olybet

OlyBet, Eesti tuntuim internetikasiino keskkond, pakub sarnaselt teistele kasiino keskkondadele oma pokkerimängijatele VIP-programmi ja liikmeks astumiseks tuleb vaid mängida ning boonuspunkte koguda. Boonuspunktide järgi jaotuvad mängijad VIP-tasemetele ning vastavalt sellele jagatakse mängijatele kvartalipõhiselt vastavalt boonuseid, mida saab vahetada kas raha või turniiripiletite vastu. Tervitusboonus deposiidi nõudeta kehtib Olybeti keskkonnas hetkel veel vaid pokkerimängijatele, lisaks igakuiselt jaotatakse uute mängijate vahel auhinnafond. Boonus vabastatakse mängijale osakutena ja selle jaoks tuleb mängida ning koguda lojaalsuspunkte.

Tonybet

Sarnaselt OlyBetile on ka TonyBet selline internetikasiino, mis pakub eelkõige pokkerimängijatele tipptasemele kohast pokkerituba – mängudeks Avatud kaartidega Hiina pokker, Texas Hold´em ja Pot Limit Omaha pokker. Siiski põhiosas keskendub TonyBet mänguautomaatide vahendamisele, kuid ei puudu keskkonnast ka spordiennustamine, loterii ning õnneratas. Uutele mängijatele pakutakse tasuta keerutusi nii esimese sissemaksega kui ilma sissemakseta, boonuskoode ning live-mängude boonuseid.

Unibet

Sarnaselt Tonybetile pakub ka Unibet ülisuurt slotikate valikut, kuid ei puudu ka live-kasiino mängud (sisaldades lauamänge nagu rulett, blackjack, baccara ning erinevad pokkerid) ja spordiennustamine. Unibet on üks esimesi mobiilikasiinosid, pakkudes Unibet Openi turneed erinevatesse riikidesse ning muid turniire ülimotiveerivate jackpottidega ja andes vastavalt VIP-tasemele pokkerimängijatele lojaalsuspunkte turniiride sisseostudeks.

Betsafe

Betsafe kasiino, olles üks Eestis vanemaid internetikasiinosid, pakub lojaalsusprogrammi lisaks pokkerimängijatele ka teiste kaardi- ja lauamängijatele kui ka slotikate mängijatele. Iga panustatud summa eest vastavalt mängule ning VIP-tasemele kogub mängija lojaalsuspunkte, mida saab kasutada nii uute panuste tegemiseks kui ka rahana välja võtta. Betsafe pakub uutele mängijatele tervituspaketti – boonusraha ja tasuta keerutusi.

Optibet

Optibet.ee pakub NetEnt, Microgamingu ja teiste parimate mänguautomaatide tootjate mänge (olles mängud jaotanud kategooriatesse kuumad ja külmad slotikad), lisaks live-diileriga lauamänge ja spordiennustamist. VIP nimekirja saab mängija automaatselt pärast registreerimist ning kogudes punkte on võimalik VIP tasemel kõrgemale tõusta ning vastavalt punktid konverteerida päris rahaks. Lojaalsusprogrammi raames pakutakse uuele mängijale sissemakseboonuseid, tasuta keerutusi ja boonuskoodi. Sarnaselt teistele high-roller mängijate panustamisele, pakub ka Optibet vastavalt panustamisele ja mängija tasemele kõrgemaid punkte. See tähendab kõrgeltpanustavale mängijale võimalusi jõuda kiiresti kõrgeimale tasemele, et teenida teistest mängijatest sellevõrra kiiremini punkte ja raha.

Pokerstars

Pokerstars on aga suurim internetipokkeri lehekülg, mis pakub kõikidele pokkerihuvilistele asjakohaseimat informatsiooni turniiride ja kampaaniate kohta. Ka on esindatud High Roller Clubi edetabel ja turniiride ajakavad.

Pokkeriturniire pakutakse ka Sunday seerias (Sunday Million, -Billion ja teised), mis toimuvad iganädalaselt pühapäeviti. Lisaks veel turniirid nagu The Hot Turbos, Omania, Daily Bigs, Spin ja Go, Bounty Builders ja teised. Samuti iga-aastased kõige magusamate võitudega turniirid nagu MicroMillions, WCOOP, SCOOP ja Turbo Series, mis mängija edetabeli tippu jõudes garanteerib kõrgelthinnatud ja ihaldatud meistritiitli. Kõik parimad pokkerimängijad on turniiridel kohal, et panna proovile oma õnn, mängustrateegiad ja suurepärased pokkerimängu oskused.