Mänguautomaadid

Kasiinoboonused.com

Kasiino keskkonnad on reeglina väga atraktiivsed nii mänguvaliku kui üldise dekoratsioonistiili poolest. Kuna kasiinomängusid on toodetud erinevat laadi, siis üldiselt leiab iga mängija midagi endale, mis tõmbab tähelepanu kas tänu omapärastele karakteritele, suurtele jackpotivõimalustele või vastupidi tänu oma klassikalisele laadile. Lauamängudest on nii online kui päris kasiinodes esikohal just vana ja hea klassikaline rulett – olles juba ajalugu teinud oma kaasahaarava põnevuse ja kinnistunud reeglitega, mida on kerge meelde jätta. Ruletti saab online kasiinos mängida nii roboti kui päris krupjeega live-mängus. Kaardimängudest võivad kõige rohkem tähelepanu saada nii vastava sisuga mänguautomaadid, kui ka lauamängud päris või robotkrupjeega. Kaardimängudest on kõige populaarsemad ja klassikalisemad erinevate versioonidega varustatud mängud nagu blackjack, baccarat, casino hold´em ja see nimekiri pole lõplik. Hasartmängude vormid, tüübid on sajandite jooksul tohutul määral muutunud, kuid on säilitanud oma algupärase mõtte pakkuda mängijale võimaluse võita kui ka saada osaks põnevusele ja hasarditundele.

Mänguautomaadid ehk slotid

SlotimängudMänguautomaadid – nagu nimigi ütleb, on ekraani, rullikute ja nuppudega aparaat, kuhu võib raha või mängumündi sisestada ja ka välja võtta. Uuemad masinad päris kasiinodes on puutetundliku ekraaniga või kuni 3D prillide vajaduseta 3D slotikad. Mänguautomaadid on üheks tõmbenumbriks kasiinodes, olgu selleks online keskkond või maapealse kasiino mänguvalik – slotimasinad ei puudu ühestki Eesti kasiino mängukeskkonnast.

Fun facts – mänguautomaate tunti varasemalt ka kui “one-armed bandits”, kuna kõige esimesed slotikad omasid külje peal kangi, mida tõmmates hakkasid ekraanil kettad tööle ning mäng võis alata. Bandiitideks nimetati neid just nimelt selle tõttu, et sageli mängijad sattusid neist nii hasarti, et kaotasid mängu kestel kogu oma raha.

Tänapäeval on aga mängude valik ja kvaliteet meeletul kiirusel tehnoloogia arenguga käsikäes muutunud paremaks, põnevamaks ja meelierutavamaks. Kui päris kasiinodes võib mänguautomaatide valik olla pigem kesisem ehk esindatud on parimal juhul kuni mõnikümmend automaati, siis internetiavarustes küündib see arv mitmesajani. Siit järeldades on internetis mängimisel suur eelis päriskasiinode ees mänguvalikute mitmekesisuse osas. Samuti on mänguautomaadid heaks lõõgastusvahendiks ka sellistele mängijatele, kes otsivad rahulikku segamatut keskkonda ja võimalust veidi õnne proovida.

Mänguautomaatide loojaid on ülemaailmselt küll palju, kuid neil kõigil on omad nišid, millega püsikliente juurde võita. Olgu nendeks omadusteks siis moodsad ja suurepärased lahendused karakterite, graafika ja mängufunktsioonide loomisel või ollakse järjest leidlikumad, et tekitada mängijates suuremat usaldustunnet, et proovida uut mänguautomaati tasuta demoversioonis. Demomängud on 100% riskivabad ning sageli pole ka nendel mängimiseks registreerimine vajalik. Selleks, et võimalikku esialgset mängu ebapopulaarsust ära hoida, pakuvad sageli kasiinod tasuta spinne just eelkõige uutele masinatele, et neid veidi reklaamida. Samuti kasutatakse promomiseks sarnaselt baaridele Happy hour´eid ning lisaks boonustele muid kampaaniaid. Ainuke eesmärk on meelelahutus ja pakkuda tagasihoidlikele mängijatele veidi võimalust enne päris mängudel mängimist proovida, et siis juba võitudele hakata pretendeerima.

Parimad mänguautomaadid

Parimateks mänguautomaatide loojateks peetakse Microgaming, NetEnt, Play´n Go, Quickspin ja teisi masinaid, kuid ka Paf on populaarseid slotikaid loonud nime all Paf Game Studio ning Eesti oma mängulooja Playtech, kelle mänguvalik on tänu omaloodule veidi ainulaadsem. Kõikide parimate mänguautomaatide loojate slotid on kasiinodes üldiselt olemas, kusjuures ei tasu ühtegi kasiinot vältida selle tõttu, et tegemist on väiksema kasiinoga – populaarsemad kasiino mänguautomaadid on esindatud neist kõigis ning võites kasiino mänguautomaadil on võidu väljamaksjaks küll kasiino, kuid võidusumma pärineb otse mängutootjalt. Just see fakt muudab ülipopulaarseks kasvava jackpotiga mänguautomaadid, sest nende jackpotid suurenevad vastavalt mängijate arvule ja aktiivsusele, samuti panuste suurusele. Progressiivse jackpotiga slotid on ainsad internetikasiino mängud, mis võiksid mängijast erakordselt kiiresti võiduõnne korral kasiinomiljonäri teha. Mängud, mis on juba ennast tõestanud suuremõõtmeliste jackpottidega, on näiteks Mega Moolah, Mega Fortune, Divine Fortune ja teised

Parimatest mängudest võiks välja tuua NetEnt´i populaarseimad videomänguautomaadid Starburst, millel on 5 rullikut kui ka 10 võiduliini ning luksusliku olemusega kasvava jackpotiga slotikas Mega Fortune, millel on 5 rullikut, kuid lausa 25 võiduliini ja on ühtlasi ligi 97%-lise teoreetilise tasuvusega. Mäng sisaldab endas 3 kasvavat jackpoti nimedega Mega, Major kui ka Rapid – pakkudes võimalust saada hea õnne korral jackpoti mängu ning võita miljoneid eurosid.

Sarnaselt Mega Fortune´le on ka Divine Fortune kasvava jackpotiga ja kolme sorti peavõidusüsteemiga – Minor, Major ja Mega. Mängu temaatikaks on Vana-Kreeka, on kolmerealine, 5 rullikuga ja 20 võiduliiniga.

Kõige lõbusamate ja seikluslikemate teemadega NetEnt´i mängudest on särava temaatikaga Piggy Riches, millel on jällegi 5 rullikut ning 15 võiduliini ning pakub ka võimalust mängida oma demoversioonil. Samuti Gonzo´s Quest, mis on 5 rullikuga ning 20 võiduliiniga, sisaldab Avalanches´i süsteemi, mis lisaks Wild-sümbolile ja tasuta spinnide funktsioonile muudab mängu üllatavalt tulusaks ja mis ühtlasi tõestab NetEnt´i mängude üha kasvavat populaarsust just mängijate positiivse tagasiside poolest.

Microgaming´u loodud kasvava peavõiduga Mega Moolah on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga videomänguautomaat. Mängu peavõit võib ulatuda mõnekümne miljoni euroni ning kui leida üles vähemalt 3 Scatter-sümbolit, on tulemuseks tasuta keerutused. Jackpoti saamiseks tuleb loota heale õnnele ja juhuslikkusele, et mängu kestel aktiveeritaks boonusvoor, mis näeb sisuliselt välja nagu õnneratas. Mängu on võimalik mängida ka riskivabalt demoversioonis.

Sarnaselt Divine Fortune´le on Playtech loonud mütoloogilise temaatikaga (keskseks teemaks on Zeus) videomänguautomaadi nimega Age of Gods – King of Olympus, ka mille puhul on tegemist kasvava jackpotiga slotikaga. Mäng on eriline 4 jackpoti poolest – Power, Super Power, Extra Power ning peavõit Ultimate Power. Peavõit võib küündida ulmelise mitmesaja tuhande euroni ning mida rohkem keerutada, seda suurem on võimalus võita, sest jackpot aktiveerub juhuslikult. Playtech on ühtlasi eestimaine mängutootja ning eelnevalt väljatoodud mäng on üks nende valikute kõige populaarsemaid tänu progressiivsele jackpotile ja moodsale välimusele. 

Age of the Gods: King of Olympus
Play Now
Aloha! Cluster Pays
Play Now
Arabian Nights
Play Now
Asgardian Stones
Play Now
Book of Dead
Play Now
Book of Ra Deluxe
Play Now
Divine Fortune
Play Now
Emoji Planet
Play Now
Fire Joker
Play Now
Gemix
Play Now
Golden Fish Tank
Play Now
Gonzo’s Quest
Play Now
Hall of Gods
Play Now
Hotline
Play Now
Immortal Romance
Play Now
Joker Pro
Play Now
Legacy of Egypt
Play Now
Mega Fortune
Play Now
Mega Moolah
Play Now
Moon Princess
Play Now
Narcos
Play Now
Piggy Riches
Play Now
Planet of the Apes
Play Now
Reactoonz
Play Now
Starburst
Play Now
Super Flip
Play Now
Taco Brothers
Play Now
Twin Spin
Play Now
Valley of the Gods
Play Now
Vikings go Berzerk
Play Now
Wild Toro
Play Now
Wild Wild West
Play Now